Skocz do zawartości

Hochkar - ferie


rsowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jestem tu od pewnego czasu, teraz chciałbym sie przywitać - Artur z Pułtuska. Chcielibyśmy się przyłączyć 2 dorosłe plus 2 dzieci oraz ewentualnie 1 dorosły i 2 dzieci. Pozdrawiam Artur

-------------------------------------------------------------------------------- no i robi się ciekawie. poczekajmy na marczwę i szabira jak wrócą z otwarcia sezonu i wtedy coś konkretnego ustalimy. Samba 77 też jest zainteresowany wyjazdem wraz ze swoją lepszą połówką. i chyba na tym zamkniemy listę. pozdro he rsowa ps. OTISEK A WY????????? __________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra. jakoś po woli docieramy się i lista nabiera rumieńców. na dzis wygląda to tak: Borowina , Ingram + 2 urocze potworki Tosia i Tymciu z Wawy Kurczak + Marysia z Wawy Nightgale +1 z Wawy ( niepotwierdzone) Kaśka i Tadziu + 2 córcie prawie dorosłe ze Swinoujścia Sowa + Miki ze Szczecina Bosman + 2 dorosłe ze Stargardu Szcz. Marczwa i Iwonka + Tosia z Olsztyna (mam Tosi rękawiczki) Szabir z Katowic Gaus +1 +2 ( dzieci) i ewentualnie 1 dorosły + kolejne 2 szkraby z Pułtuska Samba77 + 1 z Jastrzębia niestety Otisek z Anetką i Kudłaty z różnych przyczyn nie będą mieli zaszczytu zobaczyc nas w akcji na krawędziach na H. pozdro robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to pora pozbierać do kupy grupkę nr 2, czyli drugi tydzień ferii: Termin wyjazdu 21.02.2009 - 01.03.2008 Skład regionami: 1.Piła: - Ella_em + Pepe - Wiki + Sara - Aga + Olivia - Galant + Patryk - Zbyszek + Latorośl 2.Poznań: - Madzia + niewiasta 1 - Ktosiu - Latamito + ? (przypomnij mi kto jeszcze) 3.Warszawa: - Paweł + Iwonka + Emi - Marcel + Marzenka 4.Gdańsk: - Grześ + Ania Rezerwowo: Nera Podział autami: Start Piła godz. 5.00 1.Pepe+Ela+Wiki+Sara 2.Galant+Patryk+Zbyszek+Syn 3.Ania+Grześ (nocują u nas) Start Poznań godz. 6.00-6.10 (miejsce do uzgodnienia) 1.Magda+niewiasta+"ktoś" 2.Latamito+1+Aga+Olivia (dojeżdża do was) Start Warszawa godz. 5.15 1.Pafnucy+Iwonka (nie je po drodze hot-dog-ów)+Emi 2.Marcel+Marzenka Spotkanie okolice Ołomuńca około 11.30-12.00 Dalej już razem w 7 aut! ulalala..ale kawalkada.. Dojazd na miejsce około 16-17. Ewentualne zakupy skipasów aby z rana nie stać w kolejce. Siusiu,paciorek i zabawa.. A rano start

Użytkownik PEPE_X edytował ten post 03 grudzień 2008 - 19:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się dzieje to się dzieje. raz lepiej, a raz gorzej. tym razem jest gorzej. jako że miałem misterny plan z dojazdem, a ten plan lekko mi zdechł, szukam jednego miejsca dla siebie na wyjazd. mogę podjechać ( bez sprzetu i bagażu - to mam ogarnięte u KasiS) gdzieś w bliższe lub dalsze okolice szczecina. no ale bez przesady. najdalej to do Opola ( hallo OTISKU). jeżeli do środy nic nie znajdę będę zmuszony zrezygnować z feryjnego wyjazdu:(. mamy jeszcze kilka wolnych miejsc u prochaskowej i może znajdzie się dodatkowy składzik z autkiem i jednym wolnym miejscem dla mnie? serdecznie pozdrawiam he rsowa ze szczecina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keramiku nie wymiekam ale musiałem okreslic sie innej naszej ekipie która miała akurat dwa wolne miejsca. teraz podaję aktualną liste na wyjazd feryjny : Borowina , Ingram + 2 urocze potworki Tosia i Tymciu z Wawy Kurczak + Marysia z Wawy Nightgale +1 z Wawy ( niepotwierdzone) Kaśka i Tadziu + 2 córcie prawie dorosłe ze Swinoujścia Marczwa i Iwonka + Tosia z Olsztyna (mam Tosi rękawiczki) Szabir z Katowic Gaus +1 +2 ( dzieci) i ewentualnie 1 dorosły + kolejne 2 szkraby z Pułtuska Samba77 + 1 z Jastrzębia i + 2 dziewczyny Nata1 i ASoltysek na dzień dzisiejszy ja jeszcze trzymam organizację wyjazdu. jeżeli ktoś chętny na taki wyjazd to pisac w temacie lub na priva gg i inne tam takie. pozdro he rsowa

Użytkownik rsowa edytował ten post 10 grudzień 2008 - 21:44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista się zmienia i to dobrze że na plus. do ekipy Samby 77 dołaczył Oszi72 podaję aktualną liste: Borowina , Ingram + 2 urocze potworki Tosia i Tymciu z Wawy Kurczak + Marysia z Wawy Nightgale +1 z Wawy ( niepotwierdzone) Kaśka i Tadziu + 2 córcie prawie dorosłe ze Swinoujścia Marczwa i Iwonka + Tosia z Olsztyna (mam Tosi rękawiczki) Szabir z Katowic Gaus +1 +2 ( dzieci) i ewentualnie 1 dorosły + kolejne 2 szkraby z Pułtuska Samba77 + 1 z Jastrzębia i + 2 dziewczyny Nata1 i ASoltysek + Oszi72 szykuje się fajny komplecik na wyjazd. trochę dorosłych i troszeczkę dzieci i dwa potworki z wawy ( kochane potworki). pozdro he rsowa. ps. jeszcze ze dwa miejsca się znajdą jak ktos zainteresowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy niestety odwołać nasze uczestnictwo w feriach na Hochkarze... Dziś ostatecznie okazało się, że losy Przemkowego urlopu, które ważyły się od piątku, zostały przesądzone - urlopu w ferie nie dostanie, w związku z czym na Hochkar nie pojedziemy :( :( :( Jestem wściekła smutna, obrażona i nadąsana, lecz nic to niestety nie pomoże... echhh, takie życie :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. czy znajdzie się jeszcze miejsce dla nas - dwoje dorosłych i córa 6 lat. jesteśmy z opolskiego

no dobra. stało się. z przykrością to piszę ale H na ferie nie dla mnie w tym sezonie. z powodu transportu nie mogę jechać - kurde balans. wam wszystkim sniegu życzę. do następnego razu i pozdro he rsowa

witaj. jeżeli macie tam jeszcze miejsca i gdzieś nas upchacie, to będziesz mógł zabrać się z nami. jazda bardzo przyjemna, auto duże i bardzo wygodne - jedyny problem musisz dojechać na samą czeską granicę - Głuchołazy pozdrawiam

Użytkownik jark edytował ten post 16 grudzień 2008 - 20:17 scalone posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. czy znajdzie się jeszcze miejsce dla nas - dwoje dorosłych i córa 6 lat. jesteśmy z opolskiego witaj. jeżeli macie tam jeszcze miejsca i gdzieś nas upchacie, to będziesz mógł zabrać się z nami. jazda bardzo przyjemna, auto duże i bardzo wygodne - jedyny problem musisz dojechać na samą czeską granicę - Głuchołazy pozdrawiam

podaję aktualną liste: Nightgale +1 z Wawy ( niepotwierdzone) Kaśka i Tadziu + 2 córcie prawie dorosłe ze Swinoujścia Marczwa i Iwonka + Tosia z Olsztyna (mam Tosi rękawiczki) Szabir z Katowic Gaus +1 +2 ( dzieci) i ewentualnie 1 dorosły + kolejne 2 szkraby z Pułtuska Samba77 + 1 + 2 dziewczyny Nata1 i ASoltysek + Oszi72 plus 1 Damek plus 1 i coreczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że ludziska "wymiękają" a moja ekipa rośnie w siłę:D Szkoda,że tylko na trzy dni :( Grupa Jastrzebie-Żywiec sie powieksza.Nasz skladzik:rolleyes:: -Jurek(samba-77)+moja żona Ela -Natalia+Ania (Nata1;ASoltysek) -Krzysiek(oszi72)+Czesiek(nasz kolega) Czyli sześć osób spragnionych jazdy na Świetej Górze :D Bedzie jazda,nie tylko na krawedzi:eek: a moze tylko?:D

Użytkownik samba-77 edytował ten post 17 grudzień 2008 - 01:23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temaciecie. od dnia dzisiejszego wszystkie sprawy zgłoszeniowe jak i organizacyjne przejmuje nasz serdeczny kolega Marczwa. podam tylko aktualna liste ludzi którzy jadą lub chcą jechac na H Nightgale +1 z Wawy ( niepotwierdzone) Kaśka i Tadziu + 2 córcie prawie dorosłe ze Swinoujścia Marczwa i Iwonka + Tosia z Olsztyna (mam Tosi rękawiczki) Szabir z Katowic Gaus +1 +2 ( dzieci) i ewentualnie 1 dorosły + kolejne 2 szkraby z Pułtuska Samba77 + 1 + 2 dziewczyny Nata1 i ASoltysek + Oszi72 plus 1 Damek plus 1 i coreczka pozdro he rsowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j/w...moi drodzy, jako że zostałem mianowany "kierownikiem wycieczki", a z postów wynika, że nie wszyscy wybierają się na cały okres tzn od 17-24 stycznia, bardzo was proszę o to, abyście napisali kto i w jakim składzie osobowym na jaki okres planuje swój pobyt. Dla Tadzia i Kaśki + panny, na prośbę Roberta "trzymam" domek nr 2 licząc jako 1 ten z "biała sala", czyli domek środkowy. Oprócz "mojej ekipy" z listy dołącza do nas na 98% Marcel i Tommason +3, oraz mój syn z narzeczoną....w związku z tym, my zajmujemy domek z "białą salą", bo będzie nas ok 11 szt życząc spokojnej i radosnej Wigilii, wszystkiego NAJ ...nie tylko na Święta, ale i na każdy dzień...czekam na wasze odpowiedzi.../ prosiłbym o potwierdzenia do dnia 31/12/2008/ gdyby była potrzeba, to na piva mozna pisać lub tel do mnie : 605-559-885 jeszcze raz pozdrawiam _ marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareczku, pisze tego posta prawie ze łzami w oczach, ale na Hochkar w styczniu raczej nie pojadę :(. Po pierwszym Hochkarze nie doleczyłem się, teraz po Francji zdycham, 39 st.C, od jutra zastrzyki (ale i tak nie żałuje ani minuty z Wami spędzonej). Pani w aptece już mi się kłania. Muszę się porządnie wyleczyć i trochę odczekać żeby nabrać formy, zanim znowu będziemy mogli razem pozjeździć po śniegu zarówno na nartach jak i bez :D Jestem do dyspozycji od lutego do końca sezonu i z pewnością jeszcze z raz będę chciał pojechać, a podejrzewam że jako posiadacze sezonówki wybierzecie się jeszcze z Wujkiem Szabirem na Hochkar w tym sezonie. Na ferie mówię "pas" i błagam, nie namawiajcie mnie bo serce mi pęknie :( Maarcel P.S. Sorry....

Użytkownik Maarcel edytował ten post 24 grudzień 2008 - 22:43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam w nocy wróciliśmy z Hochkar i po wstępnym rozpakowaniu gratów posklejałem kilka panoram: ps. pozdrowienia dla Grzecha i ekipy (gko) oraz dla Darka "Vipera"

Zdjęcia kolego są rewelacyjne jednak ten temat nie bardzo się chyba do nich nadaje. Masz taki temacik: http://www.skiforum....ead.php?t=11440 i tam mógłbyś je umieścić. Tutaj robi się już spory galimatias a one jeszcze go zwiekszają. Prosiłbym admina o przerzucenie ich do w.w. tematu. Pozdrowionka Ps.Jak tęskno za tym pięknym miejscem.. Jeszcze 3 tygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianach: No dobra to pora pozbierać do kupy grupkę nr 2, czyli drugi tydzień ferii: Termin wyjazdu 21.02.2009 - 01.03.2008 Skład regionami: 1.Piła: - Ella_em + Wiki - Pepe+ Sara - Aga + Olivia - Galant + Patryk - Zbyszek 2.Poznań: - Kasia + Aga - Latamito + Żonka Latamitowa 3.Warszawa: - Paweł + Iwonka + Emi - Marcel + Marzenka 4.Gdańsk+południe - Bzdurka - Mar-czwa + Tosia - Szabir - Adaś i Adasiowa Podział autami: Start Piła godz. 4.00 1.Pepe+Ela+Wiki+Sara 2.Galant+Patryk+Zbyszek+Bzdurka Start Poznań godz. 5.00-5.10 (miejsce do uzgodnienia) 1.Latamito+Żona+Aga+Olivia 2. Aga+Kasia Start Warszawa godz. 4.15 1.Pafnucy+Iwonka(nie je po drodze hot-dog-ów)+Emi 2.Marcel+Marzenka Marek,Tosia,Szabir, Adaś oraz Adasiowa niewiasta startują w piątek więc niezależnie Podział domkami: Nr 1 (biała sala) Dół: Galant+Patryk+Zbyszek Góra: Kasia+Aga, Latamito+Żona Nr 2 Pepe+Sara Marcel+Marzenka Bzdurka+ ???? (rezerwowe) Nr 3 Dół: Paweł + Iwonka + Emi Góra: Ella_em+Wiki Aga + Olivia Nr 4 Marek,Tosia Szabir Adaś i Adasiowa Spotkanie okolice Ołomuńca około 11.30-12.00 Dalej już razem w 5 aut! ulalala..ale kawalkada.. Dojazd na miejsce około 16-17. Ewentualne zakupy skipasów aby z rana nie stać w kolejce. Siusiu,paciorek i zabawa.. A rano start Ps. Po drodze niedźwiedź z Kurczaczkiem, Keramem i resztą hochkarowej braci.. Ostrzyć nartki ostrzyć bo nadchodzi TEN dzień.

Użytkownik PEPE_X edytował ten post 03 luty 2009 - 17:39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa w składzie: Iwona, Monika, Tosia, Tommason, Marcel i ja...wrócilismy dzisiaj o 1,30...a wiecej później...ale ogólnie NUDAAAAAAAAAAAAAAAAAA....:) warunki śniegowe na HK rewelacyjne, pogodowe przez 5 dni - każde..od zadymy po plażę..kolejki do wyciągów co najmniej po godzinie stania / jak ktoś lubi postać pod rameczkami :) /...dojazd do domków i same domki...kompletna ruina hihihi i jeszcze ten pociąg dwa razy dziennie...pierwszy raz o 6,15... reasumując: jak zwykle nuda, kamienie na trasach , lód na powierzchni co najmniej 1 km kw, kolejki jak po papier toaletowy / kto to pamięta to wie o czym piszę/, w domkach zimno, drogi nieprzejezdne..ogólnie REWELACJA.....:):):)

Użytkownik mar_czwa edytował ten post 05 luty 2009 - 07:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba po raz ostatni. Grupka nr 2, czyli drugi tydzień ferii: Termin wyjazdu 21.02.2009 - 01.03.2008 Skład regionami: 1.Piła: - Ella_em + Wiki - Pepe+ Sara - Aga + Olivia - Galant + Patryk - Zbyszek 2.Poznań: - Kasia + Aga - Latamito + Żonka Latamitowa 3.Warszawa: - Paweł + Iwonka + Emi - Marcel + Marzenka - Nightgale + Krzysiek 4.Gdańsk+południe - Bzdurka - Mar-czwa + Tosia - Szabir - Adaś i Adasiowa Podział autami: Start Piła godz. 4.00 1.Pepe+Ela+Wiki+Sara 2.Galant+Patryk+Zbyszek+Bzdurka Start Poznań godz. 5.00-5.10 (miejsce do uzgodnienia) 1.Latamito+Żona+Aga+Olivia 2. Aga+Kasia Start Warszawa godz. 4.15 1.Pafnucy+Iwonka(nie je po drodze hot-dog-ów)+Emi 2.Marcel+Marzenka 3.Nightgale+Krzyś Start Częstochowa 1.Marek,Tosia,Szabir, Adaś oraz Adasiowa niewiasta startują w piątek więc niezależnie Podział domkami: Nr 1 (biała sala) Dół: Galant+Patryk+Zbyszek Góra: Kasia+Aga, Latamito+Żona Nr 2 Pepe+Marcel+Marzenka Bzdurka+Nightgale+Krzyś Nr 3 Dół: Paweł + Iwonka + Emi Góra: Ella_em+Wiki+Sara+Aga + Olivia Nr 4 Marek,Tosia Szabir Adaś i Adasiowa Spotkanie Ząbkowice Śląskie Dalej już razem w 5 aut! Znojmo dołącza Nightgale i huzia na HK Dojazd na miejsce około 16-17. Ewentualne zakupy skipasów aby z rana nie stać w kolejce. Siusiu,paciorek, zabawa i kiszka ziemniaczana z Marczwą.. A rano start Ps. Po drodze niedźwiedź z Kurczaczkiem, Keramem i resztą hochkarowej braci.. Ostrzyć nartki ostrzyć bo nadchodzi TEN dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie spotkamy się w Ząbkowicach bo my z Krzyśkiem chyba wyjedziemy z wawy w piątek wieczorem , przenocujemy w Sosnowcu i ruszymy rano z tamtąd. Do Ząbkowic mamy 10 km więc pewnie tam sie umówimy. Ustali się :D To już tylko 13 dni !!:) Drobna korekta : Ząbkowice Śląskie to jednak nie to co Ząbkowice w okolicy Sosnowca , hahaha. Więc spotkamy się u braci pepików jednak , :-)

Użytkownik Nightgale edytował ten post 09 luty 2009 - 11:49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...