Skocz do zawartości

Dynastar Omeglass Comp 64 - użytkownicy/testerzy prośba


hollly

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małą prośbę, bardzo proszę o wpisanie się tu osób, które miały (mają) w posiadaniu omeglassa 64 comp. Interesuje mnie narta z sezonu 06/07 (05/06). Głównie chodzi mi o informacje na temat trwałości tej narty (przede wszystkim krawędzie i ślizgi oraz szata graficzna). Udało mi się znaleźć Tysona (dzięki za odpowiedz na gg), liczę jeszcze na inne opinie. Przeszukałem już całe forum, nie wiem, może kogoś nie zauważyłem. Dzięki z góry za zrozumienie i pomoc :) Jeszcze jedno: proszę o nie komentowanie mojego potencjalnego wyboru przez osoby, które z tą nartą nie miały nigdy do czynienia (porady w stylu kup SL9 bo i tak nie wykorzystasz 64 w 100% czy inne jakie pojawiły sie w temacie nart komórkowych, które nie wnoszą nic nowego do tematu ! Reszta opinii mile widziana :) Narta jest ogólnie mało spotykana, zastanawiam się jeszcze czy cena, 1750 PLN z wiązaniami Look pivot 12 jest w miarę dobra, komplet oczywiście nowy, z rachunkiem oraz roczną gwarancją dynastara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem jeszcze jedną ciekawą opinię ...... "Na Omeglasce comp męskiej 06/07 super mi się jeździło w przewianym puchu (ca 40 cm) Wychodziła do góry bez problemu... tylko trochę prędkości potrzebowała , a potem przepięknie się "pływało" Natomiast na miękki mory/ciężki śnieg Omeglasski były fatalne."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem taką opinię. teraz juz całkiem zgłupiałem (pogrubiłem tekst, który mnie zastaniawia) : "Tu oczywiscie sie z Toba zgadzam. Co do nowych Omeglassow moge dodac tylko to co mi powiedzieli w sklepie specjalizujacym sie w narty race: nowy omeglass 64 jest nieco sztywniejszy od omeglass z sezonu 2002, natomiast nowy omeglass 63 jest sztywniejszy niz np.: Atomic SL9 - polecaja go jako amatorki race dla kobiet, no i podobno trzyma na lodzie rownie dobrze jak 64. Ale to moje info sie malo chyba przyda, bo jest taki maly zonk: tegoroczne omeglassy 64 w sklepach w Norwegii maja jakies dziwne oznaczenia: pelna nazwa 64 to speed comp SL WC i ma r=12m. Nijak to sie ma do Omeglassa prezentowanego na www Dynastara. I nie jest to komorka na zawody, bo wymagania FIS co do slalomu to wlasnie r=14 a nie 12m. Na narcie, którą chcę kupić również jest napisane 165cm/12 m. http://skionline.pl/...y&id_grupy=1727 trza kliknąc na omeglass 64 kurcze raz podają, że przy 165cm ma promień 12 (tak pisze na mojej, na stronie dystrybutora jest 12, 12,8-chyba oraz 14m) badz tu mądry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, niestety wiązanie,które jest zamontowane to zwykły px bez liftera, szczerze mówiąć, już zastanawiałem się (póki jest nowe) czy nie odsprzedać bądź zamienić na 12 lub 14 właśnie z lifterem. Jednak chyba sobie narazie odpuszcze i w tym sezonie nie będę kombinować :) jak będzie mnie mocno butować to pomyślę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...