Skocz do zawartości

Chyba czas na Twin Tipy...ale jakie?


byzu

Rekomendowane odpowiedzi

1. M 2. Wiek: 26 3. Waga: 69 4. Wzrost: 173 5. Jak długo jeździsz na nartach ?: 12 lat swiadomie...plus 4 na gorkach na osiedlu :) 6. Ja się oceniasz wg skali Forum ? 8 jesli nie liczyc muld...mocna 7 jesli liczyc 7. Jakie masz buty ? Fisher Progressor 120 8. Narty: Na syfskie stoki starte dobre Salomon Scream 10 HoT Chilli Na dobrze przygotowane stoki: Fisher RX8, na wiosne jak model 2010 potanieje chce qpic Progressory 9 9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy ? Na czarnych trasach: krotkie i szybkie ciecia, na czerwonych/niebieskich dlugie carvingowe luki 10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju ? Czerwone i niebieskie do carvingovego funy, czasem czarne zeby sie zmeczyc i poczuc powiew predkosci na policzkach :) Wlochy, Francja, Austria, USA 11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? Fun Carving albo szybkie ciecia...zalezy od dnia...chce zaczac fruwac i sprobowac powdera... 12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku ? Kondycja poprawna, w tym roku jakies 12 dni na wyjadzach plus pewnie kilka weekendowek 13. Możliwości finansowe: duze Jak wyzej, jezdze dobrze po trasach, nie mam problemu z zadnymi oprocz chamskich nie wyratrakowanych muld (nie nawidze...mam "popsute" kolano wiec nie wytrzymuje katowania go na muldach) Chcialbym zaczac skakac w snow parku na powaznie (teraz tez mi sie czasem zdarza ale raczej jest to walka o zycie i ladowanie w 1 kawalku) i sprobowac swoich sil w jezdzie po powderze, puchu, heli skiing. Chcialbym qpic twin Tipy dla poczatkujacych w tej dziedzinie i na poczatek raczej beda to deski tanie i uzywane bo jak sie okaze ze sobie nie radze w takich zabawach albo kolano odmowi posluszenstawa to wolalbym zeby deski za 2.5 tysia nie staly w garazu i rdzewialy. Podsumowujac Twintipy dla poczatkujacego skoczka do 1000 PLN Dzieki!

Użytkownik byzu edytował ten post 23 styczeń 2010 - 19:43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
no i tak siedze na necie i szukam tych Progressorow 9 w sensownej cenie i nacinam sie na pare postow na forum i czytam ze Progressory sa beeee i ze nie bardzo i w ogole... Czy moze mi ktos kto probowal powiedzec co bedzie ciekawsze Progressor 9 czy RC4 Worldcup Sc Pro? bo tak usiadlem i pomyslalem to najchetniej chcialbym miec narte ktora laczy mojego Screama i jego dosc szerokie skrety i mojego RX8 ktore jest cholernie skretne... podsumowujac boje sie ze RC4 mi sie szykbo znudzi bo zmecza mnie ciagle krotkie skrety a Progressor bedzie slaby do krotkich i slaby do dlugich... ...zaraz po glowie dostane ze na moim poziomie nie powienienem takich pytac zadawac ale...na carvingi przesiadlem sie jakies 5 lat temu...z braku kasy zaczalem od uzywanych Salomonow (nikt nie chcial takiej narty kupic wiec byly smiesznie tanie a mi pasowaly bo latwiej bylo przeskoczyc z olowkow), pozniej jak juz zaczalem smigac kupilem uzywane Rx8 (wolalem zbierac kase na wyjazdy niz sprzet)...teraz w koncu jestem chwile po studiach zaczalem zarabiac qpe siana wiec moge sobie pozowlic w koncu na narty jakie sobie wymarze wiec nie mam zadnego doswiadczenia ze slalomowkami czy tez gigantowymi ale te 2 raczej mnie nie rajcuja przynajmniej z opisu.

Użytkownik byzu edytował ten post 20 luty 2010 - 04:51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...