Skocz do zawartości

salomon streetracer 80


djbright

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/it...1_nart...c_160c m.html niby nowy model a tak tanio, dla mnie i tak za dlugi, ale tu chodzi o ciekawa cene??

Koles jest podejrzany... Od miesiaca nie moge go wypytac o cene fischerow RC4 WC SC + buty Rc4 race... Zwodzi i mataczy, a to ze cenneika nie ma, a to ze jutro napisze... Maim zdaniem nalezy omijac z daleka... Moge podac namiary na goscia z Wroclawia, co ma fischery w podobnych cenach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej zbysiu wlasnie wrocilem z wyprawy i powiem ze dehatlon ma kiche wielka nie ma wyboru moze dlatego ze maja stare narty i sa jeszcze przed sezonem. ale zawitalem jeszcze do interu i sprawdzilem te metrony na promocji za 999PLN i sa faktycznie w tej cenie i to sa wlasnie org. m:9 z tym ze teraz takie pytanie bo sa pulsy red z wiazaniami neox 412, a niebieskie sa w sumie dziwne bo napisali m:9,2 na nartach i wiazania maja neox 310. Ciekawe skad taka roznica z wiazaniami?? maja tez najnowsze metrony:9 za 1700 jak dobrze pamietam. Chyba sie skusze i kupie te czerwone metronki bo nawet maja dlygosc maja, a za buty nordica trzeba dac 300PLN , wiec jak dobrze pojdzie zmieszcze sie w 1300PLN to i moze mojej kobiecie chociaz buty kupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej przemo, tez własnie wróciłem za zakupów - kupiłem żonie kask salomon diadem i zrójnowałem się finansowo ("... kup mi, kup mi, bo ma takie miłe futerko na uszkach ...") metron 9.2 powiadasz, ano znalazłem cos takiego: http://www.sportolin..._Intersport.htm http://www.ski.sport...tron-18045.html czyli znowu jakas produkcja dla intersportu, Z parametrów wynika (radius) ze może to byc rzeczywiście m9 z gorszymi wiązaniami (310). Niestety po niemiecku ni słowa nie rozumiem - domyslam sie tylko, ze pisza że to m9 w malowaniu m11 i ze jeszcze cos tam ma. Gorsze wiązania ale lepsza cena. Te czerwone to takie same jak w katalogu 05/06 jak jetses zdecydowany to kupuj bo w katowicach juz wyczyścili - zostały tylko jakies długie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej zbysiu

eeehhhh, jak to mówią "najlepszy seks jest tylko za pieniądze". Niestety z własną żoną także ... :cool:.

to ladnie, dobre powiedzonko i zyciowe:) a tak apropo metronow to podobno neoxy 412 jakos na dwa sposoby mozna ustawic, wiec w czym rzecz i jak dla mnie to maja ustawic, bo czytalem ze sa dwa ustawienia na zjazd i slalom???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej zbysiu, od srody jestem szczesliwym posiadaczem metronow 9 i butow lange, a mojej polowie kupilem butki i tez jest zadowolona:) no i teraz nie pozostaje mi nic innego jak czekac na snieg a niepowiem ze nie moge sie juz doczekac:) aha tak apropo to w krakowie jeszcze sporo maja metronow w roznych dlugosciach, tak na marginesie dla zainteresowanych:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...