Skocz do zawartości

3 dniowy wyjazd Austria lub Włochy - szukam noclegu i porady


ArcziFNW

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy - ja i moja paczka chcemy się wybrać na narty - ale wszyscy mają własne interesy i jest problem z urwaniem sie na dłużej (wierzcie, że zdecydowanie trudniej niż jak się pracuje u kogoś). Z tego powodu przepadła nam rezerwacja tygodnia we Włoszech bo okazało się dzień przed wyjazdem, że połowa nie może jechać. Propozycja jest następująca. Chcemy pojechać w czwartek po pracy - na rano być i jeździć cały piątek, sobotę i niedziele. Powrót w niedzielę po jeździe. Ponieważ mamy blisko do granicy niemieckiej w grę wchodzi tylko autostrada do Monachium i tutaj zaczyna się najważniejsza część. Chodzi nam o dowolne miejsce w Austrii lub Włoszech - oczywiście na poziomie, gdzie będzie można zarezerwować nocleg bez wyżywienia tylko na dwie noce. (termin wyjazdu do miesiąca). Chodzi najlepiej o namiary osób które miały podobną sytuację ponieważ jak wiem w większości miejsc terminy są od soboty do soboty. Odległość nie ma dużego znaczenia bo dłuższe trasy się robiło na raz i nigdy problemu nie było. A przy dobrych wiatrach po miesiącu przerwy pojedziemy jeszcze raz. Dzięki za wszystkie rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie bez wiekszego problemu miejsc w alpejskich osrodkach jest bardzo duzo wyszukiwarka i jedziesz na twoim miejscu rozwazylbym cos w Zillertalu super jazda jedno z lepszych miejsc w Austrii miejsc noclegowych sporo i z Soli tam w 8 godz bez problemu zajedziesz sprobuj na www.zillertalinfo.pl i zadaj pytanie indywidualne ludzie ktorzy ta strone obsluguja w sezonie tam mieszkaja i na pewno pomoga sprobuj tez moze w Val Di Sole www.hotelarcangelo.it hotel spoko bylem tam w grudniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...