Skocz do zawartościTRADE 2000

Rejestracja: 23 lut 2017
Poza forum Ostatnio: 01 sie 2017
-----

Moje tematy

WRZESIEŃ LOW COST NA STOKACH W CHILE

01 sierpień 2017 - 14:55

Chile może pochwalić się naprawdę długą listą świetnych ośrodków, w których można uprawiać narciarstwo. Ośnieżone stoki na zboczach Andów i wulkanów przyciągają rzesze miłośników białego szaleństwa. Jeśli uważają Państwo, że dwa miesiące w roku na szusowanie po stokach to zdecydowanie za mało, może warto wybrać się właśnie do Chile gdzie sezon trwa od ostatnich dni czerwca do pierwszych dni października?  skier.jpg

Wśród ośrodków zasługujących na szczególne wyróżnienie znajdują się centralnie położone w Portillo, La Parva, El Colorado/Farellones, Valle Nevado oraz Termas de Chillán.  Bardziej na południu pozjeżdżamy w Puncón, Corralco i Antillanca. Natomiast tych, którym marzy się zjazd z niesamowitym widokiem na Cieśninę Magellana i Ziemię Ognistą, zapraszamy do Club Andino Punta Arenas.

Wszystkie z tych centrów i resortów utrzymują swoje stoki, oferują kursy dla początkujących i wypożyczają sprzęt. 

WRZESIEŃ to idealny czas na szusowanie na andyjskich stokach - ferie w Chile się już skończyły, zatem większość chilijskich narciarzy opuściła już ośrodki, zostawiając wciąż świeży, śnieżny puch dla pozostałych miłośników narciarstwa.

Zapraszam do kontaktu, z przyjemnością przygotuję dla Państwa ofertę w chilijskich ośrodkach "szytą na Państwa miarę".

Trade 2000 Polskie Biuro Podróży w Chile

Kontakt: [email protected] 

 


Portillo - najstarszy ośrodek w Chile

12 czerwiec 2017 - 15:00

DZIEŃ 1, PRZYLOT: SANTIAGO: CITY TOUR

 

Po przylocie do Santiago, przywitanie grupy na lotnisku przez polskojęzycznego przewodnika i wspólny transfer. Następnie city tour. Wycieczkę po mieście zaczniemy od jego centralnego miejsca: Plaza de Armas z katedrą Metropolitana. Następnie przejście do pałacu La Moneda – siedziby prezydentów Chile. Po kilku minutach drogi pieszo, dojdziemy do Mercado Central, miejsca z licznymi restauracjami i sprzedawcami owoców morza. Następnie skierujemy się na najwyższe wzniesienie w Santiago, Wzgórze Świętego Krzysztofa. Z góry można podziwiać przepiękną panoramę miasta w otoczeniu Andów. Na górę możemy dostać się pieszo, jak również kolejką linową nazywaną funicular, (dodatkowa opłata na miejscu), której wejście zaprojektował chilijski architekt pochodzenia polskiego – Luciano Kulczewski. Na szczycie znajduje się kościół i amfiteatr. Obok całego kompleksu znajduje się 22-metrowa statua Matki Boskiej, patronki państwa. W tym miejscu w 1987 roku Jan Paweł II odprawił mszę świętą w trakcie swej wizyty w Chile. Następnie, w zależności od godziny, przejdziemy do Cementerio General, gdzie znajduje się grobowiec zasłużonego dla narodu chilijskiego Polaka, Ignacego Domeyki oraz wielu znanych Chilijczyków oraz okoliczne historyczne dzielnice miasta. Przejazd do Los Dominicos, miejsca pełnego kramów i butików prowadzonymi przez lokalnych rzemieślników i jubilerów. Przejazd do hotelu. Degustacja lokalnego aperitifu Pisco Sour. Zakwaterowanie, czas wolny i nocleg.

 

DNI 2-8, PORTILLO – SKI WEEK (SOBOTA – SOBOTA)

 

Po śniadaniu, prywatny transfer do najstarszego i być może najbardziej rozsławionego ośrodka narciarskiego w Ameryce Południowej, a to za sprawą, na pewno znanego miłośnikom narciarstwa, Jeana Claude'a Killy'ego, który zdobył złoto właśnie w Portillo podczas Mistrzostw Świata w 1966 roku. Tydzień białego szaleństwa i szusów na wysokości prawie 3000 metrów.

 

Więcej informacji o ośrodku, trasach i atrakcjach: http://www.skiportillo.com/en/

 

DZIEŃ 8, PORTILLO – SANTIAGO

W zależności od godziny opuszczenia stoków, transfer do Santiago. Nocleg w hotelu.

OPCJONALNIE: Możliwość zorganizowania kolacji z tradycyjnym, tanecznym show.

 

DZIEŃ 9,  WINNICA CASAS DEL BOSQUE – VALPARAISO – SANTIAGO

 

Śniadanie w hotelu i przejazd do Casablanca – krainy winem płynącej. Historia winiarstwa w Chile sięga XVI w. i jest powiązana z przybyciem europejskich misjonarzy, którzy sadzili winorośl, żeby robić wina w celach sakramentalnych. Jednak nim wina chilijskie podbiły rynki całego świata musiało minąć kilka wieków, bo dopiero w XX w. zaczęto robić wino na większa skalę, a w latach 80-tych zaczęto je eksportować. Najbardziej charakterystycznym winem dla Chile jest  carmenere, które pochodzi z Bordeaux, ale to właśnie Chile stało jego nową ojczyzną. Ponadto uprawia się tutaj cabernet sauvignon, merlot, shiraz, chardonnay i sauvignon blanc. Zwiedzimy tam winnicę Casas del Bosque: poza tradycyjnym tourem podczas którego zwiedza się winnice, poznaje się proces produkcji i przechowywania wina i degustuje lokalne wina, w winnicy Casas del Bosque mamy możliwość rowerowego zwiedzania terenów winnicy, urządzenia pikniku czy spędzenia kulinarnej przygody z szefem kuchni, który poza zdradzeniem nam swoich tajnych receptur, doradzi z jakimi potrawami łączyć rodzaje win. Po odwiedzeniu winnicy przejazd do niedaleko położonego Valparaíso, miasta które pełniło rolę jednego z największych portów i ośrodków przemysłowych na kontynencie do czasu, gdy w 1914 r. otwarty został kanał panamski. Miejsce przyszłego Valparaiso odkryte zostało w roku 1536 i położone jest na 45 wzgórzach. Jego stara część w 2003 roku została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie rozpoczynamy od „zabranej morzu” części miasta. Przejazd pod katedrę Valparaiso, a następnie do serca miasta – Plaza Sotomayor z budynkami administracji miejskiej oraz dworcem Puerto. W pobliżu znajduje się wiele kościołów, parków, bulwarów, teatrów i kawiarni. Niedaleko położony jest port z licznymi statkami marynarki chilijskiej i dużymi transportowcami. W pobliżu odwiedzimy kościół la Matriz. Następnie wjazd bardzo starą i skrzypiącą „windą” na wzgórze widokowe, z którego po przemierzeniu kilkunastu malowniczych i przepełnionych artystami uliczkami, ujrzymy zapierającą dech w piersiach panoramę miasta i portu. Dalej przejazd do popularnego kurortu wypoczynkowego Viña del Mar, po drodze możliwość zatrzymania się na obiad w malowniczej restauracji usytuowanej nad brzegiem morza. Czas wolny na plaży, w trakcie którego będziemy się cieszyć słońcem i niepowtarzalnym urokiem tego miejsca, przyciągającego tysiące turystów z i spoza Chile. Wieczorem transfer do hotelu w Santiago. Nocleg.

 

DZIEŃ 10,  SANTIAGO OUT

 

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i grupowy transfer na lotnisko w Santiago. Koniec naszych usług. 

 

 

 

Ceny programu w załączniku.

 

SEZON ŚREDNI: 24.06-08.07, 29.07-2.09.

SEZON NISKI: 02.09-30.09.

 

WAŻNE! SKI WEEK TRWA OD SOBOTY DO SOBOTY. CHECK IN 14.00, CHECK OUT 10.00.

 

W hotelu w Portillo  znajdują się 123 przytulne i jasne pokoje z łazienkami. Wszystkie mają cudowny widok na Laguna del Inca lub na szczyty gór. W pokojach nie ma telewizorów, aby wzmocnić więzy między gośćmi.

 

Octógono Lodge znajduje się w bliskiej odległości od hotelu i jest najkorzystniejszą cenowo opcją, idealną dla rodzin i grup przyjaciół. Pokoje 4-osobowe z łóżkami piętrowymi i własną łazienką. W pokojach znajdujących się od drugiego piętra dodatkowo jest balkon.

 

Inca Lodge ma formę zbliżoną do hostelu. Pokoje z łóżkami piętrowymi, dość małe ze wspólną łazienką.

 

Chalet ma formę domku letniskowego, w zależności od wielkości jest idealną opcją dla grup 4-,6- czy 8- osobowych. Ilość pokoi i łazienek uwarunkowana jest od wielkości domku. W każdym z domków znajduje się pokój dzienny.

 

Cena zawiera:

- powitanie na lotnisku przez polskojęzycznego przewodnika,

- prywatny city tour po Santiago z polskojęzycznym przewodnikiem,

- powitanie w hotelu z Pisco Sour,

- 3 noclegi w Santiago w hotelu Providencia 4* ze śniadaniami w pokoju dwuosobowym, http://www.panamericanahoteles.cl/providencia-html/ . Dopłata do single 150 USD.

- 7 noclegów w wybranym typie zakwaterowania w ośrodku narciarskim w Portillo z 4 posiłkami dziennie,

- podczas pobytu w Portillo nielimitowany dostęp do stoków narciarskich i wyciągów.

- prywatny całodzienny tour po Valparaiso i Vina del Mar w towarzystwie polskojęzycznego przewodnika,

- wizytę w winnicy Casas del Bosque wraz z degustacją tamtejszych win.

- prywatne transfery wymienione w programie.

 

Cena nie zawiera:

- biletów lotniczych,

- napiwków,

- posiłków i usług niewymienionych w programie.

 

 

Podana cena uwarunkowana od kursu dolara może ulec zmianie. 

 

 

 

Zapraszam do kontaktu: [email protected] 

 

www.polchiletur.cl

 

TRADE 2000 POLSKIE BIURO PODRÓŻY W CHILE 


Sezon Narciarski CHILE - VALLE NEVADO czerwiec-wrzesien 2017

05 czerwiec 2017 - 14:59

W Andach sezon rozpoczął się o miesiąc wcześniej i zapowiada się na długi. Piękne, pokryte połacią śniegu szczyty zachęcają do szusowania. Może zamiast na lodowiec udać się w Andy?

 

 

Poniżej przedstawiamy przykładowy program uwzględniający 7-dni białego szaleństwa na najlepszych stokach Kontynentu Południowoamerykańskiego z noclegiem w Santiago - stolicy Chile.

 

Ten i inne programy w naszej zimowej ofercie.

 

Zapraszam do kontaktu: [email protected]

 

 

 

DZIEŃ 1, PRZYLOT: SANTIAGO: CITY TOUR

 

Po przylocie do Santiago, przywitanie grupy na lotnisku przez polskojęzycznego przewodnika i wspólny transfer. Następnie city tour. Wycieczkę po mieście zaczniemy od jego centralnego miejsca: Plaza de Armas z katedrą Metropolitana. Następnie przejście do pałacu La Moneda – siedziby prezydentów Chile. Po kilku minutach drogi pieszo, dojdziemy do Mercado Central, miejsca z licznymi restauracjami i sprzedawcami owoców morza. Następnie skierujemy się na najwyższe wzniesienie w Santiago, Wzgórze Świętego Krzysztofa. Z góry można podziwiać przepiękną panoramę miasta w otoczeniu Andów. Na górę możemy dostać się pieszo, jak również kolejką linową nazywaną funicular (dodatkowa opłata na miejscu), której wejście zaprojektował chilijski architekt pochodzenia polskiego – Luciano Kulczewski. Na szczycie znajduje się kościół i amfiteatr. Obok całego kompleksu znajduje się 22-metrowa statua Matki Boskiej, patronki państwa. W tym miejscu w 1987 roku Jan Paweł II odprawił mszę świętą w trakcie swej wizyty w Chile. Następnie, w zależności od godziny, przejdziemy do Cementerio General, gdzie znajduje się grobowiec zasłużonego dla narodu chilijskiego Polaka, Ignacego Domeyki oraz wielu znanych Chilijczyków oraz okoliczne historyczne dzielnice miasta. Przejazd do Los Dominicos, miejsca pełnego kramów i butików prowadzonymi przez lokalnych rzemieślników i jubilerów. Przejazd do hotelu. Degustacja lokalnego aperitifu Pisco Sour. Zakwaterowanie, czas wolny i nocleg.

 

DNI 2-7, SANTIAGO – JEDEN Z OŚRODKÓW NARCIARSKICH W POBLIŻU SANTIAGO

 

Codziennie po śniadaniu, prywatny transfer do ośrodków znajdujących się w pobliżu Santiago: Valle Nevado (2) , La Parva (2), El Colorado (2) i Portillo (1).Tydzień białego szaleństwa i szusów na wysokości ponad 3600 metrów. Następnie powrót na nocleg do hotelu w Santiago.

 

 

 

CENY SKIPASSÓW W WYMIENIONYCH OŚRODKACH OSCYLUJĄ MIĘDZY 38.000 CLP – 45.000 CLP ZA PÓŁDNIOWY PASS ORAZ MIĘDZY 47.000 CLP – 50.000 CLP ZA PEŁNY DZIEŃ (ok. 70 USD).  Zalecamy ich codzienny zakup bezpośrednio w kasie w ośrodku narciarskim, ze względu na liczne promocje i zniżki dla klientów np: 10% zniżki przy płatności kartą VISA, zniżka przy wykupieniu wyciągów dzień wcześniej, -50% dla trzeciej osoby, -50% dla kobiet, czy tańsze popołudnie od 13.00 do 17.00,etc. 

 

DZIEŃ 8,  WINNICA CASAS DEL BOSQUE – VALPARAISO – SANTIAGO

 

Śniadanie w hotelu i przejazd do Casablanca – krainy winem płynącej. Historia winiarstwa w Chile sięga XVI w. i jest powiązana z przybyciem europejskich misjonarzy, którzy sadzili winorośl, żeby robić wina w celach sakramentalnych. Jednak nim wina chilijskie podbiły rynki całego świata musiało minąć kilka wieków, bo dopiero w XX w. zaczęto robić wino na większa skalę, a w latach 80-tych zaczęto je eksportować. Najbardziej charakterystycznym winem dla Chile jest  carmenere, które pochodzi z Bordeaux, ale to właśnie Chile stało jego nową ojczyzną. Ponadto uprawia się tutaj cabernet sauvignon, merlot, shiraz, chardonnay i sauvignon blanc. Zwiedzimy tam winnicę Casas del Bosque: poza tradycyjnym tourem podczas którego zwiedza się winnice, poznaje się proces produkcji i przechowywania wina i degustuje lokalne wine, w winnicy Casas del Bosque mamy możliwość rowerowego zwiedzania terenów winnicy, urządzenia pikniku czy spędzenia kulinarnej przygody z szefem kuchni, który poza zdradzeniem nam swoich tajnych receptur, doradzi z jakimi potrawami łączyć rodzaje win. Po odwiedzeniu winnicy przejazd do niedaleko położonego Valparaíso, miasta które pełniło rolę jednego z największych portów i ośrodków przemysłowych na kontynencie do czasu, gdy w 1914 r. otwarty został kanał panamski. Miejsce przyszłego Valparaiso odkryte zostało w roku 1536 i położone jest na 45 wzgórzach. Jego stara część w 2003 roku została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie rozpoczynamy od „zabranej morzu” części miasta. Przejazd pod katedrę Valparaiso, a następnie do serca miasta – Plaza Sotomayor z budynkami administracji miejskiej oraz dworcem Puerto. W pobliżu znajduje się wiele kościołów, parków, bulwarów, teatrów i kawiarni. Niedaleko położony jest port z licznymi statkami marynarki chilijskiej i dużymi transportowcami. W pobliżu odwiedzimy kościół la Matriz. Następnie wjazd bardzo starą i skrzypiącą „windą” na wzgórze widokowe, z którego po przemierzeniu kilkunastu malowniczych i przepełnionych artystami uliczkami, ujrzymy zapierającą dech w piersiach panoramę miasta i portu. Dalej przejazd do popularnego kurortu wypoczynkowego Viña del Mar, po drodze możliwość zatrzymania się na obiad w malowniczej restauracji usytuowanej nad brzegiem morza. Czas wolny na plaży, w trakcie którego będziemy się cieszyć słońcem i niepowtarzalnym urokiem tego miejsca, przyciągającego tysiące turystów z i spoza Chile. Wieczorem transfer do hotelu w Santiago. Nocleg.

 

DZIEŃ 9,  SANTIAGO OUT

 

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i grupowy transfer na lotnisko w Santiago. Koniec naszych usług.

Cena programu w USD od osoby:

 

HOTEL

Dla grupy 4 os.

Dla grupy 6 os.

www

PRINCIPADO 3*

1196 USD

934 USD

http://www.hotelprin...dosantiago.com/

MANQUEHUE 4*

1251 USD

989 USD

http://lascondessant...default-es.html

REGAL PACIFIC 5*

1473 USD

1212 USD

http://cl.regal-pacific.com/

 

 

Cena zawiera:

- powitanie na lotnisku przez polskojęzycznego przewodnika,

- prywatny city tour po Santiago z polskojęzycznym przewodnikiem,

- 9 noclegów w Santiago w wybranym hotelu ze śniadaniami w pokoju dwuosobowym,

- 7 dni prywatnych transferów na stoki w pobliżu Santiago.

- podczas pobytu w Portillo nielimitowany dostęp do stoków narciarskich i wyciągów.

- prywatny całodzienny tour po Valparaiso i Vina del Mar w towarzystwie polskojęzycznego przewodnika,

- wizytę w winnicy Casas del Bosque wraz z degustacją tamtejszych win.

- pozostałe prywatne transfery wymienione w programie.

 

Cena nie zawiera:

- biletów lotniczych,

- ski passów,

- napiwków,

- usług i posiłków niewymienionych w programie.

 

Program nie zawiera posiłków poza śniadaniami, dlatego przy wyborze hoteli kierowaliśmy się ich położeniem w otoczeniu uroczych restauracji i knajpek z typowym chilijskim, jak i międzynarodowym jedzeniem. Ponadto, przy stokach są bary i restauracje dostępne dla narciarzy.

 

 

Podana cena uwarunkowana od kursu dolara może ulec zmianie. 

 

 

 

TRADE 2000 Polskie Biuro Podróży z siedzibą w Santiago de Chile stworzone przez pasjonatów odkrywania wyjątkowych zakątków naszej planety, którzy nie wahali się zostawić rodzinnych ziem i wyruszyć na dosłowny koniec świata czyli do Chile. Tutaj też, z pragnienia pokazania Polakom jakie piękno skrywa w sobie ten długi i wąski kraj nad Pacyfikiem, otworzyli, ponad 25 lat temu, biuro podróży. Oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług obejmujący Patagonię, Wyspę Wielkanocną, pustynię Atakama, Ziemię Ognistą, Andy, wyjazdy na narty na licznych stokach narciarskich czy nurkowanie na Wyspie Robinsona Crusoe. Udostępniamy oferty hotelowe w Chile i w innych krajach na kontynencie. Wszelkie kompleksowe usługi na terenie Ameryki Południowej i Karaibów są naszą specjalnością. Pragniemy aby nasi klienci doświadczyli niezapomnianych przygód, wrażeń i emocji, inspirowanych odkrywaniem piękna natury na końcu świata, dbając przede wszystkim o dobre ceny, komfort i bezpieczeństwo. 

Jesteśmy gotowi do zaspokojenia konkretnych potrzeb i dodatkowych wymagań naszych klientów, do których zawsze podchodzimy bardzo indywidualnie. Dostarczamy cennych informacji oraz oferujemy swoją pomoc na wszystkich etapach organizacji wypraw i wycieczek.

 

 

Zapraszam na naszą stronę: www.polchiletur.cl gdzie znajdą Państwo nasze przykładowe programy. 


Latem do Chile i to na narty :)

21 marzec 2017 - 17:31

 Chile może pochwalić się naprawdę długą listą świetnych ośrodków, w których można uprawiać narciarstwo. Ośnieżone stoki na zboczach Andów i wulkanów przyciągają rzesze miłośników białego szaleństwa. Jeśli uważają Państwo, że dwa miesiące w roku na szusowanie po stokach to zdecydowanie za mało, może warto wybrać się właśnie do Chile gdzie sezon trwa od ostatnich dni czerwca do pierwszych dni października?

 

17021509_754108451413816_730100741359772

16996331_754108471413814_806915408694574

 

16998813_754108444747150_743242536221878

CHILE La Parva ZNIŻKA - 10%

13 marzec 2017 - 17:25

  Chile może pochwalić się naprawdę długą listą świetnych ośrodków, w których można uprawiać narciarstwo. Ośnieżone stoki na zboczach Andów i wulkanów przyciągają rzesze miłośników białego szaleństwa. Jeśli uważają Państwo, że dwa miesiące w roku na szusowanie po stokach to zdecydowanie za mało, może warto wybrać się właśnie do Chile gdzie sezon trwa od ostatnich dni czerwca do pierwszych dni października?

 

Poniżej przedstawiamy Państwu ofertę ośrodka narciarskiego LA PARVA. Ceny obejmują 7-noclegów w apartamentach wraz z 7 karnetami na całodzienne szusowanie po śnieżnobiałych andyjskich stokach.  

 

 

Klientów TRADE2000 zapraszamy do kontaktu w celu skonsultowania cen. Przygotowaliśmy specjalną ofertę nawet do -10% od cen widniejących poniżej.  

 

 

 

17157687_758817534276241_412987718787057  - 10%

foto_portada.jpg

La-Parva_pistemap_full.jpg

TRADE 2000 Polskie biuro podróży – operator turystyczny w Chile – działa od ponad 25 lat obsługując grupy zorganizowane przez polskie i amerykańskie biura podróży, jak i przez samych turystów w grupach mniej, bądź bardziej licznych, turystów indywidualnych, seminaria i kongresy, wyjazdy biznesowe i naukowe. Szeroki wachlarz wyjazdów obejmuje Patagonię, Wyspę Wielkanocną, pustynię Atakama, Andy, wyjazdy na narty na licznych stokach narciarskich, nurkowanie na wyspie Juan Fernandez, wyjazdy na Ziemię Ognistą. Ponadto udostępniamy oferty hotelowe w Chile, Argentynie, Boliwii, Paragwaju, Urugwaju i Brazylii. Wszelkie kompleksowe usługi turystyczne na terenie Ameryki Południowej są naszą specjalizacją. Dbamy o dobre ceny, komfort i bezpieczeństwo naszych klientów!

 

www.polchiletur.cl

[email protected]