Skocz do zawartości

Serwisy narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodane grafiki

Witajcie, poszukuje dobrego serwisu narciarskiego w Warszawie lub okolicach, który jest w stanie naprawic usterkę opisaną w tym temacie: http://skiforum.pl/s...read.php?t=9132 są tam zdjęcia i wszystko jest dokładnie opisane. Byłbym bardzo wdzieczny za polecenie bardzo dobrego serwisu, gdyż mam zamiar pojezdzic jeszcze na tych nartkach. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Jak chcesz fanatyka to się nim stań.Zainwestuj w imadła,kątowniki,pilniki,gumy itd i rób narty sam.W sezonie nie znajdziesz w KRk takiego servisu,który ręcznie dopieści Ci narty na cacy.Bazę servisu robi się raz przed sezonem,potem jak chcesz mieć idealne krawędzie bez zabierania ślizgu na maszynie musisz pobawić sie sam.Albo na szybko serwis,serwis i....sklep.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak trochę odwrotnie... szukam jakiegoś taniego serwisu w Warszawie. Mam takie narty na kamienie;) i po ostatnim wypadzie wykruszył mi się trochę ślizg przy krawędzi:( i ogólnie trochę ostro oberwały. Znacie może jakiś taki tani serwis, który zregeneruje mi ślizgi, tak żeby koszt naprawy nie był większy od wartości tych nart;)?? Z góry dzięki za odpowiedź! cg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Temat proponuje uzupelnic innymi misatami i przykleic Zwracam się do poznaniaków zeby podali adersy gdzie dobrze serwisuja narty Wiem ze mozna serwisowac w Intersporcie w M1 w Skitimie na bułgarskiej na Dąbrowskiego na giełdzie sprzetu zimowego. Ktos moze polecic cos innego? Mam dzie rozpieprzone pary nart po szusowaniu w Czarnej góre plus lekko brązowe krawędzie od przewozenia ich na dachu ;/ zlezy mi na dobrym serwisie i malym zabraniu krawędzi z gory dziekuje A moze ktos robiący serwis ręcznie by chcial pomoc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam! Potrzebuje porady. Gdzie w rejonie Katowic znajdę dobrego fachowca, który dobrze naostrzy mi krawędzie na odpowiedni kąt? Bo nie jestem pewien za panów z intersportu i pewno zrobią mi standardowe 90st. ...i przy okazji na jaki kąt są ostrzone fischer rx8/race sc? Dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
Witam ale hasło chyba już nie aktualne w tym sezonie.......:P

Jeżeli chodzi o Serwis narciarski Katowice to polecam Wrona-Sport w Katowicach na Mikołowskiej 72a. Polecili mi go gdzieś z forum, ale załatwiłem dla wszystkich forumowiczów na hasło "Internet" 10% zniżki na wykonywane usługi. Dodatkowo posiada Sklep z Nartami oraz butami narciarskimi. Obsługa miła. Polecam ;)

Witam ale hasło chyba już nie aktualne w tym sezonie.......:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ski-serwisu który mieścił się w blaszanych garażach przy ul.Damrota (równoległa do Francuskiej) w Katowicach jeszcze 2 sezony wstecz. Teraz nikt nie wie gdzie oni są a byli tani i fachowi. Jeżeli oni już nie istnieją to proszę o radę gdzie tanio i dobrze (poniżej 50zł) zrobić serwis nart?

Użytkownik rycho65 edytował ten post 09 listopad 2012 - 06:56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukuję ski-serwisu który mieścił się w blaszanych garażach przy ul.Damrota (równoległa do Francuskiej) w Katowicach jeszcze 2 sezony wstecz. Teraz nikt nie wie gdzie oni są a byli tani i fachowi. Jeżeli oni już nie istnieją to proszę o radę gdzie tanio i dobrze (poniżej 50zł) zrobić serwis nart?

Tak, dalej tam działa - nie znam cen ale poznam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ski-serwisu który mieścił się w blaszanych garażach przy ul.Damrota (równoległa do Francuskiej) w Katowicach jeszcze 2 sezony wstecz. Teraz nikt nie wie gdzie oni są a byli tani i fachowi. Jeżeli oni już nie istnieją to proszę o radę gdzie tanio i dobrze (poniżej 50zł) zrobić serwis nart?

Istnieje istnieje - odnalazłem wizytówkę bo ją gdzieś na 2 lata zapodziałem a jak byłem tam ostatnio z rana to myślałem, że serwis jest przeniesiony a tam zmienił się tylko właściciel. Czy będzie podobnie jak poprzednio to się okaże - zanoszę tam narty na rozpoczęcie sezonu. Jest to w Katowicach przy ul.Damrota 22a Telefonicznie zrozumiałem, że serwis jest czynny od 12-18.00 Sprawdzę to dokładnie w przyszłym tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, mam pytanie czy ktoś może wie czy sklep "snow sport" w Wiśle jest czynny w niedziele? Bo jakoś nie mogę znaleźć informacji.

po 3 sekundach szukania z ich strony: Wisła, ul. 1 Maja 75 tel. 033 858 38 88 kom. 510 077 801 [email protected] Czynne codziennie: 9-18 w weekendy, święta i ferie: 9-21 na wszelki wypadek zadzwoń...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...