Skocz do zawartości

fischer dwa rodzaje Worldcup


krzycho76

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest różnica w cenie i jaka jest budowa nart? Bo wydaje mi się, że "c" to może być narta komórkowa.... zresztą nie jestem pewna, ja po prostu dostałam narty fishery worldcupy z przesłaniem, że są komórkowe. Więc tego się trzeba dowiedzieć... jeżeli tak będzie na prawdę, to opłaca się kupić nartę komórkową, bo na prawdę lepiej wycina skręty

Wydaje mi się, ze narty komórkowe Fischera mają napis WC SL, a nie WC SC czy WC RC - tak chyba najłatwiej rozróżnić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy różnica pomiędzy nartami fischer worldcup serii c-line a "zwykłym" worldcup jest taka że seria c posiada płytę flowflex TUNE IT.

Oprócz Flowflex Tune it są jeszcze różnice konstrukcyjne- więcej węgla jest w tych nartach. Ale po co pytać na forum skoro wszystko jest opisane po naszemu na stronach producenta? Pozdr Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Chciałbym zmienić RC 4 RACE SC na wyższy model o twardszej charakterystyce, ale myślę że w/g mowych oznaczeń RC4 WORLDCUP SC PRO są w grupie RACE więc o podobnej charakterystyce. Jeżeli chciałbym przejśc na wyższy model muszę zakupić nary z serii C-LINE. Jeżeli się mylę proszę o podpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WC SC to właśnie wyższy model i taki "zawsze" był. Nie wiem co z tym Carbonem naczarowali, ale dobrze by było posłuchać kogoś kto na tym jeździł - ile w tym czaru a ile skuteczności. W każdym razie Fischer klasyfikuje obie narty (wc sc - wc c-line carbon) na tej samej półce zaawansowania, a wc sc jest sprawdzona i ładniejsza :o Jak chcesz mieć całkowita pewność to bierz WC SL i będziesz najwyżej ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Juice ale w tym roku nie ma modelu wc sl tylko wc sc pro i dlatego mam wątpliwości czy nie jest to grupa race czyli trochę niżej niż poprzedni model wc sl. W poprzednim modelu wc sl niektórzy narzekają na taliowanie tyłu 99 więc muszę poprostu przetestować i zdecydować się na któryś z tych modeli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Juice ale w tym roku nie ma modelu wc sl tylko wc sc pro i dlatego mam wątpliwości czy nie jest to grupa race czyli trochę niżej niż poprzedni model wc sl. W poprzednim modelu wc sl niektórzy narzekają na taliowanie tyłu 99 więc muszę poprostu przetestować i zdecydować się na któryś z tych modeli.

WC SL to narta serwisowa. Jest w kategorii World Cup. Nie zniknęła (na szczęście). Sprawdź stronę. WC SC Pro to seria Race.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym ten tył przeszkadza? Pytam, bo sam jestem zainteresowany zakupem zeszłorocznych Fischerów WC SC.

istnieją takie opinie że jest przy tym taliowaniu gorsze odbicie piętki, ale myślę że trudno sugerować się każdą opinią, tyle ile jest modeli nart tyle jest opini. Też zastanawiam się nad zakupem tego modelu lub z tego roku. Trzeba zawęzić poszukiwania do 2-3 modeli i marek inaczej wybór to trudna sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...