Skocz do zawartości

HEAD i.c 160 INTELLIGENCE CHIP INSIDE


olszanskik

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem taka bardzo zbliżoną Head i180 używaną i przejeździłem 2 sezony. Pieknie wchodzi w skręt. Mało stabilna jak zaczniesz jeździć szybciej i będziesz próbował krótkim skrętem. Suma: piękna do nauki i szlifowania umiejetności w prawie carvingowej jeździe skrętem. Moje umiejetności wtedy to 5-6. jazda na trasach czerwonych i niebieskich :cool: Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj różnica jest niewielka. sprawdź na stronach head'a oni podaja informacje o nartach z poprzednich lat, w ostatnim sezonie były Heady i200. Ogólnie sa to topowe narty z grupy Allround czyli nie dla takich co to dopiero zaczynaja sie zsuwać po stoku ale i nie zawodowców(wtedy masz race w nazwie). Do: można tak powiedzieć ogólnego zastosowania. Poczytaj na stronach Head'a, ale uważaj bo te 160 były masowo w wypozyczalniach w Austrii i handlarze je sprzedaja w Polsce :( Uważaj czy nie sa wyklepane i nie za bardzo zdarte. Po tych nartach ja się szarpnąłem jednak na nowe (prawie jak nowe to jednak prawie robi różnicę ...) Pozdrowienia :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

może mi ktoś wyjaśnić jak to jest z tymi oznaczeniami HEADa ?? planuje kupić właśnie te narty o których tu mowa ic160 a czym one sie różniąod ic150 albo ic220 jaka jest hierarchia?? czy to jest zwiazane z sezonem kiedy wychodziły??

Witam Nartki te różnią się twardością i geometrią. Inny jest promień skrętu. Im wyższy numer tym twardsze iC 160 będą dobre na dobry początek i do doskonalenia. Błędne jest w tytule posta - chip inside. Narty z serii iC ... to tylko iC 300 miały chipa. Miałem i jedne i drugie. I uważam że bez chipa lepiej mi się jeździło, lub nie umiałem wykorzystać chipa ;) Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...