Skocz do zawartości

MuLtImEdIa Fr/Fs/Hs


eric

Rekomendowane odpowiedzi

no fun-no pain :P pewnie,że wielu z nas próbowało...ja uwielbiam taka jazde i jeszcze kilku chłopaków na tym forum. mała rada:jeśli dobrze sie czujesz na stoku,czujesz dobrze narte pod butem(a,wnosz,ze tak jest bo masz umiejętności na "9") to pełen luz,tylko odpowiednia narta i myk w dziewicze górki i zobaczysz jaka zabawa...a jesli chodzi o film to Mike jeździ okolo 12lat 3ski,to moze sobie pozwolic na duzo;) zachecam do takiej jazdy,bo to jest prawdziwe narciarstwo... peace!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no fun-no pain :P pewnie,że wielu z nas próbowało...ja uwielbiam taka jazde i jeszcze kilku chłopaków na tym forum. mała rada:jeśli dobrze sie czujesz na stoku,czujesz dobrze narte pod butem(a,wnosz,ze tak jest bo masz umiejętności na "9") to pełen luz,tylko odpowiednia narta i myk w dziewicze górki i zobaczysz jaka zabawa...a jesli chodzi o film to Mike jeździ okolo 12lat 3ski,to moze sobie pozwolic na duzo;) zachecam do takiej jazdy,bo to jest prawdziwe narciarstwo... peace!

Hej, Ja też uwielbiam jazdę poza stokiem i już chyba całkiem sporo próbowałem (Chamonix, Cervinia, Verbier) http://www.chevy89.r...Stubai00022.JPG http://www.chevy89.r...tubai000041.JPG ale to co można obejrzeć na filmie to jest już totalny extream i w pytaniu bardziej chodziło mi o taki konkretny hardcore (helikopter, dziewicza ścianka itp...). Tzn czy ktoś z Was już czegoś takiego próbował. ? Kiedyś na własne oczy widziałem w Chamonix 2 gości, którzy próbowali zjechać w dół z L'aguille du Midi ścianą, około 300 metrów (zaczynającą się zaraz po wyjściu z tunelu w prawo), na której od samego patrzenia w dół robiło się słabo. Po około 20 metrach zjazdu próbowali wrócić na górę ponieważ śnieg przypominał skałę lodową. Jeden błąd i nie było by co zbierać na dole wśród skał. Osobiście wiem, że tego bym nie spróbował nigdy w życiu. :o (PS Mam gdzieś na starych kasetach nagraną tą próbę. Jak odrzebię kasetę i znajdę starą kamerkę svhs postaram się wrzucić linka. To był rok 1996 chyba ;) ) Peace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to co można obejrzeć na filmie to jest już totalny extream i w pytaniu bardziej chodziło mi o taki konkretny hardcore (helikopter, dziewicza ścianka itp...). Tzn czy ktoś z Was już czegoś takiego próbował. ?

A bez helikoptera i nie koniecznie dziewiczą może być? Np tu, ze szczytu: http://www.zpigichp....-2007-00103.jpg Dość szeroko ale twardo jak fix, w związku z czym każdy upadek raczej do samego dołu. Ekstrem to może nie jest ale trochę wymagał zmiany nastawienia psychicznego do rzeczywistości (a może to ja taki płochliwy jestem?). Pozdrowionka, Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd ze szczytu wygląda wygląda już bardzo "konkretnie" i do tego twardy stok...to trochę zabawy miałeś i domyślam się, że trzeba było spojrzeć na rzeczywistość przez pryzmat różowych okularów:D. Gratulacje !. Lodowiec na dole wyglada trochę zdradliwo. ? W zeszłym roku podczas mojego tygodniowego pobytu w Cervini zgineły tam 3 osoby :( właśnie na podobnym lodowcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !

Thx.

. Lodowiec na dole wyglada trochę zdradliwo. ?

Raczej nie. Zresztą przedeptany był masywnie. Podchodzi się od tej strony co widać, na to takie plaskate ramię i dalej po nim. Zachodzi się za tą trapezowatą górę (Rottalhorn) i tam na Rottalsatel (niewidoczna) zostawia narty a dalej po polach snieżnych w raczkach tam i nazad. Myśmy narty wyniesli na górę i pojechali w dół. Od przełęczy można jechać tak jak widać albo na przeciwległą stronę ramienia - jest przejazd między obrywami seraków.

W zeszłym roku podczas mojego tygodniowego pobytu w Cervini zgineły tam 3 osoby :( właśnie na podobnym lodowcu

No ja się w tamtym rejonie w zeszłym roku ewakuowałem na włoską stronę - załamanie pogody. Między innymi dlatego, że lodowiec Grenz słynie z trudnej nawigacji. Pozdrówka, Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się w tamtym rejonie w zeszłym roku ewakuowałem na włoską stronę - załamanie pogody. Między innymi dlatego, że lodowiec Grenz słynie z trudnej nawigacji. Pozdrówka, Kuba

My akurat podczas pobytu trafiliśmy szczęśliwie na SUPER pogodę (cały tydzień lampa) i dopiero w dniu wyjazdu zaczeło się ostro pogarszać. :P http://www.chevy89.r.../Matterhorn.JPG http://www.chevy89.r...ne/Coldulys.JPG Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytając ten wątek o wirtualnym narciarstwie, patrząc na zdjęcia i filmy wpadł mi do głowy pomysł. Troszkę odbiegający od tematu za co przepraszam. Już w zeszłym roku po raz pierwszy zagrałem w Freak Out Extreme Freeride (co w późniejszym czasie zachęciło mnie do trików i jazdy poza trasami, bardzo amatorsko zresztą) Nie wiem czy w wątku gier ta gra była opisana ale kilka screenow nie zaszkodzi. Pozdrawiam i przepraszam za odbiegnięcie od tematu. Opis http://www.gry-onlin...016.asp?ID=8328

Załączone miniatury

  • extreme.jpg
  • freak_screen_03.jpg
  • freakim.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odwrotnie ja juz nie jestem Volkl Man odkad wyniesli sie do ryzojadow(K2 zapewnialo po przejeciu firmy ze topowe narty nadal beda robione w europie ale nie wytrzymali nawet sezonu:mad:) Moje volkle to ostatnia seria Gotama robiona u helmutow. PS:Nastepne desi jakie mam na oku to Movement Goliath 191cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwrotnie ja juz nie jestem Volkl Man odkad wyniesli sie do ryzojadow(K2 zapewnialo po przejeciu firmy ze topowe narty nadal beda robione w europie ale nie wytrzymali nawet sezonu:mad:) Moje volkle to ostatnia seria Gotama robiona u helmutow. PS:Nastepne desi jakie mam na oku to Movement Goliath 191cm.

elo! widze,ze dobry wybór bedzie z Movement,co prawda mialem okazje tylko pojeździć na modelu freeski Kamasutra ,którego użyczył mi kolega z teamu Mov Roman Dalecky i nartka super...jak rozmawiałem z Romanem to mówił,ze firma mocno idzie w freeride i cały czas doskonalą technike wykonania narty,chca zostać najlepszaą firmą w europie w freeride - narazie zaczeli od teamu : Freeride: Camille Imbert (FR) // Patrick Liedstedt (SWE) // Evariste Berney (CH) // Andi David (UK) // Ilir Osmani (CH) // Julien Ecuyer (CH) // Steve Becholey (CH) // Laura Bohleber (CH) // Nicolas Pasquier (CH) // Robin Kaleta (CZ). peace!

Załączone miniatury

  • mov.jpg
  • movement g.jpg
  • logo_powdermag.gif
  • napis.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo! Reasons to nowy film ze stajni PBP. W filmie zobaczymy największą śmietankę talentów jaka kiedykolwiek przewinęła się przez obiektywy filmowców z PBP przez ostatnie 14 lat. Tanner Hall, Simon Dummont, Pep Fujas, Mark Abma, Sammy Carlson. Po raz pierwszy zobaczymy pełnoprawny segment Laurenta Favre'a! Jak dla mnie film zapowiada się kozacko. FULL HD, itp. Czuć moc płynącą z trailera, będzie niezła kosa! http://poorboyz.com/node/144

Załączone miniatury

  • reasons.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...