Skocz do zawartości

buty rentalowe???


jozio86

Rekomendowane odpowiedzi

witam!przeszukalem nasze forum i niestety nic nie znalazlem a propos butow tzw rentalowych, czyli produkowanych dla wypozyczalni, byl tylko temat o nartach rentalowych.Moje pytania to: czym sie roznia buty rentalowe od seryjnych?pytam sie poniewaz przygladajac sie nowo kupionym butom(uzywanym) zauwayzlem napis RTL(rental) i zaciekawilo mnie jaka jest roznica?? P.S. buty to LOWA rtl AC naprawde nikt nic nie wie o takich butach???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a moze ten skrót oznacz co innego??

włałsnie - np., że to buty robione dla niemieckiej stacji telewizyjnej :cool: ;) :D a na poważnie - osobiście nigdy o takim czymś jak buty rentalowe nie słyszałem. jeżeli jednak istnieją, to podejrzewam, że (rozumując w miare logicznie), można założyć, ze to takie trochę człapaki, które muszą pasowac w miarę na każdego. ani za twarde (bo ci, którzy takich butów potrzebują to przewaznie mają swoje), ani za miękkie. ot takie średniawki. szału pewnie nie ma, chociaz jak sa nowe to tez dadzą radę. pzdr k. (oczywiście wszystko pisene powyżej to tylko efekt mniej lub bardziej rozwiniętego poziomu myśłeniea abstrakcyjnego i moze nie mieć nic wspólnego z przwdą :cool: :o ) k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może są wykonane z jakichś specjalnych antybakteryjnych materiałów bo w wypożyczalniach się mnóstwo ludzi przez takie przewija... Materiał jest pewnie także bardziej wytrzymały. @Jozio, z tego co pamiętam to ty miałeś na początku grudnia jechac do Gerlitzen, wczoraj patrzałem na kamerki i... ...śniegu tam na razie nie ma;/;/:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...