Skocz do zawartości

Blizzard slr 07/08 vs. rc4 race sc 05/06


berry

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!! Jeśli temat już gdzieś był to poproszę o linka - ja nie znalazłem niczego satysfakcjonującego.... Czy ktoś z Was ujeżdżał oba zestawy z tematu ? W niedzielę w Małym Cichym całkiem przypadkiem musiałem zrezygnować z moich 10.20 na rzecz slr i później bardzo za ów przypadek byłem wdzięczny losowi :-)), tak mi się dobrze na slr jeździło. Niestety (?) już do mnie idą zamówione rc4... I stąd pytanie _ jak ma się jeden zestaw do drugiego... Oczywiście czekam na jak najbardziej subiektywne opinie tych z Was, którzy znają oba modele... Dziękuję za odpowiedzi __________________ Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem, jeśli to były SLR IQ magnesium, to półka wyzej od race sc. SLR to najwyższa półka, jest co prawda jeszcze SL MAgnesium (kat.fis) ale narta podchodzi zdaje się pod komórkę. No chyba, że jeździłeś na SLC IQ to można ponoć porównać do race sc. Kiedyś interesowały mnie SL blizzarda, nie objeżdzałem ale pamiętam słowa znajomego, który porównywał je właśnie z fischerami. ale sądze, że kosmicznej róznicy między SLR a race sc nie będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLR to bardziej półka fischer rc4 wc sc, więc twardsza bedzie od race sc, tak mi się wydaje.

Chyba koniec końców nie będę rozprawiczał swojej rc4, jeszcze raz skorzystam z wypożyczalni i być może zamienię race na wc... Ale naprawdę różnica w jeździe na 10.20 (wiem że służą do czego innego, ale jednak) i na slr była powalająca :-)))... Żałuję, że tak późno.... dzięki za odpowiedzi... http://www.skionline...y&id_grupy=2221 i to na pewno była ona z wyjątkiem szczegółów w szacie graficznej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...