Skocz do zawartości

mam problem z kupnem spodni narciarskich..


Anula

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie moj problem polega na tym ze nie moge dopasowac spodni narciarskich na siebie .jestem albo za wysoka lub za chluda:-(( przymierzalam kilka rodzaji i zadne nie pasuja..jak nogawka jest dobra to w pasie moglabym sie nimi jeszcze raz owinac ,zas jesli w pasie ok to nogawki krotkie...czy dostane spodnie szyte na miare w przystepnej cenie (do 350zl)mam 178cm.nie chce pianki...widzilam na allegro spodnie damskie blizzard lady wydaja sie dosc dopasowane,..ale gdzie je znalezc w sklepach,objezdzilam te wieksze sklepy i nigdzie nie maja odziezy z tej firmy..:)moze ktos cos poiradzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he. W zeszłym roku mój syn kupował spodnie (189 cm 78 kg) i ze względów na to że jest szczupły nie było "męskich" rozmiarów dla Niego. Poszliśmy więc na "damski" i ....... spodnie okazały się sam raz. Zamek w drugą strone co prawda, ale przecież nie o to chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie przedstawiciel na polske Blizzarda ma siedzibe w Mikołowie wiec mozesz tu podjechac jesli ci to nie sprawia klopotu a tak poza tym sprobuj znalezc spodnie damskie firmy Berkner one mialy od pupy do pasa wstawiony taki elastyczne material ze sie super dopasowywal do sylwetki a w cenie tez sie powinnas zmiescic moja znajoma takie wlasnie kupila i sobie chwali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie moj problem polega na tym ze nie moge dopasowac spodni narciarskich na siebie

Witam. Jesli nie mozesz znalezc nic pasujacego na siebie to moze sprobowac.... uszyc na miare? Ja i moja dziewczyna mielismy podobny problem do Twojego. Moja lepsza polowka w ostatniej chwili znalazla dobrze pasujace spodnie w decathlonie, a moje wlasnie sie szyja tu: http://www.allegro.p..._na_miare_.html . Bynajmniej nie jestem zwiazany zadna relacja z ta firma i nie wiem jakiej jakosci beda te spodnie bo dopiero czekam na dostawe moich, ale jest to z cala pewnoscia jakas alternatywa dla osob o specyficznych sylwetkach. Poza tym opinie w komentarzach maja tylko i wylacznie pochlebne na temat jakosci wiec licze, ze sie nie zawiode :) Pozdrawiam i zycze owocnych poszukiwan :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...