Skocz do zawartości

Ciuchy Spyder-czy ktoś w nich jeżdzi ?


TomKur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, możecie coś powiedzieć o ciuchach Spyder ?. Oczywiście oryginalnych. Jak z jakością, walorami użytkowymi, czy są ciepłe, wygodne, itp. Chciałbym poznać opinie użytkowników a nie legendy. Brachol chce mi coś takiego kupić w prezencie w Austrii-spodnie + kurtka. Na 100% oryginał, model z zeszłego sezonu. Będę wdzięczny za opinie. Pozdrawiam. Tom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

x-factor - prosiłem o konkrety, nie odczucia. Dla jednych to festyn, dla innych niekoniecznie. To samo można powiedzieć o innych markach. Mi chodzi o walory tych ciuchów, czy warto wydać kasę i mieć coś porządnego, czy też spyder to lipa przereklamowana. W moim przypadku nie wchodzi w grę inna marka, bracki po prostu może kupić taki komplet w dobrej cenie na mój rozmiar. Napiszcie proszę coś konkretnego, please ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W spadku po kuzynie(przytył:D) od zeszłego roku użytkuję spodni Spydera.A że lubię kontrasty,to do tego kurtka Brugi.:D.Spodnie rewelacja .Wygodne i jestem pewny ich parametrów co do których mam pewne wątpliwości w przypadku kurtki.Nie wiem jak w Austrii,ale ze Stanów powinienes taniej ściągnąć Spydera.U nas niestety ceny horendalnie wysokie.:( Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info i opinie. Ze Stanów pewnie by było taniej, ale nie mam wujka w Ameryce. A tak jak wspominałem, baracki chce mi zrobić prezent. Reasumując, powiększę chyba w tym sezonie grono użytkowników pajęczej marki. Pewnie na początku będę się czuł nie najlepiej znając niektóre Wasze opinie, ale jeżeli te ciuchy są naprawdę tak dobre-trudno, jakoś to przeboleję. A poza tym, darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, brat by się na mnie pogniewał, gdybym mu odmówił. Dzięki za opinie. Pozdrawiam. Tom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję Spydera od 2 lat i...po prostu rewelacja,wreszcie się nie pocę,wszystko leży "jak ulał",koszulka jest naprawdę oddychająca a nie wchłaniająca zapachy jak np rhovyl.Przy dość intensywnym użytkowaniu wszystko wygląda jak nowe.Jedyną rzeczą do której mógłbym się przyczepić to wychodzenie czasami wewnętrznej wyściółki z rękawicy przy zdejmowaniu(szczególnie jak jest ciepło).Największy ból tylko czuje się przy zakupie,ale skoro ma to być prezent-to nie zastanawiaj się ani chwili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję kurtkę typu polar od wielu lat ( nie tylko na nartach ). Choć nie jest to typowy polar zachowuje się podobnie, czyli jest ciepły, miękki itp. Po tym czasie użytkowania nie zauważyłem, by sie widocznie zużyła. Przeżyłem w niej nawet upadek na asfalcie gdzie zeszlifowałem łokieć do krwi i o dziwo nie ma śladu przetarć. Generalnie odzież bardzo dobra - jednak droga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technicznie te ubrania sa z najwyzszej polki:) ale fasony i te kolory totalna wiocha:)

tak to jest wywalasz kupe kasy a potem moda sie zmienia ... :o Spyder zupelnie zmienil wyglad swoich kurtek, ze stylu krzyczacego logami i bajerami przeszedl na bardziej cool dla tego stare modele moga byc sporo przecenione :cool: jak komus taki styl nie przeszkadza to moze byc to dla niego okazja :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka i spodnie z zeszłego sezonu 2006/2007. No nie, nie straszcie mnie krzyczącymi logami, nie chcę wyglądać jak słup reklamowy spydera !. Ale oglądałem modele zeszłoroczne na stronie skiteam.pl wyglądają ok. Rety, bracki już to kupił, mam nadzieję, że nie będzie kichy. Zresztą z jego opisu wynika, że wygląd tych ciuchów jest ok. Jutro lub pojutrze będę je miał w ręku. Pozdrawiam. Tom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tak to jest wywalasz kupe kasy a potem moda sie zmienia ... :o Spyder zupelnie zmienil wyglad swoich kurtek, ze stylu krzyczacego logami i bajerami przeszedl na bardziej cool dla tego stare modele moga byc sporo przecenione :cool: jak komus taki styl nie przeszkadza to moze byc to dla niego okazja :D

kupić moim zdaniem tanio kurtkę SPYDER nową z roku 2005/06 . ale cena jest niska i sie obawiam czy to nie podróby dZIEKUJE ZA WSZELKIE INFO JAREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technicznie te ubrania sa z najwyzszej polki:) ale fasony i te kolory totalna wiocha:) ale tak jak pisze wyzej - technicznie moze sie rownac tylko np. colmar i descente:) pozdro

trafna ocena: w stanach jezdza w spyder zawodnicy, ktorzy musza bo im firma placi i ludzie tak sobie jezdzacy (duzy kontrast). ludzie ktorzy faktycznie sa narciarzami, nie wsadza tego na grzbiet: zbyt nachalna "dekoracja" wiele serii z metalami i o zgrozo, futerkami. slowem design na poziomie wiochy jak slusznie zauwazyles descente to design zupelnie podobny i o podobnym zastosowaniu.' colmar nie znam wiec sie nie wypowiadam w usa i canada prawdziwy tzw technical wear to kilka firm takich jak : patagonia the north face mountain hardwear helly h arcteryx cloudveil north66 i pare innych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafna ocena: w stanach jezdza w spyder zawodnicy, ktorzy musza bo im firma placi i ludzie tak sobie jezdzacy (duzy kontrast). ludzie ktorzy faktycznie sa narciarzami, nie wsadza tego na grzbiet: zbyt nachalna "dekoracja" wiele serii z metalami i o zgrozo, futerkami. slowem design na poziomie wiochy jak slusznie zauwazyles descente to design zupelnie podobny i o podobnym zastosowaniu.' colmar nie znam wiec sie nie wypowiadam w usa i canada prawdziwy tzw technical wear to kilka firm takich jak : patagonia the north face mountain hardwear helly h arcteryx cloudveil north66 i pare innych

jeszcze OutdoorResearch i Marmot :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze OutdoorResearch i Marmot :)

jeszcze zeby b ylo wszystko jasne: kilka lat temu spyder i descente byly w tyle z materialami: od kilku (+/- 5-6 lat) technicznie ich wyroby sa najwyzszej jakosci. nie przemawiaja gustem do wybrednych ludzi gor........ w podobnym stylu robi tez wyroby f-ma carbon: tez doskonale ale ten design.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dajcie spokój z tym allegro. Można kupić tam niektóre rzeczy ale na pewno NIE kurtki Spydera. Znajomy raz kupił tą allegrową kurtałkę. Materiał prawie jak cerata, szwy puszczały po 2 tyg. użytkowania. Jednym słowem biedna ta kurtka była. Jak się chce zapłacić niewielkie pieniądze za dobrą kurtkę to można kupić Brugi, sam mam tej firmy już trzeci sezon i jestm zadowolony. Ojoj ale się rozpisałem o sobie.
Wracając do tematu kurtki Spydera najlepiej kupować w sieciach centrów sportowych, w sklepach przedstawicielskich albo po prostu np. intersporcie, itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...