Skocz do zawartościRYKI

Rejestracja: 30 kwi 2007
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 18:59
-----

Moje posty

W temacie: Upadek Thomas Cook

25 wrzesień 2019 - 15:14

Nic się nie zmieni dla turystów. Oferta turystyczna jest tak bogata, że nawet taki moloch jak Thomas Cook nie zrobi rewolucji na rynku. Wakacje nie kończą się na Nekermannie ;-)

 

...Oczywiste, że "świat nie kończy się na Neckermannie", ale mój problem polega na tym, ze wpłaciłem już określoną sumę - na poczet zimowego wyjazdu (aby uzyskać stosowne rabaty). Pierwszy problem, to odzyskanie nadpłaconej należności, a drugi, to szukanie kolejnego ośrodka na wyjazd na narty ;((


W temacie: Livigno w styczniu

08 sierpień 2019 - 17:25

Hej

Mamy zamiar wybrać się do Livigno w styczniu 2/3 tydzień na 7 dni. Był ktoś tam może ostatnio w tym terminie? I może podzielić się wrażeniami?

 Byłem na początku lutego. Warunki śniegowe bez zarzutu, a przy tym nieco mniej narciarzy na stokach. Polecam !  


W temacie: Nocleg w okolicach Monachium.

02 kwiecień 2019 - 17:25

Ja zawsze szukam jakiegoś lasta na bookingu, trivago, niemieckim gruponie, agoda, amoma, check24.de 

Kilka razy udało mi się coś trafić w okolicy hohenbrunn, brunnthal, holzkirchen. Czasami trafiałem perełki w stylu **** za 19 Euro. 

Osobiście też wolę przekimać się po drodze i rano być na nartkach rześki i wypoczęty.

Zarwana noc w busie jest dla mnie równoznaczna ze straconym dniem na stoku.

 

Dzięki za podpowiedź :) Z tym 'last' raczej nie zaryzykuję, ponieważ zwykle jeżdżę z żoną, albo z rodziną (w tym 3-letnie dziecko), i wolę wcześnie coś "zaklepać", aby mieć ten komfort, że na miejscu nie spotka mnie rozczarowanie..

 

Pozdrawiam,

 

R.


W temacie: Sklep ze sprzętem sportowym

06 marzec 2019 - 18:12

Cześć, otworzyłem niedługo przed sezonem sklep ze sprzętem narciarskim w Bydgoszczy. No dobrze, daleko od gór, ale przecież stąd też ludzie wyjeżdżają na narty, prawda? Okazuje się, że chyba nieprawda, bo sklep świeci pustkami. Może macie jakieś niezawodne sposoby na przyciągnięcie klientów? Poratujcie, bo sezon się kończy :)

 

Uznanie za pomysł; ale obawiam się, ze będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość - na spopularyzowanie swojej działalności. Masz jakąś alternatywę - na dyscypliny poza zimowe ??

 

Trzymam kciuki :) R.


W temacie: Vipy na nartach

11 luty 2019 - 19:20

Inną bulwersującą sprawą jest wyśmiewanie polityków z powodu uprawianych przez nich dyscyplin sportowych czy innych form aktywności  sportowej.

Fakt - zawsze łatwiej krytykuje się innych, będąc nierozpoznawalnym... PS. Teoretycznie istnieje możliwość skonfrontowania się z Głowa Państwa na stoku...