Skocz do zawartości

Promień skrętu r+16 dla zaawansowanego


cieluÅ›

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie czy narta o promieniu 16 dla zaawansowanego który lubi czasami też krótko i często skręcać będzie utrudnieniem w jeździe. Chodzi mi o to czy nie powinienem brać w ogóle pod uwagę nart z takim promieniem jak jeżdze krótkimi skrętami? Oczywiście carvingowa narta :)

na nartach o tym promieniu też wytniesz wąskie skrety, ale jednak nie tak wąskie jak na slalomkach o R12m......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie czy narta o promieniu 16 dla zaawansowanego który lubi czasami też krótko i często skręcać będzie utrudnieniem w jeździe. Chodzi mi o to czy nie powinienem brać w ogóle pod uwagę nart z takim promieniem jak jeżdze krótkimi skrętami? Oczywiście carvingowa narta :)

Skoro jesteś zaawansowany to powinieneś wiedziec jak zachowuje sie taka narta ...piszesz że jezdzisz krótkimi skrętami ale tylko czasami wiec cześciej długim -czyli o takim promieniu o jaki pytasz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 172cm i ok 70kg i tez wyczytałem gdzies tu na forum że tez warte zainteresowania są nartki Blizzard Cmx 9 + 3.10 -156cm. W ogóle widze że najczęściej proponowane tu na forum nart to właśnie Blizzard :) Mam jeszcze tylko jedno pytanie odnośnie narty ROSSIGNOL ZENITH Z3 154CM R11 Czy dobra narta w kilku słowach :) Już nie męczę i dziękuje za pomoc, jestem bardzo wdzięczny :)

Użytkownik qaz edytował ten post 07 październik 2008 - 15:56 edytuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie znajde narty w tej cenie takiej która by nie zaliczała się do tych dla początkujących?

za 550 PLN mam dla Ciebie Blizzarda CMX PRO IQ lub za 650 PLN Salomon Aero GT+ (obie z zeszłego sezonu) - stan b . dobry pzdr te narty,które wymieniłeś nie sa dla Ciebie (jesli Twoja ocena jest obiektywna)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...