Skocz do zawartości

Elan Magfire 10


monky33

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu wybrałem sobie nartkę Elan Magfire 10. Czy przy wzroście 180 cm waga 100 i umiejetności +5 może być 160cm czy brać 168 ale nigdzie narazie nie mogę dostać muszę zaznaczyć ze jest to narta o sporym taliowaniu 125-75-109 i zalecają ja -5 albo -10. Moze dam sobie radę na 160.Pozdarwiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w czym może byc problem .Podobno do nauki rekracyjnej jazdy geometrii slalomowej są lepsze krótkie narty.Pozdrawiam

Na początku piszesz o umiejętnościach +5 więc koledzy radzą adekwatnie do Twoich deklaracji, a teraz piszesz o nauce jazdy rekreacyjnej???? Czegoś tutaj nie rozumiem:D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak będę szybko jezdził bedą mi sie ześlizgiwać z krawedzi czy tak a przy spokojnej jezdzie uczymaja mój cięzar na krawędzi.Bo ja tak jezdze ze jak jest dobrze przygotowany stok to spokojnie jezdze na krawędziach a jak juz jest bardziej stromo i muldy itp to raczej jezdzę zesizgeim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stabilność dotyczy głównie zachowania narty przy jeździe na wprost (brak zakrawędziowania).

czyli jak będę szybko jezdził bedą mi sie ześlizgiwać z krawedzi czy tak a przy spokojnej jezdzie uczymaja mój cięzar na krawędzi.Bo ja tak jezdze ze jak jest dobrze przygotowany stok to spokojnie jezdze na krawędziach a jak juz jest bardziej stromo i muldy itp to raczej jezdzę zesizgeim.

Rozumiem że pytasz o trzymanie nart. Jeśli chodzi o trzymanie narty na twardym stoku to znaczenie mają: kąt krawędzi i ich ostrość, twardość i sztywność poprzeczna narty, oraz tłumienie drgań. Jeśli będziesz dbał o krawędzie to będzie OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim serdeczne Jeszce tylko jedno pytanko i juz nie nudzę. Czy przy długości 160 cm to przypadkowo z tej narty nie zrobi sie tak ze bedzie mozna tylko jezdzic z raczką przy ziemi bez kijków bo raczej bym tak nie chciał zycie nie kończy sie tylko na samym carvingu.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...