Skocz do zawartości

Kneissl Red Star SL 07/08 wrażenia???


Alojz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, na wstępie zwracam się z prośbą o wrażenia z jazdy na nartach Kneissl Red Star SL z 07/08 , może ktoś takową ujeżdżał ? Dziękuję za wszelkie info pozdrawiam. PS. Jeśli temat nie jest w tym miejscu co ma być, przepraszam i proszę o przeniesienie go w właściwe.

Użytkownik Alojz edytował ten post 07 sierpień 2008 - 11:14 ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ta osoba jeździła na dużo wcześniejszych rocznikach (nawet w carvingowym pucharze polski). Poczekaj na odpowiedz na tego ostatniego linka bo z tego co się orientuję (ale mogę się mylić) to tu nikt (no może maniaq) nie miał kontaktu z tą nartą

ale niestety nie 07/08 - jeździłem na tej żółto-czerwonej i na kilku innych modelach Kneissl (Super Moto, Super Cut, Black Star i Stormrider) ale wszystko z poprzednich sezonów.... generalnie o firmie mam jak najlepsze zdanie - solidne deski......i mało spotykane ;):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję koledzy za info , wiem że narty są niespotykane w naszym kraju no ale mówi się trudno.

to właśnie fajnie ;) a red star 07/08 miałem w rękach teraz w czerwcu w Mayrhofen - piękne (tzn.mnie się bardzo podobają) można pytać tu: www.e-ski.pl jak lubisz dobre a nietypowe dechy to koniecznie zobacz Sporten AHV 06SL pzdr

Użytkownik maniaq edytował ten post 08 sierpień 2008 - 14:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ale niestety nie 07/08 - jeździłem na tej żółto-czerwonej i na kilku innych modelach Kneissl (Super Moto, Super Cut, Black Star i Stormrider) ale wszystko z poprzednich sezonów.... generalnie o firmie mam jak najlepsze zdanie - solidne deski......i mało spotykane ;):)

miales na mysli stoeckli stormrider?? bo kneissl takich nie produkuje z tego co wiem, natomiast stoackli jak najbardziej...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...