Skocz do zawartości

MuLtImEdIa Fr/Fs/Hs


eric

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jest wiele(bo to odpięty 3skier)...ale moim skromnym zdaniem Believe Producer: Tanner Hall Release: 2007 tam przywalił podwójnego backflipa z 100m dropa(mistrz...) jestem wielkoim fanem Tannera H. i S.T. peace

Seth to ikona freeride`u i freeskiingu, nie ma co to tego wątpliwości. Believe widziałem i sekcja na alasce imho najlepsza z całego filmu, ale myślałem ,że są może jakieś filmy z dłuższymi popisami Morrisona ,albo bardziej kozackimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wiele(bo to odpięty 3skier)...ale moim skromnym zdaniem Believe Producer: Tanner Hall Release: 2007 tam przywalił podwójnego backflipa z 100m dropa(mistrz...) jestem wielkoim fanem Tannera H. i S.T. peace

Troszke odpiales sie z tymi 100 m w believe. Pomijajac fakt ze ten drop 100 m nie mial to nikt do teraz nie soczyl ze 100 m. No nie liczac BASE jumping ale chyba nie o tym piszesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....o 100 metrach pisalem ,żeby dodac kolorytu,barwnej postaci taką jaka jest Seth...przecież każdy na tym forum wie,że jeszcze nikt nie skoczył,z takiej przepaści(chociaż kilku kolesi powoli atakuje już konkretne dropy...) to tyle w tym temacie...szczurku:p peace! ciekawe czy otworzy mu sie...:)

Seth to ikona freeride`u i freeskiingu, nie ma co to tego wątpliwości. Believe widziałem i sekcja na alasce imho najlepsza z całego filmu, ale myślałem ,że są może jakieś filmy z dłuższymi popisami Morrisona ,albo bardziej kozackimi.

jest ich wiele tu masz spis filmów - http://www.skimoviemusic.com/ możesz sprawdzić w których śmigał Seth.... pzdr!

Załączone miniatury

  • jt.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na spore ale w rzeczywistosci bylo mniejsze(80 stop), ale perspektywa byla mistrzowska(zdjecia). Bylo pisane juz ale i tak wspomne ,ze rekord nalezy do Jamiego Pierra ponad 270 stop(72 metry) wg mnie trzeba miec jaja zeby skoczyc z czegos takiego ,ale wole tego beckflipa bo czysciutko odjechany, a Jamie wyladowal glowa w sniegu:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo pisane juz ale i tak wspomne ,ze rekord nalezy do Jamiego Pierra ponad 270 stop(72 metry) wg mnie trzeba miec jaja zeby skoczyc z czegos takiego ,ale wole tego beckflipa bo czysciutko odjechany, a Jamie wyladowal glowa w sniegu:D

Oj trzeba miec jaja :P Swoja droga ciekawe jak gleboki byl snieg, w ktorym ladowal :confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seth to ikona freeride`u i freeskiingu, nie ma co to tego wątpliwości. Believe widziałem i sekcja na alasce imho najlepsza z całego filmu, ale myślałem ,że są może jakieś filmy z dłuższymi popisami Morrisona ,albo bardziej kozackimi.

Nie ogladalem ale wiem o filmie sprzed kilku lat: "Seth Morrison Chronicles" przez Matchstick Prod., wlasnie o nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
First!!! The NS Movie Volume 1 Jesień w półświatku sportów ekstremalnych charakteryzuje się wszelakimi premierami, premierkami oraz internetowymi odsłonami filmowymi. Jedną z takich propozycji jest pierwszy film zmontowany przez ludzi z Newschoolers.com. Filmik jest całkiem za free i można go obejrzeć bezpośrednio na stronce http://newschoolers....ming/page/first lub ściągnąc na kompa. miłego ogladania;)

Załączone miniatury

  • First!!! The NS Movie Volume 1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Elo! Trzy najnowsze numery magazynu Freeskier trafiły w całości do sieci. Nie stało się to za sprawą hakerów, czy nieuwagi redaktorów. Po prostu redakcja odpaliła wersję online swojej gazety.:D A zatem nie pozostaje nic innego jak przystąpić do lektury tegorocznych wydań Freeskiera: http://freeskier.com...article_id=2804 peace!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo! Trzy najnowsze numery magazynu Freeskier trafiły w całości do sieci. Nie stało się to za sprawą hakerów, czy nieuwagi redaktorów. Po prostu redakcja odpaliła wersję online swojej gazety.:D A zatem nie pozostaje nic innego jak przystąpić do lektury tegorocznych wydań Freeskiera: http://freeskier.com...article_id=2804 peace!

miszczu jesteś!!! zaraz się biorę za lekturę ;) pzdr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Nie chciał bym być w jego skórze lecąc te 107 metów :eek: i modląc się o bezpieczne lądowanie... Miał niesamowitego farta zakopując się 2,5 metra w śniegu podczas upadku i że nie trafił na nic twardego... No zeczywiście chyba nie tylko jeden Anioł Stórż z nim leciał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
jeśli ktos nie widział to tzw lektura obowiązkowa... Dawni tatrzańscy freerajderzy w akcji. Fragmenty filmu "Biały ślad" z 1932r. Reprezentował on Polskę na I Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji w 1932 r. i otrzymał tam wyróżnienie za zdjęcia... klik YouTube - Old polish skiing in the Tatra Mountains AD 1932
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...