Skocz do zawartości

Nawiercanie wiązań


dziabulek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z góry przepraszam jeśli powtarzam temat , ale chwilowo nie mam czasu na przeglądanie całego forum a w piątek wyjazd na narty:) Przechodzą do rzeczy w skutek mojej nie uwagi , moja druga połowa kupiła narty w których ustawienie wiązań jest za szerokie jak na jej buta, planuje przewiercić nowe dziury i od nowa zamątować wiązenie(innej opcji nie znam niestety) i tu moje pytanie czy przesunąć przednie czy tyle wiązanie dodam że nie jest ono na płycie! Bardzo proszę o pomoc!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chbya jednak dostrzegłem teś środek narty tyle że jeśli chodzi o taki pomia5r cm to nie wypada na środek mi ale jesli był by to ten środek to różnica pomiędzy środkiem buta a tym miejscem wynosi jakieś 1,5 cm , oznaczony jest on jako 03 także to może ten środek ciężkości ,podaje również inne wymiary nart podane z tyłu dla zupełnie pełnego obrazu (niestety po tym poście uciekam na uczelnie ale bede nadal wdzięczny za każdą radę ponieważ wieczorem muszę to zrobić) to co znajduje się na tyle narty F-index-105 lenght/radius 150/12,5 dimensionsn 100-61-89 Możliwe że wiele rzeczy które pisze na temat6 tego sprzetu i moja nieznajomośc w tym temacie wydają się śmieszne ale niestety potrafię dobrze jedzić ale na sprzęcie znam się o wiele gorzej:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek o który chodzi kolegom zaznaczony jest zarówno na bucie jak i na narcie, nawet na bardzo starych modelach występuje. Znajdziesz go bez mierzenia. Jest to poprostu najcżeściej namalowana strzałka w góre na BOCZNEJ części narty (czyli na tej cienkiej częśći gdzie spotyka się góra z krawędzią :D), toż sama sytuacja na buie strzałkę znajdziesz(najczęściej skierowana w dół czyli w kierunku do strzałki na narcie) na dolnej części buta (mała strzałka najczęściej nie malowana tylko wytłaczana lub wypukła na plastyku, i często bywająca koło podanego też wytłoczeniem rozmiaru skorupy zewnętrznej buta np. 323 czy 287) Nie szukaj jej wyżej! i jeśli niema jej z jednej strony buta to na pewno powinna być z drugiej strony. jeśli niema strzałek producenci niektórych marek stosują po prostu pilnie proste, albo małe kreski po wspomnianej bocznej stronie narty albo długa krecha na wierzchniej stronie narty (gdzie jest szata graficzna) na butach to samo tylko że linia z boku lub pod butem. Oznaczeń szukaj na oko na środku narty :), i naprawde może wyjść względem twoich pomiarów, że tylko na oko znaczniki są na środku narty ale tak właśnie ma być. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...