Skocz do zawartości

Budowa własnej skoczni


mateusiak22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Musimy ją zdjąć gdyż w lecie na terenie skoczni są sianokosy :P @Koszatniczka Od jakiejś skoczni trzeba zacząć więc zachęcam was do budowy, na pewno wiele pracy trzeba będzie włożyć ale żeby tylko wandali w okolicy nie było to szansa fajną skocznie jest (jak np. w Radoryżu Kościelnym) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na takiej górce to możesz spokojnie myśleć o skoczni k-20 (jeśli naprawde ma 45 stponi na całej długości). A o śląsk pytałem się bo ja mieszkam w zagłębiu a to też śląsk. Jakby się jumperokocim obudził to mam pytanie: Gdzie kupiłeś narty?

Witajcie trochę mnie tu nie było głównie dlatego że przeniosłem się na forum amatorskich skoczków narciarskich. Narty kupiłem w Brzesku sklep Olimp, wyjątkowo się trafiło że w pobliskim mieście znaleźliśmy z kolegami narty do skoków niestety bez wiązań za 120zł. Pytaliśmy się czy nie załatwiliby nam reszty sprzętu ale zaoferowali nam nowy od oficjalnych dystrybutorów w cenach dla nas kosmicznych. Co do nart to szukaj na Allegro znajomy o nicku skoczek102 sprzedaje. Z ostatniej chwili właśnie widzę wystawił pierwsze pary nart i butów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poddawaj się :] Wg. mnie skoki powinny też być trenowane, jak piłka nożna :] W sensie tak popularnie.

Narty skompletowałem, na ten sezon będę miał kombinezon. Co do tego trenowania to brakuje u nas w kraju infrastruktury, skocznie są jedynie w Beskidach i Karpatach nawet młodzi skoczkowie z Sudetów nie mają gdzie zaczynać skakać. Gdyby w kraju było więcej takich jak skoczkowie z Łodzi to byłaby szansa to rozkręcić ale bez pomocy samorządów i sponsorów nie ma szans.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Fundusze no cóż - jakoś się uda, wiem już kto jest właścicielem gruntu - spółdzielnia mieszkaniowa, więc jak się zgodzą to może nazwiemy skocznię ich nazwą?

To jest szansa się dogadać, powinniście zaplanować co i jak, i pytać o zgodę spółdzielni @arecki1995 te drzewo od lewej strony przeszkadza ale wydaje mi się że można zbudować to co zaplanowałeś.

Użytkownik JumperOkocim edytował ten post 23 luty 2011 - 23:06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączcie się w dyskusje o sprzęcie: http://www.skiforum....?t=26263&page=4 Szczerze muszę powiedzieć, że skoki to sport kosztowny:( Kiedy przeliczyłem ile będzie kosztować nowy sprzęt (oprócz kasku i gogli), to się przeraziłem: - Narty Fischer (1050zł) - Buty Rass (1100 zł) - wiązania np. Winair (ok. 750zł) - kombinezon (ok. 450zł). Jeżeli ktoś z Was ma jakieś namiary na nowe lub używane narty, nowe buty i nowy kombinezon to proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...