Skocz do zawartości

kurtka Rossignol Gore-Tex Airvantage


basia-bma

Rekomendowane odpowiedzi

co myślicie o tej kurtce http://www.stronakurtki.za.pl/ ? nie jestem pewna jaką ma tak naprawdę oddychalność ...

Witam. A jaka cena tej kurteczki ? Bo jeśli jeszcze jej nie posiadasz i zastanawiasz się nad kupnem to może ktoś bądź ja doradze Ci coś lepszego w podobnej cenie. Natomiast jeśli chesz znać tylko opinie to kurteczka jest ok. brakuje mi tylko w niej wewnętrznych rękawów chroniących przed przedostaniem się śniegu do rękawa. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do tej ceny to kupisz bardzo dobrą kurtkę. A za wiele mniejsze pieniądze bo za prawie połowe ceny możesz kupić sobie kurtke rossignola z gore-tex i wszystkimi bajerami za 700 zł. np. w sklepie quicksilver-rossignol. Albo poszukaj sobie kurteczek w www.skiteam.pl np. coś z spydera kupisz już do tej kwoty dobrego. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :), ale na razie w obu sklepach nic nie ma zwłaszcza przecenionego (w ski ochłapy, a i z bieżącej kolekcji nic bym nie wybrała, zwłaszcze ze spydera ... nie podoba mi się ich tegoroczna kolorystyka i design kurtki rossi z goretexem są po 1700 pln, te poniżej 1000 pln mają słabe parametry generalnie kurtki rossi jakieś takie grube mi się wydają, choć dużo osób je chwali, jak zwykle męskie modele są lepsze może na tegorocznych wyprzedażach coś by było, tylko dla mnie bedzie już wtedy po sezonie, a moja stara kurtka jest już trochę sfatygowana :(, pare detali ma rozwalonych i jest mi w niej za gorąco (nowej kurki szukam koniecznie w wentylacją pod pachami i dobra oddychalnością)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu. Kurtki rossi są naprawde bardzo dobre sam taką posiadam. Masz rację że męskie są ciekawsze niż damskie modele. Ale widziałem właśnie w sklepie quicksilver-rossignol kurteczkę przecenioną z 1500 zł. do 700 zł. ja natomiast kupiłem po przecenie z 1499 na 499 zł. o parametrach 20.000/20.000 i wszystkimi bajerami ale bez gore-texu. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...