Jump to content

Polski instruktor w Alpach


konflo
 Share

Recommended Posts

Co ten Wasz słowny ping-pong ma wspólnego z założonym tu tematem? W skali ktoś może sobie dać 20 (choć ta na tym forum jest tylko do 10-tki) i co z tego wynika? Nic. Skala nie będzie odzwierciedleniem faktycznych umiejętności narciarza. Ale temat tego wątku jest zupełnie inny. :)
Link to comment
Share on other sites

Branie instruktora przy stopniu 10 to moim zdaniem igranie z ogniem i jakies "chybil-trafil". Moze lepiej zjechac jednak z trasy i poznac nieco bardziej tradycyjne narciarstwo? Tutaj na pewno bedzie duzo do nauki i duzo satysfakcji.

Nie wiem gdzie tu nadmierne ryzyko,dlaczego "chybił trafił" i do czego ten wątek w ogóle zmierza..... ale ok dzięki za sugestie;) Pozdrawiam Dagu
Link to comment
Share on other sites

Dyskusja jak najbardziej w porzadku ale moze juz nie w tym miejscu (dziale) bo potem trudniej dotrzec do informacji. A moze pytajaca osoba sie nie udziela juz bo .... jezdzi gdzies? (z instruktorem lub bez :-) )

no tak; zwykle o tym czasie sie przygotowuje dow yjazdu. ale nie w tym, roku - niestety inne obowiazki mnie czekaja
Link to comment
Share on other sites

Masz racje, temat zamulilismy kompletnie. Ale pierwszy OT byl Twoj :-) ;-)

Był mój, ale dotyczył wypowiedzi Pana, który (odnoszę wrażenie) daje żonie co sezon lekcje "z czapy", bez względu na to czy ich potrzebuje czy też nie. Poniekąd to była dobra uwaga dla gościa, który wątek założył. Wszak sam poszukiwał polskiego instruktora w Alpach. Swoją drogą warto by było by forumowicze poczytali sobie o przepisach regulujących zawód instruktora narciarskiego w poszczególnych alpejskich krajach i nie dawali się nabijać w butelkę przez naszych krajowych sprzedawców szkoleń narciarskich za granicą. Ale to jest temat na zupełnie inny wątek. Może ktoś go tutaj założy, a może już była o tym mowa? Nie śledzę forum tak dokładnie, więc nie wiem. Pozdrawiam, Wojtek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...