Skocz do zawartości

Buty Fischer SOMA RC4 COMPETITION 110???


Adi5551

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić nowe buty i chciałem spytać czy może ktoś posiada Fischer SOMA RC4 COMPETITION 110 lub podobne z grupy RACING Fischera i czy spełniają jego oczekiwania no i czy warte są swojej ceny. Pozdro

Jak już wcześniej pisałem na forum dostałem od "Fischer'a" na wymianę reklamacyjną nowe RC4 RACE w zamian za 9000Ti. W minionym tygodniu mogłem je przetestować na lodowcu Molltaler. Na początku miałem trochę problemów bo zaczeły mnie uwierać języki w piszczele, ale po małych korektach i podniesieniu piętek wszystko wróciło do normy i już było ok' . Race są o drobinę twardsze od COMPETITION ale to nie powinno być znaczącym problemem. Ogólnie jestem z butków bardzo zadowolony gdyż trzymają nogę tak jak powinny a przy tym są wygodne i bez problemów można w nich jeździć cały dzień. Moje oczekiwania spełniają w pełni a czy są warte swojej ceny musisz zdecydować sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Chemika,on używa takich butów ;)

"Niestey" mam model ciut wyzszy - RC4 Race... W zasadzie to przerosly moje oczekiwania... Jednak dobor butow to sprawa bardzo subiektywna, wiec nie chcialbym aby moje zdanie przewazylo... Wspomniane buty bardzo dobrze trzymaja moja noge i sa znacznie bardziej komfortowe od miekszych langow... Czuje sie w nich jak w babcinych kapciach i maminych welnianych skarpetkach dzierganych na drutach... A trzymaja jak sycylijskie "betonowe buciki"... Przed zakupem swoich przymierzalem sie do RC4 Competition i odczucia co do komfortu byly takie same... Nie mialem ich na stoku, ale pewnie trzymaja ociupinke slabiej niz moje - w koncu maja nizszy flex...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Mam SOMY 9000 Race ti flex 120 i odczucia mniej wiecej takie jak Chemik . Paradoksalna jest jedna rzecz : jak mam w nich przejść jakiś dystans wiekszy niz kilka metrów to nigdy wiecej nie odepne klamr . Spacer w rozpietych klamrach zakończył sie skatowaniem nóg . W zapiętych - nie ma problemu . Ogólnie świetne buty , znakomicie trzymają . Rozpinam na dłuższe postoje a i to nie z konieczności a z przyzwyczajenia . Wygoda to już sprawa indywidualna . Mi pasują .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dzięki za wszystkie wypowiedzi bo jednak przekonały mnie do zakupu na szczecie udało mi sie je nabyć za 950zl bo w sklepach tak jak mówiłem ich cena waha się od 1200 do 1300 zł. koot.pl jak możesz to prosił bym abyś rozwiną tą myśl o przygotowaniu butów do użytku bo może jest coś czego nie wiem. pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...