Skocz do zawartości

Hochkar - karnet sezonowy


rsowa

Rekomendowane odpowiedzi

dostaliśmy z hochkaru odpowiedź na nasze pismo w związku z karnetami sezonowymi. cena w przedsprzedaży wynosi (miało być kurde taniej) 245,5 euro. przy 20 chętnych osobach i przy jednorazowym zakupie mamy zniżkę 10%, czyli sezonowy wychodzi za 224 euro ( no i teraz ta cena jest ok) zgłoszenie wraz z listą i kasą musimy wysłać do 15 listopada. i tu teraz prośba do wszystkich którzy deklarowali się na sezonówkę ( do nery, zibiego, kerama czy do mnie) i do tych co jeszcze nie zgłaszali chęci a chcą takowy karnet zakupić - piszcie na mój mail: [email protected] swoje zgłoszenia. w temacie piszcie: Hochkar - karnet sezonowy wraz ze swoimi danymi :nick, imię, nazwisko i adres , potrzebne tez będzie zdjęcie ( byleby twarz było widać - nie wysyłać zdjęć w goglach lub kominiarkach:)). zgłoszenia przyjmujemy do 02.11.07 potem ogłosimy listę osób zgłoszonych i wyślemy prośbę o przesłanie kasy na podane konto do zibiego (który teraz sobie śmiga na pitztalu a ja za niego odwalam czarną robotę). kasę należy wysłać do 11.11.07. czy o czymś zapomniałem? hmm... jest możliwość że rozstawią nam tyczki (ale o tym napiszemy w innym terminie bo nie ma konkretów - raczej raz nam rozstawią gratis). pozdro robert. ps. proszę o potwierdzenie wysłania zgłoszenia do mnie na maila w tym temacie. jak by były jakies pytania to proszę na priva - ten temat jest tylko do zgłoszeń na karnet sezonowy. jeszcze raz pozdro robert zapisuję się jako pierwszy. zamawiam sezonowy dla siebie i mojego syna mikiluka97. jest nas już dwóch oficjalnie zgłoszonych i potwierdzonych. kto następny? pozdro robert.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus wszystkim :-) Ja tylko tak gwoli ścisłości zapytuję się, czy ta cena o której pisze robert (245,50 E) już uzwględnia jakieś sezonowe soldy, czy jest jeszcze inaczej ... Bo kasztany na swojej stronie http://www.hochkar.c...17537&tx_ttnews[backPid]=29&tx_ttnews[tt_news]=172 piszą o cenie 254,50 E - 10 % w przedsprzedaży do 16.11.2007, co daje troszkę inną cenę - 229 E za skipas całosezonowy. Bo mi wychodzi, że można sobie kupić spokojnie do 16.11. włącznie skipas na Hochkar właśnie za te 229 eurasów. Choć zawsze te dodatkowe, luźne 5 E można gdzieś "upłynnić" ... ;-) Chyba, że się mylę ... pzdr.:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może warto skorzystać z aktualnej oferty na www.hochkar.com-bez posredników...

no, na pewno, zwłaszcza, że na stronie nic nie ma o zniżce przedsezonowej, cena sezonowego wynosi 254,50 i zniżka jest dla grup powyżej 20 osób... :cool: to faktycznie jest konkurencyjne w porównaniu z 224 euro, o których pisał Robert. :cool: :rolleyes: Możesz Skiman, powiedzieć, o co Ci chodzi, co konkretnie masz do zarzucenia Hochkar Gruppen, czyli ludziom, których w ogóle nie znasz??? Bo ja tego naprawdę nie rozumiem i zaczynam być zmęczona i mocno zniesmaczona Twoimi postami, a przynajmniej znaczną ich większością :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, na pewno, zwłaszcza, że na stronie nic nie ma o zniżce przedsezonowej, cena sezonowego wynosi 254,50 i zniżka jest dla grup powyżej 20 osób... :cool: to faktycznie jest konkurencyjne w porównaniu z 224 euro, o których pisał Robert. :cool: :rolleyes: Możesz Skiman, powiedzieć, o co Ci chodzi, co konkretnie masz do zarzucenia Hochkar Gruppen, czyli ludziom, których w ogóle nie znasz??? Bo ja tego naprawdę nie rozumiem i zaczynam być zmęczona i mocno zniesmaczona Twoimi postami, a przynajmniej znaczną ich większością :(

zniżki w załączniku-się nie stresuj-to jest forum a nie praca-gdybym znał reakcję Twoją Pani -bym sie z postem wstrzymał-więc mi wybacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może warto skorzystać z aktualnej oferty na www.hochkar.com-bez posredników...

a kogo uważasz za pośredników? jeżeli masz na myśli mnie lub kogoś z grupy to się kolego mylisz. i tak będzie rachunek za skipasy, więc nie da się (i nikt tego nie chce ) kogoś oszukać. poza tym prosiłem aby ten temat był tylko i wyłącznie dla osób które chcą zamówić sezonowy. komentarze można zamieszczać w innych tematach dotyczących hochkar gruppen. jak komuś nie pasuje to nikt nikogo na siłę nie zmusza. pozdro robert. ps. skiman6 - ty już chyba bardzo dosłownie i wyczerpująco wypowiedziałeś się w innych tematach o naszej grupie, więc proszę, daj sobie na luz. ps.2. proszę moderatorów (jeżeli to możliwe) o przekierunkowanie postów niezwiązanych z zamówieniami skipasów do tematu " hochkar przynależność do grup"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kogo uważasz za pośredników? jeżeli masz na myśli mnie lub kogoś z grupy to się kolego mylisz. i tak będzie rachunek za skipasy, więc nie da się (i nikt tego nie chce ) kogoś oszukać. poza tym prosiłem aby ten temat był tylko i wyłącznie dla osób które chcą zamówić sezonowy. komentarze można zamieszczać w innych tematach dotyczących hochkar gruppen. jak komuś nie pasuje to nikt nikogo na siłę nie zmusza. pozdro robert. ps. skiman6 - ty już chyba bardzo dosłownie i wyczerpująco wypowiedziałeś się w innych tematach o naszej grupie, więc proszę, daj sobie na luz. ps.2. proszę moderatorów (jeżeli to możliwe) o przekierunkowanie postów niezwiązanych z zamówieniami skipasów do tematu " hochkar przynależność do grup"

Posrednik jest to podmiot,który posredniczy w czymś tam... A w temacie karnetu sezonowego na hochkar wyjaśniam,że -jeżeli zamówienie składa rodzina to 1 osoba z tej rodziny ma karnet w cenie 254,5e-10%, 2 osoba z tej rodziny ma karnet w cenie 254,5e-25%, 3 osoba z tej rodziny ma karnet w cenie 254,5e-50%/dotyczy to osób dorosłych/- to na tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zniżki w załączniku-się nie stresuj-to jest forum a nie praca-gdybym znał reakcję Twoją Pani -bym sie z postem wstrzymał-więc mi wybacz

Skiman, co prawda nie jestem w temacie i zeby nie bylo nie jezdze na Hochkar, ale akurat te zniżki które podałeś na 2 i 3 zakupiony karnet, doytyczą karnetów rodzinnych. Wiec nie oskarżaj chłopaków bezpodstawnie, że chcą na kimś zrobić kase.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posrednik jest to podmiot,który posredniczy w czymś tam... A w temacie karnetu sezonowego na hochkar wyjaśniam,że -jeżeli zamówienie składa rodzina to 1 osoba z tej rodziny ma karnet w cenie 254,5e-10%, 2 osoba z tej rodziny ma karnet w cenie 254,5e-25%, 3 osoba z tej rodziny ma karnet w cenie 254,5e-50%/dotyczy to osób dorosłych/- to na tyle...

Jeśli w końcu przeczytasz uważnie ofertę zniżkową dla Rodzin (na którą się powołujesz) na stronie www.hochkar.at to dowiesz się, że zniżka za przedpłatę (-10%) się nie należy :eek:. Może to dlatego, że nie jest po polsku :confused: Poza tym oferta HG nie mówiła nic o tym, że można zamawiać bilety familijne, więc nie zarzucaj komuś, czegoś czego na pewno nie zrobił !! Szacunek dla Zibiego oraz Rsowy (i pozostałych) za zaangażowanie. P.S. Swoją drogą fajną rodzinę masz, że razem z dziećmi wszyscy (cała trójka) są dorośli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w końcu przeczytasz uważnie ofertę zniżkową dla Rodzin (na którą się powołujesz) na stronie www.hochkar.at to dowiesz się, że zniżka za przedpłatę (-10%) się nie należy :eek:. Może to dlatego, że nie jest po polsku :confused: Poza tym oferta HG nie mówiła nic o tym, że można zamawiać bilety familijne, więc nie zarzucaj komuś, czegoś czego na pewno nie zrobił !! Szacunek dla Zibiego oraz Rsowy (i pozostałych) za zaangażowanie. P.S. Swoją drogą fajną rodzinę masz, że razem z dziećmi wszyscy (cała trójka) są dorośli.

...Pokaż Misiu ,w którym miejscu coś zarzuciłem grupie H ... a 10% znizki otrzymuje kazdy,kto wykupi teraz sezonowy karnet ...nie watpię w zaangazowanie wymienionych z nicków ...rodzine mam fajną-dzieki ...zniżki takie maja dorośli-dzieci wieksze ...sa tu rodziny z dziećmi-dla nich była ta wiadomość-nie dla ciebie misiu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...