Skocz do zawartości

Serwisy narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodane grafiki

An... Tak jak wspomnieli przedmowcy: Intersport w CH Borek... Go Sport w CH Korona... Decathlon na Bielanach... Sport 2000 na Robotniczej zaraz obok Dworca Swiebodzkiego... Koenig Serwis na Hallera http://www.koenigserwis.pl/ Palacyk - tu kupisz uzywane Na Armii Krajowej tez jest sklep z uzywkami (niedaleko ul. Slicznej) Bara-Gool Sport http://sportstore.pl...apa_ski_snb.jpg oraz allegro z ograniczeniem do Dolnego Slaska http://www.allegro.p...ext&state=1&p=1 Powodzenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
:) no nareszcie w Legnicy. Mam nadzieję, że zadowolenie klientów też jest dla Was ważne a nie tylko kasa. Czy formujecie termicznie buty Rossignol "Total Thermo Fit" ? Przepraszam za ton (dotyczy kasy) ale jak do tej pory to wyciągano ode mnie tylko kasę nie dając nic w zamian. Na Jaworzyńskiej w serwisie miła Pani ma w oczach $. Mimo tłumaczenia co chcę kupić i tak chce postawić na swoim wciskając mi to co ma na składzie uważając mnie za kompletnego laika. Nie dotyczy to tylko nart. Sklep prowadzi też sprzedaż rowerów. Na Bagiennej totalna porażka. Zdezelowane maszyny i kilku "znawców" wciskających kit używając nieznanych dla siebie nazw z dziedziny narciarstwa. Za wszelką cenę sprzedać! Wiem, że życie jest walką o przetrwanie, ale przetrwać też trzeba z klasą. Dobrze by było aby towar na Waszej stronie był opisany (marka, jakie ma zalety - wady no i cena. Jak tego nie będzie to klienci ot tak z przekory pojadą do Wrocka. Będę u Was w najbliższym czasie i napewno dopiszę "posłowie". Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis jest po to by robić masowe usługi. Rynek ma duże potrzeby i trzeba je zaspokoić. Maszyna nigdy nie zrobi takiej równej i ostrej krawędzi jak ręcznie. Można by powiedzieć ze "ostrzy tylko z grubsza". Poza tym ostrzenie na niej wiąże sie z duzo większym ubytkiem krawędzi.

Ile osób faktycznie wykorzysta to ręczne ostrzenie????Zyska tysięczne sekundy????? Czy faktycznie ich poziom umiejętności wymaga ręcznego ostrzenia???? Prawda jest taka że 75% ludzi jest na średniozaawansowanym poziomie.Oczytają się w necie opinii że serwis maszynowy jest beee i powielają tę opinię kompletnie nie mając pojęcia jak się to robi.Przynosi potem kapeluch jeden z drugim nartę której nie serwisował dwa sezony, jezdzi na sl9 tylko ześlizgiem wogóle nie wykorzystując jej możliwośći ,smaruje ją raz na sezon i Bóg jeden wie czego chce-wymagania kosmiczne!!! Jeśli faktycznie serwisujesz to powinieneś wiedziec ile zajmie wyprowadzenie takiej narty do porządku. Można spokojnie naostrzyć porządnie nartę na maszynie korzystając wyłącznie z kamienia trzeba tylko poświęcić na to troszkę czasu i wiedzieć jak to zrobić .Można mieć najnowsze maszyny ale ona tego za nas nie zrobi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niegdyś został mi polecony przez Chemika (któremu cześć i chwała) owy serwis. Ale to co tam zastałem przerosło moje oczekiwania...:eek: w życiu nie potraktowano mnie tak profesjonalnie (i tanio):D Więc jeżeli ktoś jeszcze tam się nie serwisuje to polecam gorąco, bo ja swoich nart do innego nie oddam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Widze ze nie bardzo orientujesz sie w tym co piszesz po pierwsze serwis z ulicy Bagiennej , ktory bardzo krytykujesz to ten sam ktorym sie zachwycasz przeniesiony na ulice Zeromskiego na drugi raz sprawdzaj dokladnie zanim je napiszesz wydaje mi sie , ze lubisz korzystac z bezplatnych uslug '' to nawet na autostradzie takich nie ma '' takich znawcow jak ty ktorzy udaja specjalistow jest duzo . Najpierw do szkoly z drugiej strony jestem ciekawy czym ty sie zajmujesz prywatnie chetnie sprawdze twoj profesjonalizm Pozdrawiam Amatora :DD

A którym to serwisem się zachwycam? W którym miejscu to napisałem? Wydaje mi się, że co do szkoły to nie mnie jest ona potrzebna. Ja wiem co pisze natomast Ty nie za bardzo potrafisz czytac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W jednej ze znanych miejscowości narciarskich skumplowałem się z serwisantem wypożyczalni narciarskiej.W tym sezonie zaczeli ostrzyć narty.Nie widziałem tam żadnej specjalistycznej maszyny więc byłem święcie przekonany że ostrzy ręcznie. To co zobaczyłem przeszło ludzkie pojęcie.Na zapleczu stała szlifierka z taśmą ścierną i z tarczą pionową,to była właśnie ich maszyna do ostrzenia nart. Sprawdzajcie bacznie komu powierzacie swój sprzęt. Generalnie większą winą obarczam właścicieli tej wypożyczalni niż tego młodego chłopaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej ze znanych miejscowości narciarskich skumplowałem się z serwisantem wypożyczalni narciarskiej.W tym sezonie zaczeli ostrzyć narty.Nie widziałem tam żadnej specjalistycznej maszyny więc byłem święcie przekonany że ostrzy ręcznie. To co zobaczyłem przeszło ludzkie pojęcie.Na zapleczu stała szlifierka z taśmą ścierną i z tarczą pionową,to była właśnie ich maszyna do ostrzenia nart. Sprawdzajcie bacznie komu powierzacie swój sprzęt. Generalnie większą winą obarczam właścicieli tej wypożyczalni niż tego młodego chłopaka.

Wow ! Pierwszy raz słysze, taką historię... nieźle. Mogliby narobić niezłych szkód. :eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis serwisowi nierówny i tak już jest, ale szlifierka … :confused: Dlatego tak jak pisz Qaz lepiej dobrze sprawdzi zanim odda się swój sprzęt, bo może trafić w ręce kogoś, kto o nartach ma blade pojęcie albo, co gorsza nie ma go w ogóle. Nie spotkałem się osobiście z czymś takim jak opisuje Qaz, ale zdarzało mi się być niezadowolonym z usług jakiegoś serwisu. Dlatego jeśli korzystam to tylko z takiego, który jest już przeze mnie sprawdzony. Unikam jak ognia serwisów, których nie znam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...