Skocz do zawartości

Szkoła carvingu - tu i teraz!


spyder

Rekomendowane odpowiedzi

(...) ze wzgledu na za duzy promien narty gigantowej badz po prostu za miekkiej charakterystyki narty crossowej.

Na GS jedzie się po prostu szybciej, więc jest owszem większe ryzyko przy zderzeniach, ale poza tym to nie widzę problemu (no, może poza tym, że trzeba być palantem, zeby jeździć fun na GS :D). BTW - bardzo fajne są komórki Rossignola 185cm - nawet na niewielkiej 500m górce dało się fajnie pobawić ;). Co do nart allround/cross itp. - o ile trzyma odpowiednio na krawędziach przy dużych kątach, to nie ma problemu (jeździłem fun m.in. na Blizzard Epic 7, Blizzard IQON 7400, Rossignol Zenith Z9 07/08, Head The Big Easy 140cm i było ok.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój instruktor miał zawsze takiego "pecha", że jak mu przychodziło fun i body jeździć to miał gigantki na nogach (nie było tłumacznia, że nie pojadę, bo narty nie te).:D Skoro na gigantkach się nie da, to ja chciałabym zobaczyć fun w jego wykonaniu na slalomkach.:rolleyes: bo już na gigantkach to było :eek: Kolejny dobry przykład na to, że jak się umie, to na wszystkim można, tylko po co. :D ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nabywa się buty sportowe, które są węższe i mniej wystają poza obrys narty :)

hehee - dokładnie - a "meblami" to po pokoju przy przeprowadzce można sobie pojeździć .. ;) - a tak serio - każdy centymetr wyżej pod butem zmniejsza stabilność/pewność jazdy - więc jak kto woli - szukając kompromisu - wąski but/płyta.. pozdro jahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...