Skocz do zawartości

FISCHER RC4 RACE SC - czy to dobry wybór?


Arkadius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Po burzliwych wydarzeniach związanych z wyborem nart dla mnie w końcu zdecydowałem - FISCHER RC4 RACE SC. Teraz tylko chciałbym się upewnić czy na pewno dokonałem właściwego wyboru. Narty kupiłem >>TUTAJ<<. Myślę, że taka kwota za nówki to okazja ;) Napiszcie mi co o nich myślicie i czy spełnią moje oczekiwania ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już dziś otrzymałem narty... wykonanie na prawdę KLASA SAMA W SOBIE. To pierwsze moje własne narty carvingowe i co ważne... pierwsze narty które miałem okazję odpakować ze sklepowej folii ;) Czułem sie jak dziecko rozpakowujące prezent na święta :D Jeśli ktoś chce to zarzucę zdjęcia jutro :) Wiem że to bez sensu ale aż boję się wychodzić w nich na stok żeby ich nie zniszczyć :P A jak mnie ktoś najedzie w kolejce to chyba oddam z kijka :D Z drugiej strony już nie mogę się doczekać testu. Sory że tworzę takie nic nie wnoszące do tematu posty ale musiałem się pochwalić :P Jeszcze pozostało mi tylko oddanie narty do serwisu w celu montażu wiązań i będą gotowe do jazdy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna cena, a wybór pewnie również. Ta narta prawdopodobnie niewiele różni się od rocznika 05-06 z który zapłaciłem 400 zł więcej. Znalazłem również opinię bardziej chwalebną dla modelu 04/05. Mimo identycznego taliowania, wg danych, są chyba bardziej skrętne - jednak inna geometria? (04/05 r13 przy 170cm, 05/06 r13 przy 165cm). Na oko wydaję się jakby starsze miały dłuższy fragment wąskiego taliowania , a rozszerzały się szybciej przy czubie. A może zależy to od sztywności? Gratuluję wykukania okazji :) P.S . Ja również boje się postawić moje narty na 20cm pokrywie śnieżnej zmieszanej z kamieniami, a to niestety polski standard ostatnich zim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Post z cyklu "CHWALĘ SIĘ" ;) Wiązania zamontowane, ślizgi nasmarowane. Narty właściwie gotowe do wyjazdu na stok. Podliczając koszty... 530zł - narty + przesyłka 30zł - montaż wiązań + smarowanie Razem 560zł za nowe Fishery RC4 Race SC 04/05 przygotowane do jazdy ;) Do tego doszły ski-rzepy Blizzarda za 10zł para i spodnie Outhorna za 100zł :) Teraz już tylko czekać aż deszcz przestanie padać... i zaczynamy sezon :D Myślę że to był dobry interes ;)

Załączone miniatury

  • Zdjęcie(17).jpg
  • Zdjęcie(18).jpg
  • Zdjęcie(19).jpg
  • Zdjęcie(20).jpg
  • Zdjęcie(21).jpg
  • Zdjęcie(22).jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...