Jump to content

Siepraw Ski


SkiForum
 Share

Recommended Posts

  • 4 months later...
Taaa.. Do tego brak karnetów czasowych (za 30pln jeżdżę ok. 1,5h a np. w Białce nawet 6h), kaucja za kartę magnetyczną 20pln (u konkurencji 10pln), parking płatny, kibel płatny, infrastruktura mizerna (ceny jak na Krupówkach). O stokach nawet nie wspomnę... Wystarczy nadmienić ze na tych 350m są jeszcze wypłaszczenia :mad: Pierwszy raz jak tam pojechałem trafiła mi się jazda za darmo - zjechałem 2 razy, spakowałem się i pojechałem 70km do Białki. W ogóle tam dziwni ludzie jeżdżą. Że uczący się to oczywiste, ale odniosłem wrażenie, że nigdzie indziej jeszcze nie byli więc nie mają nawet świadomości, że może być inaczej.. Porażka :mad:
Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc to Siepraw nie jest optymalnym miejscem do nauki jazdy na nartach. Ośla łączka jest zbyt krótka a całkowicie początkujący będzie mieć problemy z "długimi" trasami. Myślę, że od nowego sezonu stonują z cenami - przecież Myślenicy przygrzmociły z grubej rury. Za rok będzie tam trudna traska (900 metrów) - znajomy opowiadał, że jest podobna do czerwono - czarnej Palenicy oraz rodzinna 1200 metrów. Już teraz jest krzesło czwóreczka. Jeśli Siepraw będzie kosztował więcej niż 1 zł/zjazd to mogą stracić klientelę.
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Chełm startuje w najbliższy weekend. Co do stopnia trudności to znajomy przyrównywał do Palenicy I w Szczawnicy albo Nosala. Jeśli więc ktoś jeździ przeciętnie to może mieć średnią przyjemność a należy przecież wziąść poprawkę, że pół Krakowa się rzuci na Myślenice. Weekend. Boże, armageddon będzie. Tłum jak w Białce gwarantowany bo to niecałe 30 km od miasta. W Kasinie Wielkiej otwierają stok również w tą sobotę. Traska na 1400 metrów, krzesło czteroosobowe, piękna okolica i widoki. Dystans ok 50-60 km od Krakowa i tam właśnie jadę. Może mnie rzeka mrówek nie zaleje:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...