Skocz do zawartości

Na nartach po pięćdziesiatce


Franciszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem w wieku 60+ i jeżdżę na nartach 30+ lat. Jestem w tym sezonie drugi tydzień na nartach - aktualnie w Austrii w Oetz + Solden z synem i synową oraz trójką wnuków. Może się chwalę, ale jeżdżę i stylowo i szybko. Nauczyłem swego czasu jeździć swoich synów, później oni swoje żony, a aktualnie oni swoje dzieci. Jest to ogromna satysfakcja móc jeździć na nartach z wnukami w wieku od 11 do 6 lat i podziwiać ich postępy.

Życzę przeżywania takich chwil wszystkim zapaleńcom narciarstwa.

U mnie podobnie 60+ najpierw żona później dwóch synów oni skutecznie zaintersowali nartami synowe, a na dziksiaj także dobrze już śmiga trójka trzeciego pokolenia od 6 do 13 plus w oczekiwaniu na swój czas 1 miesięczna wnusia. Taki rodziiny zespół na stoku to dopiero daje napęd i gdyby nie ulga seniorska przy zakupie biletów to o tym ile mam lat z pewnościa bym nie pamietał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie temat o mnie- "leśnym dziadku" po 50-tce (właśnie 50 lat skończyłem w Styczniu-impreza w Le Corbier na nartach.) w listopadzie byłem na nartach w Austrii, w Styczniu we Francji, w Lutym w Austrii, w Marcu w Austrii i szykuję się jeszcze na zakończenie sezonu. Mojre wyczyny m innymi do weryfikacji na endomondo - Ryszard Maciej Łódź.. życzę wszystkim "młodym" takiej pasji i możliwości. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie temat o mnie- "leśnym dziadku" po 50-tce (właśnie 50 lat skończyłem w Styczniu-impreza w Le Corbier na nartach.) w listopadzie byłem na nartach w Austrii, w Styczniu we Francji, w Lutym w Austrii, w Marcu w Austrii i szykuję się jeszcze na zakończenie sezonu. Mojre wyczyny m innymi do weryfikacji na endomondo - Ryszard Maciej Łódź.. życzę wszystkim "młodym" takiej pasji i możliwości. Pozdrawiam

 

Podzielam, podziwiam, i trochę zazdroszczę.., bo w tym sezonie zaliczyłem (tylko) dwa wyjazdy na narty - łącznie 12 dni.

 

Tak trzymać !

 

Ryszard :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witamy w naszym gronie.

Dopiero u nas odkryjesz, czym naprawdę jest narciarstwo.

Poznasz przyjemności o jakich, jako małolat, nawet nie pomyślałeś, pędząc na złamanie karu na dół.

Docenisz prawdziwy sens reklamy,  "Trzeba mieć fantazję dziadku - trzeba mieć fantzję i pieniądze synku".

:D :D :D


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi tylko skąd te 50 jest takie wyróżnione? Mogły by być przecież " narty po czterdziestce" albo "sześćdziesiątce" . Zabawne byłyby "narty po 20 000 dniach życia".  Ale najogólniej nie wnikając w numerologię - precz z pięćdziesiątką! Precz z kalendarzem! Narty górą!!!

 

Pozdro

Wiesiek

 

Ja się do Was nie przyznaję (a mógłbym) ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...