Skocz do zawartości

Jaka długość nart dla kobiety


EFCIA

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Kolega zdecydował się na zakup Sol dł 151 W sobotę pojechaliśmy na stok(miejscami oblodzony miejscami tępy śnieg) i koleżanka po pierwszym zjeździe stwierdziła że narty są za krótkie i ona woli dłuższe. Drugi zjazd i to samo że fajne że trzymają krawędź ale wolała by dłuższe . zawiedziony małżonek poprosił mnie żebym przetestowała narty;) Jeżdżę może nie lepiej ale odważniej, częściej krótkimi skrętami. Staram się dorównać moim facetom:D pierwszy zjazd delikatny i już zauważalna różnica między moimi rosignolami pmc 3500. Narta szybsza stabilniejsza i szybciej reaguje na skręt. Drugi zjazd już po lodzie i super trzymają krawędź. Długość super jak dla mnie chociaż te są od moich krótsze o 3 cm. Mój wzrost 162 Przymierzałam się do zakupu nowych nart w przyszłym sezonie. Ale życie pisze samo scenariusze. Wróciłam do domu z nowymi nartkami:D Mąż tylko zrobił wielkie oczy na moją szaloną decyzje.:eek: Wczoraj drugi dzień na nowych nartach i jestem zachwycona. Ale wiem że narty nie zastąpią techniki i nad tym muszę popracować, żeby w pełni wykorzystać potencjał tej nartki:D Tania nie jest ale chyba dobrze zrobiłam ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...