Skocz do zawartości

Na nartach po pięćdziesiatce


Franciszek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja naprawdę nie muszę się niczym wykazywać. Ja nie mam parcia na bycie gdziekolwiek.

I na tym przykładzie najlepiej widać różnicę miedzy małolatami a 50+ :D

Małolat jeszcze nawet nie wie, czego nie wie. W naszym klubie ludzie zaczynają juz rozumieć, jak to tak naprawdę jest z tym życiem i co w nim naprawdę jest ważne. :P


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I na tym przykładzie najlepiej widać różnicę miedzy małolatami a 50+ :D

Małolat jeszcze nawet nie wie, czego nie wie. W naszym klubie ludzie zaczynają juz rozumieć, jak to tak naprawdę jest z tym życiem i co w nim naprawdę jest ważne. :P

 

Zupełnie jak w tym dowcipie;

- mówili, że jak będę miał ...... lat to nie będę mógł. a mnie się po prostu nie chce! :D

 

Pozdro

Wiesiek


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ale i tak nie jesteśmy prawdziwymi kibicami. Prawdziwy kibic wali gorzałę. Byłem na jednym z ostatnich meczy reprezentacji więc wiem.

Pozdrowienia serdeczne

 

 

Sznowny kolego.

W naszym, klubie nie "walimy gorzały" a jedynie "degustujemy".

Nie "kibicujemy" a "kontestujemy".

Nie gapimy się, zwlascza na kobiece wdzięki a "dostrzegamy".

 

 

Chyba będziemy zmuszeni wydłużyć Ci staż kandydacki. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Nie zapisuję sie do żadnego "klubu", ani "stowarzyszenia", bo jestem indywidualista. W górach, czy na nartach też włóczyłem się czasami indywidualnie, co nie jest polecane. W związku z tym najchętniej robię to w towarzystwie bliskiej sercu osoby płci przeciwnej, bo trzeba tu być ścisłym o kogo chodzi.

 

Życie nabiera dopiero później rumieńców. Darmowe przejazdy w Krakowie komunikacją miejską(tylko, że nie korzystam). Pewne "dochody" z ZUS`u. Nędzny procencik upustu na naszych wyciągach. Dowiedziałem się też, że jeśli się uda wyjechać nam do Chamonix, to może mnie czekać zniżka  o 50%, a nawet darmowa jazda przez cztery godziny! I jakie stosują piękne określenie dla takich powyżej siedemdziesiątki piątki - "Veteran". Z "Seniora" człowiek stał się weteranem stoków, czyli kimś co na nich tyrał przez lata.

 

Pozwolę sobie na małą poufałość w stosunku do tych, co przed chwilą przekroczyli pięćdziesiątkę. Starajcie się "Chłopcy" dożyć na nartach do wieku "Veterana"!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie zapisuję sie do żadnego "klubu", ani "stowarzyszenia", bo jestem indywidualista. W górach, czy na nartach też włóczyłem się czasami indywidualnie, co nie jest polecane. W związku z tym najchętniej robię to w towarzystwie bliskiej sercu osoby płci przeciwnej, bo trzeba tu być ścisłym o kogo chodzi.

 

Życie nabiera dopiero później rumieńców. Darmowe przejazdy w Krakowie komunikacją miejską(tylko, że nie korzystam). Pewne "dochody" z ZUS`u. Nędzny procencik upustu na naszych wyciągach. Dowiedziałem się też, że jeśli się uda wyjechać nam do Chamonix, to może mnie czekać zniżka  o 50%, a nawet darmowa jazda przez cztery godziny! I jakie stosują piękne określenie dla takich powyżej siedemdziesiątki piątki - "Veteran". Z "Seniora" człowiek stał się weteranem stoków, czyli kimś co na nich tyrał przez lata.

 

Pozwolę sobie na małą poufałość w stosunku do tych, co przed chwilą przekroczyli pięćdziesiątkę. Starajcie się "Chłopcy" dożyć na nartach do wieku "Veterana"!

 

Pozdrawiam

Cześć

A mnie ostatnio jeden lekarz powiedział, że mam lat 50 ale moje prawe kolano 80 to gdzie mam się plasować? :) :)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...