Skocz do zawartości

hochkar - wyjazdy


rsowa

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy wyjazd 30 listopada w piątek wieczorem. śmigamy na nartach do wtorku (czyli 4 dni- kto nie ma sezonówki to płaci 95 euro za skipas). cena za noclegi po 12,5 euro za dobę (śpimy trzy doby) . a tu mamy noclegi http://www.fahrnberger.itgo.com/ wolnych miejsc pozostało 12. kto pierwszy ten lepszy. organizujcie się składami do samochodów (będzie łatwiej do ogarnięcia). pozostałe koszta to droga + jedzenie ( w kuchni wszystkie urządzenia). a co do towarzystwa i imprez to ja się nie wypowiadam....:) będzie ????????? to od nas zależy jak fajowo. pozdro robert. ps. dodatkowe info regionami albo do kerama albo do mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zarezerwowaliśmy całość: 22 miejsca. Dodam tylko że ze Szczecina jedzie 1 pełne autko (5 osóB) i z Piły przez Poznań też 1 pełne (5 osóB) Więc tak jak pisał Robert - jeszcze 12 wolnych miejsc. Przyjazd na miejsce ok. 7-8 rano. Wyrzucamy bagaże i rwiemy na narty:) Dzisiaj było otwarcie sezonu, czynne prawie wszystkie trasy a śniegu ma jeszcze dopadać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co prawda nie należę jeszcze ......do "grupy", ale zgłaszam chęć uczestnictwa. Miasto Łódź 40tka na karku i autko do dyspozycji ( + "trumna"). Na razie jedna osoba. Jeśli są jeszcze miejsca i opcja dołączenia Łodzi to proszę o sygnał z kim się kontaktować. Pozdrawiam Piotrek

empiem ma autko. z wawy lub na odwrót do łodzi to małe kilometry. kontaktujcie się między sobą żeby w miarę były pełne składy w samochodach. mario - kombinyj skład , wiem że marcin chętnie pojedzie no i kilka osób z wawy. miejsca jeszcze są empiem. wal na priwa do chłopaków i się organizujcie. pozdro robert. ps. a czas sobie leci i do wyjazdu tuż tuż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. a czas sobie leci i do wyjazdu tuż tuż.

Zgodzę się z tym, że czas leci. Umówiłem się z Frau Fahrnberger że najpóźniej w środę oddzwonię i podam ostateczną liczbę osób. Resztę miejsc zwalniam - nie lubię robić z siebie głupka. A ona bez problemu znajdzie innych chętnych. I nie będzie w plecy. Także - organizować się!!! Pzdr Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tym, że czas leci. Umówiłem się z Frau Fahrnberger że najpóźniej w środę oddzwonię i podam ostateczną liczbę osób. Resztę miejsc zwalniam - nie lubię robić z siebie głupka. A ona bez problemu znajdzie innych chętnych. I nie będzie w plecy. Także - organizować się!!! Pzdr Marek

czyli co? tak jak marek pisał - organizacja do środy. kto nie zdąży to trudno... choć szkoda.... ale takie jest zycie. pozdro robert. ps. marek może jeszcze przeciągniemy termin tylko bys musiał zadzwonić na hochkar i troszkę przeciągnąć temat zgłoszeń żeby ludzie którzy chcą jechac a nie maja autka sie zorganizowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Szabir :-) A może ludzie z południa PL też jakoś razem ogarną temat, to może coś się wspólnie "urodzi" ... W końcu Opole - Katowice to tylko rzut jakimś cięższym beretem ... ;-) Ja też jestem za TYM wyjazdem na Hochkar, choć sezon rozpocząłem pięknie już w ostatnią sobotę w moich ukochanych Jesenikach na CHS :-) Rzuć jakimiś szczegółami ze swojej strony, aby ruszyć temat ... Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótka piłka szybki kaszel, dopisz tam Robert 3 osoby w jednym samochodzie ze Śląska a prawdopodobnie pojedzie jeszcze czwarta do kompletu, więc jedziemy się nartować :D

oki szabir. twój skład ma zarezerwowane (liczę cztery osoby). w takim razie pozostało 8 miejsc czyli dwa autka. pozdro robert. ps. napisz tylko z kim jedziesz żeby było wiadomo kto ewentualnie nie ma składu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki szabir. twój skład ma zarezerwowane (liczę cztery osoby). w takim razie pozostało 8 miejsc czyli dwa autka. pozdro robert. ps. napisz tylko z kim jedziesz żeby było wiadomo kto ewentualnie nie ma składu

robert! szabir jedzie ze mna i z moim synem i ponoc ma byc jeszcze ktos ze slaska...ale to juz w gestii szabira i mojej- pewnie jak nie jemu to moze mnie sie kogos uda "dobić" - a jak nie to bedzie luzackie miejsce w aucie na last minute:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie! Nie pchać się :D
A więc mamy 14 pewniaków
Jeśli doliczyć 1xŁódź i 4xWarszawę to widzę, że mój środowy telefon do właścicielki będzie czystą przyjemnością;)
A być może podstawowym pytaniem - jak tak dalej pójdzie - będzie:
czy Pani sąsiedzi nie mają przypadkiem paru wolnych łóżek? :eek:
Pzdr
Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie! Nie pchać się :D
A więc mamy 14 pewniaków
Jeśli doliczyć 1xŁódź i 4xWarszawę to widzę, że mój środowy telefon do właścicielki będzie czystą przyjemnością;)
A być może podstawowym pytaniem - jak tak dalej pójdzie - będzie:
czy Pani sąsiedzi nie mają przypadkiem paru wolnych łóżek? :eek:
Pzdr
Marek


Imienniku, ty sie lepiej kobitki zapytaj, czy pod koniec stycznia bedzie miala wolne miejsca, zeby nastepny wyjazd zmontowac...bo ja na ten termin to juz jak w dym...w miedzyczasie bede tam na sylwka z rodzinka...
pozdrowienia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako selekcjoner kadry śląskiej podaję skład brygady jadącej od nas:

Mar_czewa , syn Mar-czewy, O.Tisk, i ja, w porywach można dobrać do wózka jakąś dziewicę o ile jeszcze takie istnieją :D ;)

a tak serio co do ew zabrania jeszcze kogoś to musi się wypowiedzieć hodowca i właściciel koni mechanicznych którymi będziemy gnać :)

Pozdrawiam i zabieram się za ćwiczenia bowiem cosik mam problem władować się w zeszłoroczne portki....:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...