Skocz do zawartościViaCamp

Rejestracja: 14 paź 2018
Poza forum Ostatnio: 23 paź 2018
-----

Moje tematy

Obozy zimowe 2019 dla dzieci oraz młodzieży w Zakopanem!

14 październik 2018 - 00:12

Szanowni Państwo!
 
Serdecznie chcielibyśmy zaprosić wszystkie pociechy na obozy zimowe 2019 z naszą firmą. Mnóstwo zabawy, moc wrażeń jak i nauka jeżdżenia na nartach oraz snowboardzie w programie! 
Obóz organizowany jest przez biuro ViaCamp. Do wyboru mamy kilka programów - dla tych, którzy chcą się wybawić na stokach jak i dla tych, którzy chcą się bawić stacjonarnie.
 
Białe Szaleństwo!
Obóz Narciarsko - Snowboardowy „Białe Szaleństwo” to obóz dla miłośników zimowego szaleństwa. Jeśli lubisz aktywny wypoczynek połączony z jazdą na nartach bądź snowboardzie, ta oferta jest dla Ciebie! Każdego dnia wyruszać będziemy na przeróżne stoki narciarskie. Będziemy wspólnie się bawić, jak i doskonalić swoje umiejętności narciarskie. Na koniec po intensywnych zajęciach, udamy się na kompleks basenów geotermalnych w Bukowinie Tatrzańskiej. Nie ominie nas równiez spacer na Krupówki - jedną z najbardziej atrakcyjnych okolic Zakopanego, symbol miasta i serce zakopiańskiej historii.
To tylko przedsmak tego, co czeka Cię na obozie Narciarsko - Snowboardowym „Białe Szaleństwo”. Resztę musisz przeżyć sam!
 
oboz-narciarsko-snowboardowy-1-large.jpg
 
 
Zimowa Frajda!
Obóz Narciarsko - Snowboardowo - Rekreacyjny „Zimowa Frajda” – jesteś fanem gór? Uwielbiasz spędzać czas jeżdżąc na nartach lub snowboardzie w towarzystwie pięknych, górskich widoków? A może chciałbyś połączyć aktywny wypoczynek na stoku z odrobiną rekreacji? Ta oferta sprosta wszystkich Twoim oczekiwaniom! Prócz szalonych wariacji na stokach za pomocą nart czy snowboardu, będziemy mogli sprawdzić bogaty pakiet pełen zimowych atrakcji, takich jak m.in. Zimowa Wyprawa Quadowa, Snow Rafting czy Snow Tubing!
Po wyczerpujących zajęciach, chwilą relaksu udamy się na Termy Bukovina – kompleks basenów geotermalnych w Bukowinie Tatrzańskiej. Wykorzystamy również swoje umiejętności jazdy na łyżwach na Tatra Ice - lodowisku w samym centrum Zakopanego. Obóz „Zimowa Frajda” zaoferuje Ci niezapomnianą, zimową przygodę.
 
oboz-narciarsko-snowboardowo-rekreacyjny
 
Śnieżna Euforia!
Obóz Zimowo - Rekreacyjny „Śnieżna Euforia” – nie jesteś miłośnikiem nart czy snowboardu, ale uwielbiasz zimę? Jeśli tak, to jest to idealna alternatywa dla Ciebie! Na Śnieżnej Euforii możesz nie tylko odpocząć w gronie swoich rówieśników, ale także doświadczyć nowych przygód, zimowych wrażeń i niezapomnianych szalonych wyzwań. Weźmiemy udział w lekkiej, zimowej wyprawie quadowej, spróbujemy swoich sił w rozgrywkach paintballowych, a po aktywnym dniu, udamy się na kompleks basenów geotermalnych w Bukowinie Tatrzańskiej.
 
oboz-zimowo-rekreacyjny-1-large.jpg