Skocz do zawartości

Hochkar WYJAZDY ...czyli kto z kim kiedy...


PEPE_X

Rekomendowane odpowiedzi

O.tisk nic z tych rzeczy o których piszesz ..... z Wami zawsze.:) Mam w domu dwie najwspanialsze i najukochańsze kobietki na świcie ........ Kiedy sie okazało, że moje komplikacje zawodowe (środa, czwartek i poniedziałek musiałem być w pracy) totalnie pogrzebały moje plany na zakończenie sezonu narciarskiego w Waszym towarzystwie i widząc jak bardzo jestem wściekły z tego powodu po prostu wzięły sprawy w swoje ręce i to One zabrały mnie na KW. Mnie pozostawiły tylko ustalenie czy są warunki do jazdy, reszta należała do nich. To był pierwszy nasz rodzinny/narciarski pobyt na Kasprowym i mimo, że jeździliśmy tylko w piątek(w sobotę od rana śnieżyca i wiatr) to było po prostu cudownie. Wybacz,...... mam nadzieję że rozumiesz. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.tisk nic z tych rzeczy o których piszesz ..... z Wami zawsze.:)

Dokładnie Jarku :) Z Wami zawsze... dodałbym jeszcze... wszędzie i o każdej porze... :D ;) Mijający sezon pokazał, że chcemy oddawać się naszej pasji w towarzystwie Wariatów, które poznało się w ubiegłym sezonie, więc nic nie stoi na przeszkodzie, a wręcz rzekłbym, jest wskazane, aby ten stan rzeczy utrzymał się do końca świata i o jeden dzień dłużej... :) Czego Wam i sobie życzę... :) Pozdrawiam Zibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...