Skocz do zawartości

Fischer RC4 race sc pro 09/10 opinie


Blacov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo mocno sie zastanawiam na tymi nartami. Stad moje pytanie, czy ktos mial z nimi do czynienia? Mam 183cm wzrostu i chce wziac 160-165cm, mysle ze to bylaby dlugosc w sam raz dla tego rodzaju narty. Chcialbym kupic nowe ze starej kolekcij 09/10- wiadomo ze wzgledu na nizsza cene, niemniej jednak zanim dokonam zakupu chetnie poczytalbym jakis opini uzytkownikow. Moze jakas alternatywa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Co do moich umiejetnosc napisalem w odpowiednim temacie co nieco. Jezdze od dawna, kiedys regularnie, raczej dobrze technicznie mialem przerwe 1 sezonowa kiedy nie jezdzilem prawie wcale do zeszlej zimy, w skali od 1-10 dalem sobie mocna 7 z racji, ze jezdzilem na kiepskim sprzecie, bez krawedzi, miekka narta, wiec na twardym bardziej walczylem, niz czerpalem radosc z jazdy. Dlatego wybor padl na slalomke, bo generalnie jezdze krotkim-srednim skretem, lubie powycinac sobie na rownym i twardym. Czarne i Czerwone trasy tez sa mile widziane. Co do dlugosci zawsze jezdzilem na krotkich nartach 160cm i wydawalo mi sie ze jest ok. Nie wykluczone ze skusze sie na 170cm z racji nizszej ceny, jednak nie jestem przekonany co do tej dlugosci.

Użytkownik Blacov edytował ten post 16 grudzień 2010 - 13:38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...