Skocz do zawartości

Atomic SL11.12 - czy będą dla mnie dobre?


Arkadius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Przeszukując allegro znalazłem następującą aukcję: http://www.allegro.p...64cm_r_13m.html Chciałbym się dowiedzieć czy te narty będą dobre dla kogoś takiego jak ja. Wzrost 180cm, waga 75kg, buty Nordica Easy Move 6, umiejętności - 6, jazda średnimi skrętami, lubię czasem szybciej pośmigać i chciałbym się uczyć carvingu... szukam bardziej narty wymagającej którą musiałbym "okiełzać" niż czegoś prostego i wygodnego ;) Pozdrawiam Arek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dość ambitnie... Ja nie mówię "nie", bo sam przesiadając się z klasyki, po półtorej sezonu w ogóle, wsadziłem się na topowe slalomki i było ok (tylko żałowałem, że nie wziąłem bardziej taliowanych :D). Do dynamicznej jazdy (bardziej w sensie dużo zakrętów niż duża prędkość... choć tej też nie zabraknie) byłyby chyba ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic - wiadomo najlepsze narty. Bardzo dobry wybor, dlugosc tez ok.

chciałbym się uczyć carvingu...

..oczywiscie karwingu mozna sie uczyc na kazdej narcie taliowanej, ale akurat dlaczego wybierasz topowa narte race'owa. jest wiele innych super nart, na ktorych latwo bedzie Ci nauczyc sie karwingu i dalej polepszac swoj styl.. ostatnio bardzo wiele osob na tym forum zdecydowanie wybiera narty slalomowe, z najwyzszej polki mimo to, ze jego umiejetnosci nie sa na poziomie zaawansowanym. przy kazdej narcie z tej grupy napisane jest, grupa docelowa - zaawansowany/ekspert/zawodnik. ludzie przeciez o wiele latwiej jest sie uczyc na narcie, ktora jest do tego przeznaczona.. a nie od razu brac narty, ktorych wlasciwosci szybko sie nie zacznie wykorzystwywac.. troche mija sie to z celem. nie to, zebym kogos obrzucal blotem, ale po prostu stwierdzam to co widze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Przeszukując allegro znalazłem następującą aukcję: http://www.allegro.p...64cm_r_13m.html Chciałbym się dowiedzieć czy te narty będą dobre dla kogoś takiego jak ja. Wzrost 180cm, waga 75kg, buty Nordica Easy Move 6, umiejętności - 6, jazda średnimi skrętami, lubię czasem szybciej pośmigać i chciałbym się uczyć carvingu... szukam bardziej narty wymagającej którą musiałbym "okiełzać" niż czegoś prostego i wygodnego ;) Pozdrawiam Arek

Wybrales sobie najlepszy model slalomowych atomicow wedlug mnie (i nie tylko).Bardzo dobre narty ale dla kogos kto bedzie potrafil je wykorzystac. obawiam sie ze jezeli jeszczen ie gdy nei miales stycznosci z nartami Taliowanymi to nei bede one dla ciebie odpowiednie. juz bardziej bym sie sklanial w strone SL9 a najlepiej gdybys pomyslal o czyms ze sredniej półki allround.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze zwrocic uwage, ze koledze chodzilo o narty atomic SL11.12 z sezonu 2002/03, a nie SL11 z przed lat dwoch, trzech lub SL12 tego- lub ubiegloroczne... Narta, nawet tej klasy po 5 sezonach moze byc sporo wyeksploatowana i mogla stracic swoje wlasciwosci pierwotne - obecnie moze byc lagodniejsza od SL9/SL10...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie..ale po czesci. neiwieadomo tak naprawde w jakim stanie ta narta jest ile bylo na niej jezdzone... wiec wcale nei musi byc juz taka wyjezdzona.. a nawet jesli juz jest to kupowanie topowej slalomki ktora nadaje sie juz tylko jako sztachetka do ploty calkowicie mija sie z celem. taka narta bedzie calkowicie nie przewidywalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...