Skocz do zawartości

problem ze spodniami


heniek08

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam spodnie narciarskie salewy i niestety w dolnej czesci nogawki od strony wewnetrznej zrobilo mi sie sporo dziur tzn. mam material poprzecinany w wielu miejscach wydaje mi sie z przez narty wie moze ktos czym to najlepiej zszyc lub zgrzac dodam ze przeciecia sa na takim sliskim, jak by gumowym materiale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak pięść do oka, pasuje ten post w tym temacie.

Raczej Twój komentarz... tyle jest narzekania na forum, że zbyt dużo nowych wątków powstaje, a tu zamiast docenić, że dziewczyna nie założyła kolejnego, to z takim tekstem wyjeżdżasz... Z racji chwilowego zaśmiecenia wątku i możliwości umknięcia pytania, które zostało zadane... oto ono

czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat spodni firmy True North?? jakieś opinie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam Cię bardzo, ale miałam dać te pytanie w temacie "jakie google kupić?"?!?! :eek:

Pogooglować albo założyć nowy thread. proste Co do regeneracji spodni. Można kupić płachty cordury i ponaszywać na newralgiczne miejsca. To cholerstwo naprawde ciężko zniszczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Twój komentarz... tyle jest narzekania na forum, że zbyt dużo nowych wątków powstaje, a tu zamiast docenić, że dziewczyna nie założyła kolejnego, to z takim tekstem wyjeżdżasz... Z racji chwilowego zaśmiecenia wątku i możliwości umknięcia pytania, które zostało zadane... oto ono

Olga, tak trzymaj !!! :):) pozdrawiam kaśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gut - dobrze, ze nie sluchales porad o naszyciu... Jesli odziez membranowa, to nic nie przyszywaj, jesli da sie tego uniknac - dziurawienie membrany sie msci i pozniej trzeba te szwy podklejac od wewnatrz oraz impregnowac membrane w okolicach. Naklejki zapewnia nieprzemakalnosc, ale... oddychalnosc szlag trafi w tych miejscach - jedyna wada, procz estetycznej, takiego rozwiazania. Sam mam laty przylepione do rekawa jednej kurtki z gore 2l.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...