Skocz do zawartości

Narty do 800zł.


matiass777

Rekomendowane odpowiedzi

1. Mężczyzna. 2. 14. 3. 53 kg. 4. 164 cm. 5. 8-9 lat. 6. 7/8. 7. Head edge 7.0 ht. 8. Atomic 5,18, fischer rc4 (starsze). Bardziej wole fischery. 9. Promień dowolny, szybkość lepiej jak największa. 10. Lubię podczas jazdy podskakiwać na muldach i zboczach. Lubię też strome odcinki. 11. Nie jestem w żadnym klubie ale jeżdżę bardziej agresywnie. 12. Jak jest śnieg to czasami 2 razy w tygodniu. Na feriach dłuższy wyjazd. 13. Na razie do 500 zł. No więc po tym sezonie chciałbym kupić nowe narty więc już się rozglądam. Bardziej zależy mi na prędkości niż na promieniu skrętu. Cena jak na razie do 500zł. P.S: Najlepiej jakieś fischer lub atomic, choć innymi też nie pogardze. odświeżam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdzie nie pisałem, że rc4 są złe. Mam starszy model i powoli z nich wyrastam. Interesują mnie fischer rc4 worldcup. Niechce kupować jakichś drogich nart, bo jeszcze podrosnę i wtedy będzie trzeba kupić nowe. 1. K/M 2. Wiek 3. Waga 4. 174cm. 5. 7 lat. 6. 8 7. Już nie za bardzo pamiętam jaki flex (sprzęt zakonserwowany na strychu) ale takie średnie w porównaniu z innymi butami 8. Fischer RC4 (chyba rok 2000) 9. stawiam bardziej na skrętność niż na szybkość (aczkolwiek wolałbym tak pół na pół) 10. jak najtrudniejsze ( w sensie, że szybkie i dużo zakrętów) 11. Chciałbym sportowo (marzenia). 12. W ostatnim sezonie byłem na stoku może z 15 razy ( tak po 5-6h) 13. No do 800zł jak w tytule
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
zależy. Podajcie jakieś propozycje na allegro, czy innych sklepach. http://allegro.pl/na...1245918140.html Na takich jazda będzie mnie zadowalać? Początkującym nie jestem i chce teraz kupić coś co będzie szybsze od dotychczasowych nart z komisów i giełd. I jeszcze jedno. W tamtym sezonie po sklepach widziałem narty elan (nie pamiętam kompletnie modelu) takie zielonego koloru za 700zł. Czy ktoś wie o które mi chodzi? Prosiłbym o podanie jakiegoś linku do nich.

Użytkownik matiass777 edytował ten post 27 wrzesień 2010 - 19:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
No więc mam 900zł do przeznaczenia na narty. Jednak nie chciałbym tyle wydawać, bo przecież jeszcze rosnę. Maje parametry: 1. Mężczyzna 2. 15 3. 60 4. 173 5. 6-7 lat 6. 7-8 7. Chyba 70, ale nie pamiętam. 8. Fischer RC4 (bardzo stary model), ogólnie nie miałem do czynienia z nartami z roku 2003+ 9. No pół na pół. Nie chcę twardych nart. Bardziej już postawię na skrętność. 10. Trasy czerwone lub czarne, wolę dobrze przygotowany stok od muld. 11. Sportowo, ale nie mam możliwości. 12. ok. 15 dni w sezonie. 13. do 900zł ( nie wszystko muszę wykorzystać)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...