Skocz do zawartości

MuLtImEdIa Fr/Fs/Hs


eric

Rekomendowane odpowiedzi

Elo! Zakładam ten topik,żebyśmy mogli wrzucać wszystko co jest zwiazane z filmami,zdjęciami,muzą jeśli chodzi o dział Fr/Fs/Hs. :) Ja juz mam pytanie: mam ktos ten film ? YouTube - LegacY Trailer elo! Własnie dostałem kilka fotek od kuzyna z Kanady z ostatniego wypadu na nartki,aż ślinka leci...tylko pozazdrościć.Mam tylko nadzieje,że za 2 tygodnie dolece tam i mam nadzieje że na lotnisku nikt mnie nie poczęstuje paralizatorem(taka złośliwa dygresja) Lokalizacja - gdzieś w Whistler CANDIDE MISTRZ!!!! zobaczcie edyicik... YouTube - Anomaly Candide Thovex

Załączone miniatury

  • Pierre-Yves_Leblanc-05.JPG
  • Pep en backcountry.jpg
  • PY-04.JPG
  • DSC_0260.jpg
  • Buster-05.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zupelnie "inny" film o nartach: "Sinners" by Bill Heath. Prawdziwa sztuka. Najlepsze na swiecie sceny jazdy w puchu nakrecone w okolicach Whitewater BC. Film jest dosc trudno osiagalny bo wyszedl w 2003 lub 04. Eric, poszukaj go jak bedziesz w Whistler i gwarantuje ci, ze przez dlugi czas nie bedzie opuszczal twojego DVD player. Tu jest link do Bill Heath website z trailer'em do "Sinners" i nowego filmu "Nine winters old": http://www.bhandf.com/.

Elo! elo! Własnie dostałem kilka fotek od kuzyna z Kanady z ostatniego wypadu na nartki,aż ślinka leci...tylko pozazdrościć.Mam tylko nadzieje,że za 2 tygodnie dolece tam i mam nadzieje że na lotnisku nikt mnie nie poczęstuje paralizatorem(taka złośliwa dygresja)

Staraj sie nie rzucac meblami to wszystko bedzie OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he dobre....ta pierwsza - to rzekłbym że i do backcountry by sie nadawała....co do drugiej to ciężko cos powiedziec o taliowaniu...............i jeszcze coś a propos kobiet i nart-jak już jesteśmy przy tym temacie(ktos to dziś zapodał na s2d) relacja z imprezy z zeszłorocznego sezonu-śmigają tylko panie: YouTube - Freestylowy Dzien Kobiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he dobre....ta pierwsza - to rzekłbym że i do backcountry by sie nadawała....co do drugiej to ciężko cos powiedziec o taliowaniu...............i jeszcze coś a propos kobiet i nart-jak już jesteśmy przy tym temacie(ktos to dziś zapodał na s2d) relacja z imprezy z zeszłorocznego sezonu-śmigają tylko panie: http://pl.youtube.co...h?v=7eXAxyunjaU

gdzie sprzedaja takie...narty? czy mozna inna..... dlugosc??? mniejszy dziob a szersze pod stopa??? jk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie ten edycik + zaprosznie na Festwal Filmów Górskich YouTube - Anomaly elo! właśnie dostałem info od mojego ziomka Szczepana Karpiela,że po wielu perypetiach powstał pierwszy z prawdziwego zdarzenia snowpark w Zakopanem na słynnej Gubałówce :) szczególy na http://www.gubalowka...s.com/foto.html zaraz po powrocie wybieram sie tam przetestować park :P fot.1.Picnic (4m) fot.2.Flat-Down Box (3-6m) fot.3.Down-Flat (3-3m) fot.4.Double-Kink Rail (3-3-3m)

Załączone miniatury

  • gb1.jpg
  • gb2.jpg
  • gb3.jpg
  • gb4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Zalaczam kilka fotek z Fernie BC, gdzie jezdzilem oczywiscie "virtualnie", bo jakby inaczej? Fotki wprawdzie niezbyt udane bo pogoda byla do d..., ale daja generalne wyobrazenie o terenie. Z powodu wysokich temp. zagrozenie lawinowe jest duze, wiec czesc gory byla zamknieta, co sie czesto zdarza (widac to na fotce). Fernie

Załączone miniatury

  • IMG_4216.JPG
  • IMG_4235.JPG
  • IMG_4217.JPG
  • IMG_4221.JPG
  • IMG_4233.JPG
  • IMG_4214.JPG
  • IMG_4236.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalaczam kilka fotek z Fernie BC, gdzie jezdzilem oczywiscie "virtualnie", bo jakby inaczej? Fotki wprawdzie niezbyt udane bo pogoda byla do d..., ale daja generalne wyobrazenie o terenie. Z powodu wysokich temp. zagrozenie lawinowe jest duze, wiec czesc gory byla zamknieta, co sie czesto zdarza (widac to na fotce). Fernie

nice,nice,nice!!! ale,szkoda, ze tylko mogłes wirtualnie pomykać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ma ktoś może cały ten filmik?? http://pl.youtube.co...h?v=HLJHTEopgyU

mam ten filmik,po przyjeździe moge ci jakos podesłać spotkałem dzisiaj spoko gostka Jespera Haylanda, z krainy troli czylki Norwegii :) zaprasza na super przygody freeridowe(wirtualne;) ) w tmtejsze góry...kilka fotek ....

Załączone miniatury

  • teddy-bear-crisis-mini.jpg
  • 111.jpg
  • 222.jpg
  • 444.jpg
  • 333.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z krainy troli czylki Norwegii :) zaprasza na super przygody freeridowe(wirtualne;) ) w tmtejsze góry...kilka fotek ....

Fakt, część norweskich gór jest jakby stworzona na zamówienie narciarzy. I to śmiesznie bo dolinami da się napierać na bieżkach/śladówkach, a stoki dla ciężkozbrojnych są. Też parę fotek ale zupełnie nieprofesjonalnych :) Pozdrawiam, Kuba

Załączone miniatury

  • DSCF7006.JPG
  • norwegia-2006-00010.jpg
  • norwegia-2006-00092.jpg
  • DSCF7108.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej "virtualni freerider'zy"! Taka cisza jakby wszyscy na narty powyjezdzali. Wykorzystam ta okazje, zeby ponarzekac na warunki narciarskie: trasy nie przygotowane i w dodatku pada snieg. Jak tu zyc?

nice !!! my tu gadu gadu, a team atomic (freeskiing) dotychczas traktowany tak po macoszemu(jakos bardziej chyba wszyskim kojarzyła sie z tyczkami) zwerbował całkiem ,całkiem dobrych chłopaków i nieźle wymiatają na załączonym filmiku jest tego dowód YouTube - Atomic Freeskiing Video 07/08 pozdrowienia z ziemi indianerów:p (niestety czas pobytu zbliża sie ku końcowi...:( )

Załączone miniatury

  • P1020678.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej "virtualni freerider'zy"! Taka cisza jakby wszyscy na narty powyjezdzali. Wykorzystam ta okazje, zeby ponarzekac na warunki narciarskie: trasy nie przygotowane i w dodatku pada snieg. Jak tu zyc?

I REALLY feel sorry for you, man: not only you HAD to drive to the mtn, but also you HAD to ski in the deep, chocking pow: very frustrating indeed. BTW: rockies chyba jeszcze nie mialy tak dobrego wczesnego sezonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[[quote name='eric [email protected]']nice !!! my tu gadu gadu, a team atomic (freeskiing) dotychczas traktowany tak po macoszemu(jakos bardziej chyba wszyskim kojarzyła sie z tyczkami) zwerbował całkiem ,całkiem dobrych chłopaków i nieźle wymiatają na załączonym filmiku jest tego dowód YouTube - Atomic Freeskiing Video 07/08] BAJKA!!!!...MIODZIO PO PROSTU!!.....patrząc na to ciężko nogi pod biurkiem utrzymać...tak chodzą:D....też to macie jak oglądacie takie filmiki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo! odpoczywajac sobie po kilku dniach ostrej jazdy,leze sopie z lapkiem i zapraszam na wspólną jazde z Mike Duoglasem - prekursorem 3ski (min.jemu zawdzieczmy nartki twin-type :P ) jest tam też jego sement z filmu "Seven Sunny Days" http://www.newschool...d/766/eid/2152/ peace!

Tak się zastanawiam ile czasu trzeba spedzić na nartkach aby tak się bawić ???. No poza faktem, że trzeba miec spore jajca aby niektóre zjazdy zaliczać. Czy ktoś z Was próbował kiedykolwiek już takich extream'ów :eek:? Pozdr :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...