Skocz do zawartości

Serwisy narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodane grafiki

Niestety to nie Rossignol. DZieki wam Chłopacy i Dziewczyny :) . Bo już zaczynałem się martwić i smucic. Pyton czy klej musi być tak jak to wcześniej napisał Kmusiał -epoksydowy czy może być zwykły super glue (nieznam sie na tym) czy narty wcześniej odtłuścić spirytusem lub czymś takim czy to tylko pogorszy sprawę??? Prowalker orientujesz się ile kosztuje taka opcja klejenia na prasie i jak jest z pozniejszą wytzrzymałością? Od czego takie coś się zaczeło robić w prawie nowej narcie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy oni zakleją tą rysę na prasie albo za pomocą jakiegoś zgrzewu??? Czy bedą musieli odpreparować że tak to delikatnie nazwę ślizg od korpusu (aż strach mi o tym myśleć)??? Bo jeśli tak to boje się że wtedy to już dopiero bedzie po nartach. Narazie jest stan fabryczny sklejenia z dodatkiem 2 cm i 4 cm. rysy ( w najgłebszym miejscu wnika na długość ok 3 milimetrow w narte). Zalewają takie rysy czy klejenie polega na drastycznym odzdzieleniu ślizgów od korpusu i klejeniu na "nowo" z niewiadomym skutkiem??? :confused: :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całej raczej nie rozwarstwiają, ale kawałek pewnie tak, żeby klej głęboko wszedł. Jeśli chodzi o efekt naprawy, to (przynajmniej ten) gość o którym mówiłem (nie wiem jak inni robią, bo to dość żatki zabieg) robił rozklejone Atomiki, które po tym używane były wyczynowo, i nie było z nimi żadnych problemów. Po naprawie powinno się przeostrzyć krawędź od spodu i od boku (wyprowadzić spowrotem kąt).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym plastykiem rzeczywiscie piorunujący pomysł. :) Prowalker i pyton dzieki za pomoc , mysle ze juz znalazłem serwis w ktorym robią teo typu rzeczy NA TERMOPRASIE.!!! Po sezonie postaram się wam dac znac jak to wyglada :). Ale podobno jesli ktoś to umie robic i ma najwazniejsze wlasnie taki sprzet i dobre kleje narta nie powinna juz sie rozwarstwiac. Proces technologiczny naprawy jest prawie identyczny jk przy sklejaniu podczas produkcji. Jeszcze raz dzieki, nieweiedziałem co mam z tym zrobić. A juz chcialem sam kleic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym plastykiem rzeczywiscie piorunujący pomysł. :) Prowalker i pyton dzieki za pomoc , mysle ze juz znalazłem serwis w ktorym robią teo typu rzeczy NA TERMOPRASIE.!!! Po sezonie postaram się wam dac znac jak to wyglada :). Ale podobno jesli ktoś to umie robic i ma najwazniejsze wlasnie taki sprzet i dobre kleje narta nie powinna juz sie rozwarstwiac. Proces technologiczny naprawy jest prawie identyczny jk przy sklejaniu podczas produkcji. Jeszcze raz dzieki, nieweiedziałem co mam z tym zrobić. A juz chcialem sam kleic.

sprzedaj te narty ale nie znajomemu............. i to jak najszybciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jaka pewnie rossignol:) 9x;) duzo taich rozwarstwionych widzialem, daj do klejenia, zywica epoxydowa nie jest az tak dobra do klejenia, mialem kiedys klej do klejenia nart frmy swix za cale 2euro juz go nie mam niestety, tak jak mowilem daj do klejenia zobacz czy cos sie z narta dzieje, jak bedzie sie dalej rozwarstwiac to kup nowe deski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj w końcu jaka to firma???nie daj się prosić:)

Niestety jedne z moich ukochanych Kneissli. Zawsze te narty wytrzymywały kilka sezonów. A te chyba niestety dostały za mocny wycisk na lodzie. :( .Ale daje je do tego Termoprasowania, zapewniają że wytrzymują to klejenie nawet narty zawodnicze tak jak to pisze Prowalker.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kneissl... Ja mialem popsuta deske snowboardowa - przywalilem przodem w cos twardego i sie odksztalcila i rozwarswila... Fachowcy wyprostowali metalowy slizg, nasmarowali klejem, coalosc wcisneli pod prase i sladu nie ma... Znajdz dobry serwis... Tam powinni zrobic podobnie... I nie jest to wcale takie drogie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Chemik. Bede szukał dobrego serwisu.

obecne narty roznia sie od dawnych polsportow ktore sie rozklejaly jak beczki na sloncu jezeli wspolczesna narta sie riozkleja to jst bardzo duza szansa ze rdzen jest uszkodzony: sprobuj skleic ale je jestem pesymista: jeszcze jedno: jest olbrzymia roznica przeciazen miedzy dziobem deski a twoim miejscem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry serwis jest w Zabrzu na ulicy ul.3-go Maja 82. Robią tam narty ręczni i na maszynie(WinterStieger o ile tak sie to pisze)-jak chcesz. Smarują smarami uniwerslnymi jak i bardziej zaawansowanymi. Ja narty robię samodzielnie lub własnie tam-u mojego trenera:) http://www.slalom.com.pl/ Wiecej informacji-kontakt. Dodam ze można tam kupić każde narty, zawsze nieco taniej niż w sklepie:) Również serwisowe:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam serwis w Katowicach na Placu Wolności 8 - centrum Katowic. Serwis jest przy sklepie jednego z dystybutorów Atomic-a. Korzystałem zeszły sezon i jestem ogromnie zadowolony! Ceny podam jutro bo troche czasu minęło od końcówki zeszłego sezonu, ale z tego co pamiętam nie były wygórowane, a serwisanci odwalają kawał dobrej roboty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy serwis w gopie jest w Silesii w katowicach w dawnym maksie. Mają tam tzw robota firmy montana.

a robiłes cos w tym serwisie? na jakiej podstawie ta opinia? bo ja niestety dałem tam moje zasłuzone K2 do regeneracji slizgów i ostrzenia . Szkoda że nie mam zdjęcia przed i po ... krawedzie mi tak zdarli ze chyba tylko na jeszcze jedno ostrzenie wystarczy i narty do wyrzucenia moze i super sprzet maja, ale nie potrafia go odpowiednio wykorzystac - mam porównanie recznej roboty znajmego który mi ostrzył i tego hm ... kombajna. poza tym nic nie potrfili mi doradzić na odprysniety laminat z wierzchu nart (niesty widac było piankę) - cytuję: "takich uszkodzeń sie u nas nie naprawia"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mi ostatnio polecil ktos Pana Lachowicza(przperaszam jesli pomylilem nazwisko) z Katowic gdzies na Ligocie.Wie ktos moze gdzie dokladnie jest ten serwis?

Wydaje mi się, że chodzi Ci o Pana Pawła, Waldemara Lechowicza, ma swój zakład w Katowicach Panewnikach przy ul. Japońskiej 3, tel. (032) 2525015. Niestety nie wiem jak serwisuje sprzęt, ale jeżeli chodzi o porady na temat doboru jest bardzo dobry i tu POLECAM !!!:D czytaj poprzedzajace odpowiedzi,pozdr. moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...