Skocz do zawartości

Kijki. Zwykłe czy gigantowe?


Rekomendowane odpowiedzi

Proste, chociaż nie dające mi spokoju pytanie... Czy warto kupić kije gigantowe? Mowa o tych wygiętych, z osłonką na dłonie. Na zawodach miałem incydent gdzie przy starcie wypuszczony najzwyklejszy kijek z dłoni zawalił mi zjazd zanim zdążyłem go złapać i dobrze chwycić. Czy takie LEKI mogą temu zapobiec, są lepsze, i czy warto wydać na nie to 200 zł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kijki z oslona to sprawa tego, co sie preferuje, zdarzaly sie przypadki ze podczas slalomu pucharu swiata dwoch zawodnikow ruszylo bez kijkow Leki z trigger s systemem, te po prostu pojechali bez, bo kijki sie wyczepily .... kijki z oslona to raczej ochrona przed uszkodzeniem dloni przez odbijanie tyczki, narciarze jezdzacy slalom uzywaja tez zwyklych kijkow a to tego rekawic z metalowa ochrona na zewnetrzna kosc dloni. Wybierzesz to, co wolisz ..szpanersko wygladaja leki z odblaskowa oslona . .to jasne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, chociaż nie dające mi spokoju pytanie... Czy warto kupić kije gigantowe? Mowa o tych wygiętych, z osłonką na dłonie. Na zawodach miałem incydent gdzie przy starcie wypuszczony najzwyklejszy kijek z dłoni zawalił mi zjazd zanim zdążyłem go złapać i dobrze chwycić. Czy takie LEKI mogą temu zapobiec, są lepsze, i czy warto wydać na nie to 200 zł?

jak jezdzisz na "jakims" poziomie zaowdy to sobie nie wyobrazam jak mozesz jechac nez kijow gietych??co to byl by za klub ktory by CIe w takie nie zaopatrzyl ;)ale jak chcesz je tylko dla szpanu to sobie kup samopoczucie an sotku napewno wzrosnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...