Skocz do zawartości

Małe Ciche


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heh;) WOW dużo was tutaj będzie:D Cieszę się niezmiernie ;) Coż... Co do śniegu. Co do Gwiazdki... ;) Wszystko zależy od pogody. Jeżeli będzie minus to napewno będziemy śnieżyć. Do tego dochodzi tydzień przygotowania. Jednak jak wiadomo mamy jeszcze orczyk. Dochodzi jeszcze przygotowanie trasy pod orczyk, ale jeżeli warunki nie będa sprzyjać to napewno zajmiemiemy się tylko krzesłem. Więc trzymajcie kciuki. Nam strasznie zależy żeby wszystko było na +. ;) Mam ogromną nadzieję że wszystko się uda. Podsumowując. Nadchodzący tydzień będzie decydujący...:cool:

Załączone miniatury

  • 111111111111111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak no to nie jest rewelacja. Cały czas jest na termometrze +. Jeszcze jedno. Jeżeli pogoda nie będzie dopisywać to pewnie śnieżyć będziemy tylko między słupami robiąc jedną trasę. Taki szlak- inaczej się nie da. Wiem, że kiedyś koledzy tak robili, tak samo było kiedyś w BT. Pasek między słupami. Jeżeli pogoda zupełnie nie dopisze to czekamy na pierwsze ferie... 15 styczeń... Ale to jest opcja, którą wogóle nie bierzemy pod uwage. Zobaczymy jak to będzie;) Bądźmy dobrej myśli ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olas, widziałem twoje zdjęcie, na razie to nie wygląda dobrze, ale do lutego mam nadzieję że troche popada (śniegu), jestem dobrej myśli bo gdzie jak gdzie ale w górach śnieg musi być

jeśli chodzi o hotel Tatry to chciałbym zapytać czy ktoś tam był i moze cos napisać o jego standardzie (jadę z dziećmi), może ktoś ma jakieś zdjęcia bo te z oficjalnych stron w internecie niewiele pokazują

Pozdrawiam :)


he he he jak mogles tak o koledze napisac:) chyba nie jest z nim az tak zle co ?:) Olas to kiedy ten snieg bedzie w MC ? bo nie moge sie doczekac kiedy w tym potoku wyladuje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż.. W MC jest ogromny plus. Jeżeli podają w prognozie pogody że w Zakopcu jest +1`C to w MC jest około -3`C. Jeżeli w tym tygodniu będzie PADAĆ ale PADAĆ a nie padać to może coś wyczarujemy do Sylwestra. Natomiast bez mrozu nie ma szans na jazde w 2006 roku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Jakie warunki...? Hm. Codziennie trwa naśnieżanie nawet przez cały dzień i noc. Ludzi dość 40 min czekania. Warunki dostateczne i narazie wstrzymałbym się od jazdy na koleji.... Dodam że na samej górce latem są potężne kamienie, a żeby wszystko było zakryte potrzeba ponad 60 cm ubitego śniegu. PzD P.S. Wiele tras jest w częściach pozamykana. Inne wyciągi ( orczykowe ) są czynne i mają ok 1 m śniegu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) No więc tak. Jeżeli wpadniesz do MC na pierwszy wyciag orczykowy to mozesz byc zadowolony bo tam jest około 1m śniegu ( dł. 350m ). Mamy uzypana hałdę śniegu około 1,60-1,70 śniegu. Jeżeli wpadniesz na Stacje Narciarską ( 1250m ) to tutaj zaczynają się problemy.... W dzień jest dość ciepło więc troche się stopiło. Zapasu śniegu nie ma. Trasa jest wąska- częśc jest zamknięta wstażeczkami. Latem na górze stacji jest wiele kamieni. Żeby wszystko przykryć potrzeba ponad 50 cm śniegu. Teraz jest zbyt mało. Także uważaj na ślizgi. Chociaż nie powinno byc źle ;) PzD

Załączone miniatury

  • big.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam pytanie, czy bedzie w najblizszym czasie czynny ten nowy wyciag orczykowy? i czy od przyszlego tygodnia (27.01) jest szansa zeby w ogole stacja zaczela dzialac?

27.I :confused: MC musi od wtorku, góra od środy działać :D od wtorku mrozy i opady śniegu więc pewnie w środę uruchomią :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie ktos cos o tym orczyku?

A co chcesz wiedzieć ?? :) Jeżeli chodzi ci o Stację. Śniegu jest wciąż za mało... Około 30 cm, a Stacja czeka jeszcze na 40 cm. Wszędzie musi być dośc dużo śniegu, myślę że to się uda w nadchodzącym tygodniu. Co do orczyka. Żeby można było na nim zjeżdżac potrzeba najpierw śniegu na Krześle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...