Skocz do zawartości

Les Sybelles byl ktos?jakie opinie?


jozio86

Rekomendowane odpowiedzi

jak w tytule mamy zamiat wybrac sie ekipa tam na anrty w okresie13marca20marca 20102.mam pytanie czy kots cos moze mi poiwedziec cos ciekawego o tej stacji poza tym co mozna przeczytac z netu?jaki jest z przygotowaniem tras?ktora miejscowosc najlpesza do zamieszkania itd.?oraz czy ze sniegiem nie bedzie wiekszych problemow w tym terminie? P.S. nie ukrywam, ze glownym powodem wyboru tego miejsca jest niesamowicie tania oferta noclegowa ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem w Les Sybelles w marcu 2009, ale tylko przez 1 dzien. Ogolnie osrodek zrobil na mnie bardzo pozytywne wrazenie. Do dyspozycji 310 km dobrze przygotowanych tras, wiec jest gdzie pojezdzic. Startujac z Saint Sorlin d'Arves udalo mi sie "odwiedzic" na nartach Le Corbier, La Toussuire, St Colomban des Villards i wrocic spowrotem. Ze sniegiem rowniez nie bylo problemu, moze z wyjatkiem trasy do najnizej polozonego St Colomban des Villards (ale i tam dalo sie tez dojechac). Ktora miejscowosc wybrac to trudno mi powiedziec, gdyz ja mieszkalem w dolinie Maurienne, ale chyba bym wybral Le Corbier ze wzgledu na centralne polozenie, baseny termalne i z tego co mialem mozliwosc zobaczyc jakos najbardziej mi sie podobalo. Les Sybelles to wedlug mnie najlepszy osrodek w dolinie Maurienne, chociaz nie jezdzilem jeszcze w Valloire-Valmeinier, i chyba jeden z najbardziej niedocenionych we Francji. Polecam. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...