Skocz do zawartości

Kije + rękawice


F-16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! W tym sezonie Leki ,zmodernizowaała wpięcie."Dziurka" w kijku,już nie zapycha się śniegiem.Użytkuję i polecam. http://www.skionline...a=5073&start=16

Dodam jeszcze, że do korzystania z kijków nie jest konieczna firmowa rękawica Leki. Wystarczy normalna rękawica narciarska, którą każdy posiada. Rozwiązane jest to w ten sposób, że w komplecie z kijkami jest specjalna "uprząż" - system pasków, który zapinasz na swojej rękawicy i praktycznie ich z niej nie zdejmujesz. "Uprząż" i dowolna rękawica tworzą komplet, który zdejmujesz i zakładasz jak normalną rękawiczkę, a masz pełną funkcjonalność przy korzystaniu z kijków. Polecam, bo rozwiązanie jest świetne i sprawdzone. Pozdrawiam, Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że do korzystania z kijków nie jest konieczna firmowa rękawica Leki. Wystarczy normalna rękawica narciarska, którą każdy posiada. Rozwiązane jest to w ten sposób, że w komplecie z kijkami jest specjalna "uprząż" - system pasków, który zapinasz na swojej rękawicy i praktycznie ich z niej nie zdejmujesz. "Uprząż" i dowolna rękawica tworzą komplet, który zdejmujesz i zakładasz jak normalną rękawiczkę, a masz pełną funkcjonalność przy korzystaniu z kijków. Polecam, bo rozwiązanie jest świetne i sprawdzone. Pozdrawiam, Paweł

Witam ! Zauważ jednak Pawle,iż ta możliwość istniała w pierwotnej wersji rękawic.Zdjęcie wstawione ,przez Maniaq-a.W " aktualnej" , gdzie występuje "pętelka" ,wymuszone zostały rękawice Leki. Wycfanił się "skubany" :o:D . Pozdrowienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Zauważ jednak Pawle,iż ta możliwość istniała w pierwotnej wersji rękawic.Zdjęcie wstawione ,przez Maniaq-a.W " aktualnej" , gdzie występuje "pętelka" ,wymuszone zostały rękawice Leki. Wycfanił się "skubany" :o:D .

Morcin25, w najnowszej wersji "Trigger S" z pętelką też możesz używać normalnych rękawic innych firm. Pętelka jest elementem "uprzęży" i kupując kije masz w zestawie tą część. Zapinasz na rękawicę i wszystko działa jak należy. Wiem to z doświadczenia, bo mój syn używa najnowszych kijków z Trigger S. Pozdrawiam, Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pawle za informację.W ubiegłym sezonie używałem kompletu Leki.W tym,aktualnym (ustępującym :o ,niestety) musiałem wymienić rękawice,wybrałem inne niż Leki - stosując wspomnianą "uprząż".Działanie niezłe,lecz zauważyłem pewną, nieco irytującą, bezładność przy wypinaniu,kiedy gumowy fragment "uprzęży" lekko się naciąga.Lecz można się przyzwyczaić . Jeśli jest jak powiadasz,wymienię na Triggery .Dzięki. Pozdrowienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...