Skocz do zawartości

Opinie- ELAN SLX FIS WAVEFLEX / Volkl Racetiger SL


Biała Dama

Rekomendowane odpowiedzi

1. K/M K 2. Wiek 36 3. Waga 60kg 4. Wzrost 174cm 5. Jak długo jeździsz na nartach ? będzie już 3-4 zimy 6. Jak się oceniasz wg skali Forum ? -może i sklasyfikuję się w 6-8 (przygotowane trasy) ale techniki muszę się jeszcze uczyć 7. Jakie masz buty ? ( FLEX ) -NORDICA SPEEDMACHINE 105 -jeszcze nie wybrałam jutro generalna przymiarka i kupno 8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś ? ( opisz swoje wrażenia ) -Fischer RC4 RTune 155cm model chyba 07/08- wrażenia?-narta wymagająca technicznie ale ja uczę się na swoich własnych błędach, inne narty -pierwsze 2 zimy na super 170cm atomic, model nieważny 9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy ? -Lubię szybką jazdę na krawędziach ale tego ciągle się uczę, chcę nauczyć się pięknie położyć na stoku:)nie dosłownie 10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju ? (czerwone, czarne-ale nie lód, sztruks, muldy- za mało techniki żeby czerpać z tego przyjemność) Polska,Niemcy Włochy 11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? oczywiście sportowo 12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku ? kondycja bardzo dobra-jestem zacięta , dni na stoku 10-20dni Narty, które zamierzam kupić to: 1) ELAN SLX FIS WAVEFLEX model09/10 160cm lub 2) Volkl Racetiger SL model2010 długość dostępna 155 lub 160 Jeżeli ma ktoś czas i chęć podzielenia się swoją własną opinią chętnie przeczytam. ------------------------------------------------ Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą.

Użytkownik Biała Dama edytował ten post 17 listopad 2010 - 18:13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz najpierw okreslić się czy chcesz narty komórkowe czy zwykłe sklepówki, ponieważ Elan SLX FIS to narta komórkowa dostępna tylko w długości 155 i 165cm. Osobiscie, bez względu na to czy to będzie komórka czy nie, to wolałbym Elany ze względu na szerokie piętki które pomagają dokręcać na końcu skrętu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz najpierw okreslić się czy chcesz narty komórkowe czy zwykłe sklepówki, ponieważ Elan SLX FIS to narta komórkowa dostępna tylko w długości 155 i 165cm. Osobiscie, bez względu na to czy to będzie komórka czy nie, to wolałbym Elany ze względu na szerokie piętki które pomagają dokręcać na końcu skrętu.

- Elan SLX FIS dostepna tez jest w dlugosci 160 zerknij na to http: //allegro.pl/elan-slx-fis-waveflex-elx-12-0-dl-160-cm-i1312176151.html czy tez moze sie myle Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

- Elan SLX FIS dostepna tez jest w dlugosci 160 zerknij na to http: //allegro.pl/elan-slx-fis-waveflex-elx-12-0-dl-160-cm-i1312176151.html czy tez moze sie myle Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.

Niestety, ale nastąpiła pomyłeczka z Twojej strony ! Ta narta z linku to nie jest żadna komórkowa narta. Tak jak pisałem komórkowe dostępne są w długościach: 155 i 165cm ! Oczywiście chodzi mi o link który Ty podałeś. Link który podał Sinner przedstawia rzeczywiście komórkę więc skąd masz wiadomość że są dostępne w dł. 160cm ?

Użytkownik master32 edytował ten post 30 listopad 2010 - 19:57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nastąpiła pomyłeczka z Twojej strony ! Ta narta z linku to nie jest żadna komórkowa narta. Tak jak pisałem komórkowe dostępne są w długościach: 155 i 165cm ! Oczywiście chodzi mi o link który Ty podałeś. Link który podał Sinner przedstawia rzeczywiście komórkę więc skąd masz wiadomość że są dostępne w dł. 160cm ?

Tak rzeczywiście, omyłka nastąpiła z mojej strony lub też ze strony osoby która te narty sprzedawała. W tytule aukcji było ELAN SLX FIS a w opisie jak i na zdjęciach były przedstawione narty SLX RACE 160cm czyli zwykłe sklepówki. Tak więc narty te ELAN SLX FIS można kupić w rozmiarach 155 i165cm tak jak pisałeś, zwracam honor vor master32 :) ja osobiście zakupiła zwykłe sklepówki z zeszłego sezonu i już jestem ich ciekawa ;) Dwie rzeczy dają duszy największą siłę:wierność prawdzie i wiara w siebie.

Użytkownik Biała Dama edytował ten post 02 grudzień 2010 - 00:01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...