Skocz do zawartości

K2 apache crossfire


enzzo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Na długość bardzo dobra,natomiast czy sobie poradzisz...to już zależy od Twoich umiejętności:)

Będe sie starać podołać:D Cześć wszystkim, dzisiaj zmasakrowałem sobie jedna nartę( K2 apache crossfire) na tyle dobrze że jest nie do naprwy:mad:. I potrzebuję rady odnośnie zakupu nowych nart. Moje umiejetności to 6+/10 Waże 80kg a mierze172cm. Lubię dość dynamiczną jazdę przy średnich skrętach. Buty atomic hawx 90. Ogólnie charakterystka moich "starych" nart mi odpowiadała ale może mi polecicie coś innego:confused:

Cześć wszystkim, dzisiaj zmasakrowałem sobie jedna nartę( K2 apache crossfire) na tyle dobrze że jest nie do naprwy:mad:. I potrzebuję rady odnośnie zakupu nowych nart. Moje umiejetności to 6+/10 Waże 80kg a mierze172cm. Lubię dość dynamiczną jazdę przy średnich skrętach. Buty atomic hawx 90. Ogólnie charakterystka moich "starych" nart mi odpowiadała ale może mi polecicie coś innego:confused:

Page Up:p Naprawdę niema nikt dla mnie propzycji alternatywnej do moich crossfire-ów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enzzo, możesz opisać co się stało z nartą ? przymierzam się do niej mocno, rocznik2010, dług. 170cm - mam wzrostu tyle co ty ale ważę aktualnie ok 90. Zasiałeś we mnie niepokój że to może być porażka...:eek:

Narty jak najbardziej polecam!! Generalnie zachciało mi sie polatać pomiedzy drzewami w Karpaczu (kopa) i trafiłem jedna nartą w kamień :( bilans taki ślizg zmasakrowany krawędź wygięta czubek wyszczerbiony:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty jak najbardziej polecam!! Generalnie zachciało mi sie polatać pomiedzy drzewami w Karpaczu (kopa) i trafiłem jedna nartą w kamień :( bilans taki ślizg zmasakrowany krawędź wygięta czubek wyszczerbiony:(

Narty przeciez tobie pasowaly, to jesli lubisz jezdzic po lesie i kamieniach, to na twoim miejscu kupilbym ten sam model w tej samej dlugosci ...i mialbym jedną nartę zapasową.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty przeciez tobie pasowaly, to jesli lubisz jezdzic po lesie i kamieniach, to na twoim miejscu kupilbym ten sam model w tej samej dlugosci ...i mialbym jedną nartę zapasową.:)

Czy lubię yyy, tak sobie poprostu nudzę się szybko:) A moje narty to model 07/08 więc opcja kupna tego samego modelu, aby mieć zapas jedne hehe to nie wchodzi w grę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...