Skocz do zawartości

dobór


Bartek_TG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Nie chciałem zakładać nowego tematu, bo nazywać by się musiał tak samo, więc pozwolę zapytać w tym temacie. na początku zaznaczam, że pytam o narty mojej dziewczyny (właściwie na jej życzenie), żeby miała pewność czy na tych nartach śmiało i bezpiecznie może jeździć. 1. K 2. Wiek 24 3. Waga 55 4. Wzrost 172 5. Jak długo jeździsz na nartach ? 2 sezony (między pierwszym a drugim były 3 lata przerwy. 6. Ja się oceniasz wg skali Forum ? 5 (w zeszłym roku jeździliśmy w Małym Cichym i na Witowie + kilka wyciągów po ok 350m 7. Jakie masz buty ? ATOMIC Balanze 70 ) Flex to chyba 70 :) Rozmiar buta to 26 8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś ? (jeździła na 1 sezon na 150cm prostych nartach wyciągniętych z "piwnicy", a w zeszłym roku na ELAN e Carve A Series Model AB7 839 156) jeździło się dobrze 9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy ? nie nie jaki promień, raczej powolna jazda, spokojna opanowana i ostrożna 10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju ? niebieskie, czerwone, "nie stresujące" - tak powiedziała 11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? turystycznie, nie męcząc się 12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku ? 15 dni w sezonie, jazda tylko w Polsce, na taką pozwalają fundusze. A teraz narty jaki kupiłem: http://allegro.pl/it...ncja_tanio.html Wypisze więcej informacji o tych nartach (to co na nich pisze): Head X-FRAME Length 163 Radius 14,4 F-INDEX 1298 Dimentions 109-66-97 z boku nart na wysokości wiązań są też symbole: 7-163 1666935 "fi"35/"delta" Made in Czech Republic Narty kupione w Macro w zeszłym roku Wiązania Tyrolia SL100 Full Diagonal na płycie. Dziewczyna jest na poziomie 5 i myślę, że max co może osiągnąć to 6 (nie w tym roku na pewno). Nie lubi się męczyć i jest ogólnie słaba. Na nartach jeździ za moją namową. Ale frajde jej sprawia szczególnie kiedy jeździ coraz lepiej. Strasznie się boi nowych wyzwań (np. straszny był jej wyciąg krzesełkowy, ale obawy okazały się zbędne). Nogi to ona ma słabe niestety i delikatne, ale przy odpowiednim przygotowaniu do sezonu powinno być OK. Czy aby te narty nie będą dla niej za długie? na jakie wartości ustawić wiązania dla niej? I czy w ogóle opłacalny był zakup takich nart? Jeśli opinie będą przychylne będę musiał wyedytować opis jej słabości i pokazać jej, bo mi na słowo nie wierzy :) Pozdrawiam A jednak coś, ****** nie chciałem nowego tematu zakładać tylko podpiąć się do podobnego ale się coś nie udało :/ nikt nie napisze czy dobre narty kupiłem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie napisze czy dobre narty kupiłem?

Jak dla mnie to dobre sa - w sam raz :) Jesli tylko kolor sie zgadza... Serio, to bywa wazne dla kobiet :) A, jesli bedzie miala watpliwosc czy nie za dlugie - niniejszym cie wspieram - dlugosc b. OK :) Tu masz tabele do ustawiania wiazan: http://www.narty.pl/...iarskich//3375/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...