Skocz do zawartości

słowackie ośrodki blisko Piwnicznej lub Niedzicy


cegreg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Z racji tego, że w końcu dysponuje środkiem lokomocji, któremu mogę zaufać;), chciałem trochę zasmakować słowackich ośrodków. Czasami stacjonuje w Pieninach, a czasami w Beskidzie Sądeckim w Piwnicznej albo w Krynicy. Tak sobie pomyślałem, że może dla urozmaicenia z jeden dzień poszusować gdzieś na Słowacji. Może ktoś mi polecić jakiś ośrodek tak w promilu 50km od granicy(od przejścia w Piwnicznej albo w Niedzicy)?? Nie musi być jakiś mega wielki, wystarczy coś takiego jak w Kluszkowcach - dwie trasy czerwona i niebieska po 1km. Ale im więcej tras tym lepiej;) Tak w miarę blisko znalazłem ośrodek Vysne Ruzbachy. Może ktoś z Was był tam?? A może znacie coś lepszego, tak żeby było więcej czerwonych tras?? Z góry dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam cg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vyzne Ruzbachy mogą być. Polecam Litmanową 25km od przejścia w Piwnicznej , Bachledowa Dolina i Tatrzańska Łomnica są 50km od przejścia.

Dziękuję za odpowiedź! A byłeś może w tej Litmanowej w czasie weekendu?? Ośrodek położony jest trochę na odludziu i tak się zastanawiam czy bardzo jest zapchany w weekend. Może byłby niezłą alternatywą dla Wierchomli albo Jaworzyny?? Pozdrawiam cg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy , kiedy ten weekend jest. Generalnie poza okresem świąteczno-noworocznym nigdzie nie jest zapchane .

Jeżeli chodzi o naszą stronę, to w weekendy styczniowe, lutowe i początkowe marcowe na Jaworzynie i w Wierchomli (jak chodziło tylko krzesło) trzeba jednak swoje odstać. Wieczorami robi się już fajnie, ale wtedy z kolei warunki są znacznie gorsze. Tak sobie pomyślałem, że właśnie w jakiś taki zapchany weekend może tam wyskoczyć...

Niedaleko masz Drienice-Łysa ,dość duża stacja.

Właśnie byłem u nich na stronie, ośrodek jest dość spory i mają tam trochę fajnych tras (tak wynika z mapki). Na pewno w jakiś weekend tam zawitam:) Pozdrawiam cg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...