Skocz do zawartościSNOW WAY

Rejestracja: 10 paź 2011
Poza forum Ostatnio: 05 gru 2019
-----

Moje posty

W temacie: Rękawice Leki - gdzie kupię na Śląsku?

26 grudzień 2016 - 08:43

Mają w Intersport ale model niższy. Zastanawiam się czy rozmiarówka jest u nich żelazna i rękawice z modelu niższego będą rozmiarowo tożsame z modelem wyższym.

Tak rozmiarówka Leki jest taka sama niezależnie od modelu, także jeśli zmierzysz sobie niższy model to taki sam rozmiar będziesz miał w wyższym modelu.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


W temacie: jaka wiertarka do tyczek?

23 grudzień 2016 - 12:33

My mamy stalowe ponieważ często zdarza się nam wiercić kiedy jest mało śniegu i trzeba walczyć z zamarznięta ziemią.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


W temacie: jaka wiertarka do tyczek?

23 grudzień 2016 - 12:03

Jedno to Fox taki jak kilka postów powyżej, drugie to tradycyjne stalowe z widiową końcówka. Jedno i drugie fi 32

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


W temacie: jaka wiertarka do tyczek?

23 grudzień 2016 - 11:22

Jedno jest pewne nie ma co się pchać w tanie marketowe rozwiązania bo one się nie sprawdzają. Komfort pracy to podstawa - nerwy kiedy trzeba szybko poprawić coś na trasie, a wiertarka nie działa tak jak trzeba bo jest za słaba to niefajna sytuacja.
My od dawien dawna korzystamy (jedna 5 sezonów, druga 3 sezony) z dwóch wiertarek Dewalta 18V i po dwa akumulatory 2,6 Ah, spokojnie radzą sobie w każdych warunkach. W starszej wymienione były tylko szczotki i poszły baterie do regeneracji. Moim zdaniem nie ma co się pchać w mocniejszy i tym samym droższy sprzęt. Jak chcesz mocno ciąć koszty to możesz poszukać na rynku brytyjskim, tam jest znacznie więcej ofert i można złapać coś w dobrej cenie. Bateriami się nie przejmuj jest dużo firm robiących regenerację często uzyskując lepsze parametry niż fabryczna bateria (jak coś to pisz podam namiary na priv)